Jump to content
Create New...

maN anketa į administratorius


maN

Rekomenduojami pranešimai

1. Nick zaidime
2. Amzius N-18
3. STEAM_ID (tik originalu zaidima turintys zaidejai)
4. Ar esate kada nors buve administratoriumi?
5. Kokiame serveryje buvote?
6. Kiek laiko praleidziate musu serveriuose?
7. Kokio zaidimo administratoriumi norite tapti(TF2/CS:S)
8. Ka darytumete,jeigu zaidejes keiktusi per mikrofona?
9. Jeigu jus rekomenduoja kitas administratorius, cia galite parasyti jo nick.

1. maN
2. 20
3. STEAM_0:1:30470653
4. Taip
5. Berneliu užeiga, Remember me clan serve ( neilgai tegyvavo), Dynape clan serve
6. CSS public'e nuo 1-6 valandų
7. Bachūrų serve CS:S public'e
8. Įspėjimas, pakartotinas ispėjimas, mute tai dienai.
9. Rekomenduoja Amberiukas, manau palaikytų ir Manfredukas

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Sakyčiau už, jei visus vaikus panaikintumėte iš admin posto ir pridėtumėte rimtus kurie ir moka pajuokauti rimtai, o ne tiesiog kad tik peizeti šiaip sau kaip dvimetis ar dvimečiai, kaip dabar taip ir yra...
Šiuo atvejų serveryje maN yra vienas iš jų kuris manau kol kas galėtu viską sutvarkyti, kad nebūtų pykčių tarp admin ir žaidėjų.
Nežinau kaip bus toliau, bet dabar atrodo tikrai gan tvirtai.

TAS SVARBIAUSIA....

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Truputi dar pakomentuosiu. Gal nesupyksit, jei dar parašysiu kai ką....

Vakar visą dieną beveik buvau serveryje ir kiek mačiau maN serveryje vienintelis buvo iš tų kurie renkami administratoriai ir neskaitant tie kurie jau senbuviai....
Apie senbuvius jau geriau patylėsiu apie kai kuriuos, jie tikrai nėra rimti ir dar net nežino ar čia bus blogai jam ar čia bus gerai, ar čia tą daryt, ar čia to nedaryt... Tai koks administratorius turi ilgai priimti sprendimą, ką daryti?
Tokie kokie yra čia, tai jie net nežiūri tvarkos, kiek matęs... Vien alltallk išjungimas ar įjungimas...
Ir čia norite pasakyti tvarkos darymas? Nebejuokinkit žmonių...

Taigi aš siūlyčiau maN, kiek bendravau su juo ir kiek kiti bendravę yra serveryje. Man asmeniškai iš visų administratorių kurie buvo prieš tai šnekėta jiems ir kai dabar jie yra administratoriai, tai graudu girdėti... Vien iš rekomenduojamo žmogaus, tai tikrai nustebau, kad dar tokių žmonių yra... Aš siūlyčiau tuos vienkartinius balbiesus nuimti ir geriau parinkti tokius kaip maN.

Man iš bendravimo patiko ir juokauja nei daug, nei mažai. Manau to užtenka, nes kai būna tokių pradeda juokaut ir po to nusigrybauja... Tai tokius balbiesus iškart nuimčiau išgirdęs serveryje...

Aš čia paėmiau ilga tema tokia aprašiau, tai ir iki galo pasakysiu "Tiesiai, šviesiai"

Nuimam balbiesus nuo adminu ir duodam maN administratorių ir nesukam galvos, kad bus kokių nesąmonių...
Nu dar save pridėčiau prie administratorių, bet čia daug kas pradėtu verkti dėl to, kad per daug didele tvarką darau ir jie taps nepatenkinti. Suprantu Mask'o ar Myrez'o nenori jie man suteikti, nes nereik jiems vaikų zirzimu, kad aš darau visiška tvarką, bet galėtu. Kaip ir praeita kartą, kiek jie verkė, kiek čia jie dejavo tai ne duok Dieve... Soskutės jiems tik truko ir viskas...

Dabar pasakau kurie manyčiau galėtu būti administratorių serverio liste: (pagal mane, be Myrez'o ir Mask'o)
P.S: Taigi jus per daug čia nerėkaukit, nes man nusispjaut ar jums rūpi nuomonė ar ne.

