Jump to content
Create New...

[OMG GERA NAUJIENA!!!!] by rQpro


rQpro

Rekomenduojami pranešimai

Tema rakinti gali tik : Mask ir Myrez , arba rqpro ( nes jis suk?r? tem?). Bet tai nemanau kad greitai b?t?... Beto angele kas tau atsitiko? Atrod? seniau kad toks dar px esi , bet pagal paskutinius tavo forume "išsipisin?jimus", gaila pakei?iau savo nuomon? apie tave :( . Gal?jau b?t toks kaip antifryzas niekam nekli?ti , bet ne tu pasirinkai kit? keli? , tok? kuris bando kitus duxint , nors j? pat? duxina.
Krc gaila man taves

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Amberiukas link=topic=55.msg544#msg544 date=1338072112]
Tema rakinti gali tik : Mask ir Myrez , arba rqpro ( nes jis suk?r? tem?). Bet tai nemanau kad greitai b?t?... Beto angele kas tau atsitiko? Atrod? seniau kad toks dar px esi , bet pagal paskutinius tavo forume "išsipisin?jimus", gaila pakei?iau savo nuomon? apie tave :( . Gal?jau b?t toks kaip antifryzas niekam nekli?ti , bet ne tu pasirinkai kit? keli? , tok? kuris bando kitus duxint , nors j? pat? duxina.
Krc gaila man taves
[/quote]
Kitus bandau dx? tu nejuokauk tiktai. Buvo uz ka ir gruzinau gali rasyt ir galvot ka nori manes nejaudina tai as turiu savo nuomone apie save ir man zjbs.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search