Jump to content
Create New...

Pasiulimas serveriui


Profesorius

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★

Na turiu toki pasiulima zaidziau kazkada skaygames man ten lb patiko vienas dalikas kad visada servas pats filmavo demo...pvz padarai kazka tikrai grazaus ispudingo ir nespejai nufilmuot,nueini i servo puslapi ir isitrauki demo.tik sis dalikas man kliuna jusu serveryje iki idialumo

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Visiškai priešiškai. Tai yra nereikalingas dalykas.
Jei tau reikės, tu ir pasidarysi ta video ir panašiai. Pradžioje ateini žaist pasileidi demo ir tegu filmuoja, paskuj reikės išsitrauksi.
Deda čia papildomas problemas siaubaaaassss.....

Kaip maži vaikai užsišiko saldainiuko ir dabar pradės koliotis ar panašiai, kad negavo...

Nedarykit kopijų iš kitų projektų, siaubas savo galvos neturit.... Patiko, tai čia jau viskas.... Tipo laidokimės dabar, kad to nėra...

Tai mano nuomonė ir man nesvarbu, kam yra tai užkliūną. Aš jūsų neklausiu ar jums patinka anas šis ar kitas...
Ačiū už supratingumą.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius

toks dalykas yra tik , adminas turi pradeti filmuoti, ir medziaga prieinama taip pat jiems. (aisku jie to neismoksta ir daro savo demo) ,o kazkada taip zyze kad reikia. :D .Taip kad jei filmuos visa laika irgi naudos jokios nebus,nes viena kart atsisiusi ir pamirsi, o servas veltui dirbs.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search