[list]
[li]Manfredukas[/li]
[li]Fuzzy[/li]
[li]Mantelis[/li]
[li]Amberiukas[/li]
[li]maN[/li]
[li]Jifax[/li]
[/list]

Manau šis lįstas gan subtilus ir veiksmingas serveriui. Visi kiti ne išvardinti yra balbiesai kurie mažai būna ar nebūna, kai kurie ir priešiški. Čia dėl serverio ir bendravimo su žaidėjais nemalonaus. Dėl Clarity reikia pagalvoti dar, kažkoks jis man ne aiškus.
Bet sorry kol kas neprirašau tavęs gerai nepažįstu ir tie apsistumdimai, tikrai kaip administratorius neturi kreipti dėmesio ir nedaryti konflikto. Vien dėl ieškojimo "Aš teisesnis" čia jums ne teismas ir jus ne kokie advokatai, ne prokurorai ar dar kas, kad ieškoti teisybės...

Tai tiek tada. Pasikartosiu grybukai kurie kelia bangas galit nerašyt, net nekreipiu dėmesio ką jus burbuliuojat :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=Tomas link=topic=471.msg9736#msg9736 date=1374985983]
Truputi dar pakomentuosiu. Gal nesupyksit, jei dar parašysiu kai ką....

Vakar visą dieną beveik buvau serveryje ir kiek mačiau maN serveryje vienintelis buvo iš tų kurie renkami administratoriai ir neskaitant tie kurie jau senbuviai....
Apie senbuvius jau geriau patylėsiu apie kai kuriuos, jie tikrai nėra rimti ir dar net nežino ar čia bus blogai jam ar čia bus gerai, ar čia tą daryt, ar čia to nedaryt... Tai koks administratorius turi ilgai priimti sprendimą, ką daryti?
Tokie kokie yra čia, tai jie net nežiūri tvarkos, kiek matęs... Vien alltallk išjungimas ar įjungimas...
Ir čia norite pasakyti tvarkos darymas? Nebejuokinkit žmonių...

Taigi aš siūlyčiau maN, kiek bendravau su juo ir kiek kiti bendravę yra serveryje. Man asmeniškai iš visų administratorių kurie buvo prieš tai šnekėta jiems ir kai dabar jie yra administratoriai, tai graudu girdėti... Vien iš rekomenduojamo žmogaus, tai tikrai nustebau, kad dar tokių žmonių yra... Aš siūlyčiau tuos vienkartinius balbiesus nuimti ir geriau parinkti tokius kaip maN.

Man iš bendravimo patiko ir juokauja nei daug, nei mažai. Manau to užtenka, nes kai būna tokių pradeda juokaut ir po to nusigrybauja... Tai tokius balbiesus iškart nuimčiau išgirdęs serveryje...

Aš čia paėmiau ilga tema tokia aprašiau, tai ir iki galo pasakysiu "Tiesiai, šviesiai"

Nuimam balbiesus nuo adminu ir duodam maN administratorių ir nesukam galvos, kad bus kokių nesąmonių...
Nu dar save pridėčiau prie administratorių, bet čia daug kas pradėtu verkti dėl to, kad per daug didele tvarką darau ir jie taps nepatenkinti. Suprantu Mask'o ar Myrez'o nenori jie man suteikti, nes nereik jiems vaikų zirzimu, kad aš darau visiška tvarką, bet galėtu. Kaip ir praeita kartą, kiek jie verkė, kiek čia jie dejavo tai ne duok Dieve... Soskutės jiems tik truko ir viskas...

Dabar pasakau kurie manyčiau galėtu būti administratorių serverio liste: (pagal mane, be Myrez'o ir Mask'o)
P.S: Taigi jus per daug čia nerėkaukit, nes man nusispjaut ar jums rūpi nuomonė ar ne.

[list]
[li]Manfredukas[/li]
[li]Fuzzy[/li]
[li]Mantelis[/li]
[li]Amberiukas[/li]
[li]maN[/li]
[li]Jifax[/li]
[/list]

Manau šis lįstas gan subtilus ir veiksmingas serveriui. Visi kiti ne išvardinti yra balbiesai kurie mažai būna ar nebūna, kai kurie ir priešiški. Čia dėl serverio ir bendravimo su žaidėjais nemalonaus. Dėl Clarity reikia pagalvoti dar, kažkoks jis man ne aiškus.
Bet sorry kol kas neprirašau tavęs gerai nepažįstu ir tie apsistumdimai, tikrai kaip administratorius neturi kreipti dėmesio ir nedaryti konflikto. Vien dėl ieškojimo "Aš teisesnis" čia jums ne teismas ir jus ne kokie advokatai, ne prokurorai ar dar kas, kad ieškoti teisybės...

Tai tiek tada. Pasikartosiu grybukai kurie kelia bangas galit nerašyt, net nekreipiu dėmesio ką jus burbuliuojat :D
[/quote]
mantelis,jifax nera aktyvus. o fuzzy dar bent kartais ateina.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=LittleOne link=topic=471.msg9755#msg9755 date=1375032779]
[quote author=Tomas link=topic=471.msg9736#msg9736 date=1374985983]
Truputi dar pakomentuosiu. Gal nesupyksit, jei dar parašysiu kai ką....

Vakar visą dieną beveik buvau serveryje ir kiek mačiau maN serveryje vienintelis buvo iš tų kurie renkami administratoriai ir neskaitant tie kurie jau senbuviai....
Apie senbuvius jau geriau patylėsiu apie kai kuriuos, jie tikrai nėra rimti ir dar net nežino ar čia bus blogai jam ar čia bus gerai, ar čia tą daryt, ar čia to nedaryt... Tai koks administratorius turi ilgai priimti sprendimą, ką daryti?
Tokie kokie yra čia, tai jie net nežiūri tvarkos, kiek matęs... Vien alltallk išjungimas ar įjungimas...
Ir čia norite pasakyti tvarkos darymas? Nebejuokinkit žmonių...

Taigi aš siūlyčiau maN, kiek bendravau su juo ir kiek kiti bendravę yra serveryje. Man asmeniškai iš visų administratorių kurie buvo prieš tai šnekėta jiems ir kai dabar jie yra administratoriai, tai graudu girdėti... Vien iš rekomenduojamo žmogaus, tai tikrai nustebau, kad dar tokių žmonių yra... Aš siūlyčiau tuos vienkartinius balbiesus nuimti ir geriau parinkti tokius kaip maN.

Man iš bendravimo patiko ir juokauja nei daug, nei mažai. Manau to užtenka, nes kai būna tokių pradeda juokaut ir po to nusigrybauja... Tai tokius balbiesus iškart nuimčiau išgirdęs serveryje...

Aš čia paėmiau ilga tema tokia aprašiau, tai ir iki galo pasakysiu "Tiesiai, šviesiai"

Nuimam balbiesus nuo adminu ir duodam maN administratorių ir nesukam galvos, kad bus kokių nesąmonių...
Nu dar save pridėčiau prie administratorių, bet čia daug kas pradėtu verkti dėl to, kad per daug didele tvarką darau ir jie taps nepatenkinti. Suprantu Mask'o ar Myrez'o nenori jie man suteikti, nes nereik jiems vaikų zirzimu, kad aš darau visiška tvarką, bet galėtu. Kaip ir praeita kartą, kiek jie verkė, kiek čia jie dejavo tai ne duok Dieve... Soskutės jiems tik truko ir viskas...

Dabar pasakau kurie manyčiau galėtu būti administratorių serverio liste: (pagal mane, be Myrez'o ir Mask'o)
P.S: Taigi jus per daug čia nerėkaukit, nes man nusispjaut ar jums rūpi nuomonė ar ne.

[list]
[li]Manfredukas[/li]
[li]Fuzzy[/li]
[li]Mantelis[/li]
[li]Amberiukas[/li]
[li]maN[/li]
[li]Jifax[/li]
[/list]

Manau šis lįstas gan subtilus ir veiksmingas serveriui. Visi kiti ne išvardinti yra balbiesai kurie mažai būna ar nebūna, kai kurie ir priešiški. Čia dėl serverio ir bendravimo su žaidėjais nemalonaus. Dėl Clarity reikia pagalvoti dar, kažkoks jis man ne aiškus.
Bet sorry kol kas neprirašau tavęs gerai nepažįstu ir tie apsistumdimai, tikrai kaip administratorius neturi kreipti dėmesio ir nedaryti konflikto. Vien dėl ieškojimo "Aš teisesnis" čia jums ne teismas ir jus ne kokie advokatai, ne prokurorai ar dar kas, kad ieškoti teisybės...

Tai tiek tada. Pasikartosiu grybukai kurie kelia bangas galit nerašyt, net nekreipiu dėmesio ką jus burbuliuojat :D
[/quote]
mantelis,jifax nera aktyvus. o fuzzy dar bent kartais ateina.
[/quote]

Jie gyvena savo gyvenimą ir nesėdi kaip tu ar kiti pastoviai prie pc. Turi darbo sočiai.... Tai nereik čia prieš juos nusiteikti.
Žmonės kada gali jie būna ir tai gerai, nereikia čia kaip tu puoli kiekviena diena beveik visą parą sėdėt tame serveryje :D
Aik tu peklan :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Atsiprašau už diskusijos sutrukdymą, kolegos, bet jei galima norėčiau, kad pateiktume komentarus už arba prieš, tam kad pagrindiniai administratoriai galėtų priimti sprendimą. Visgi administraciją renkasi ne jie, o patys žaidėjai, todėl jie  nori sulaukti jūsų pasisakymų šiuo atveju apie mane.

Ačiū.

Gero žaidimo.

maN

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Katite link=topic=471.msg9757#msg9757 date=1375037324]
amberiuko nereikia adminuose.
[/quote]
Durne tu , manęs adminuose ir nėra ....

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search