Jump to content
Create New...

[OMG GERA NAUJIENA!!!!] by rQpro


rQpro

Rekomenduojami pranešimai

[b]Sveiki,[/b]

Prad?siu pasakoti nuo pat pradžiu: Viskas prasid?jo kai ieškojau serverio kuriame gal??iau pažaisti ir find server'i? list'e atsirado Bachur? servas, sugalvojau užeiti, na ten ilg? laik? žaidžiau, kol tope 1 vietos nepaiemiau, tuomet sugalvojau, jog jei dažnai ten žaidžiu reikia admin gauti, parašiau Gerb. Adminui. [b]MasK[/b]. Jis sutiko su visais mano nurodimais ir pažadais, bet j? aš nevykdžiau, serveryje žaidžiau gal apie 3 m?nesius kol nepasirod? išsišokelis [b]Angelas Sargas[/b]. Na bet apie tai paskui, taigi. Tur?jau vien? ger? akimirk? kai žemelapyje [b]cs_office[/b] sugalvojom padaryti bachuru foto, tiek daug ger? akimirk? buvo, kol man prad?jo stogas važiuoti, aš visus slay'inau,swap'inau buvo,kad ne t? žmogu užbaninau. Tod?l dabar pakalb?kime apie [b]Angela Sarga[/b]. Turiu kelet? demo kaip iš jo pus?s tai yra "PRIKOLINIMAS", bet tu demo nedalinsiu, nes aš netoks verksnys kaip jis. Na, šiaip jis maladiec t? žodžio prasme, tik kartais neuspranta ar aš pats prikolinu ar ne, baxuras neieškantis žodži? kišen?je, šiandien mane užduchin?s. Kol jo nebuvo, šitame serveryje buvo belekaip malonu žaisti... Tod?l aš pasitraukiu iš šio serverio ir tik kartais užeisiu pažiur?ti visgi kaip einasi šitam projektui. Gr?šiu kai žaid?jo [b]Angelas Sargas[/b] nebebus.

Taip pat pripaž?stu savo ADMIN klaidas, kurias galiu ištaisyti...

[b]P.S Aš nebandau j?s? sujaudinti,sugraudinti ar pasigail?ti. [/b]

Pasirinksiu tinkama varijanta jei man?s šitame serveryje nebus, daug kam b?t? geriau.

Taipogi, prisiminiau, jog [b]AngelaS SargaS[/b] Sak?,jog man n?ra 14 ar 13
Štai tau asmeniškas mano gimimo liudijimas:
Gimimo data: 1996
Gimimo m?nesis: 08
Gimimo diena: 28

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=vadslys link=topic=55.msg517#msg517 date=1337972876]
XA XA XA XA nevykelis ryzas krw neachuielink :D rodo isai cia save gal blt BACHURAI PATINKA kad save i puslapi dar BX DEDI nu NAFIK. Nemaniau kad tu toks LOSER. Krw krw sedi ryza austre krw apsivaflinus prie kaliano :D suprasciau kazkas rimot butu nu nx is saves nors klauno nedaryk juokdari blt
[/quote]

Na pirma, aš nesu " ryžas ". 0.0
Antra. Man baxurai nepatinka, nes panele turiu.
Tre?ia, grei?iau dynk iš šito projekto.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=rQpro link=topic=55.msg520#msg520 date=1337973184]
Na kaip matau Mask nesiims priemoni?, rimtesniuose forumuose gautum BAN už keiksmažodžius.

Ir n?ra ?ia prasm?s, man su tavim koliotis, nes vistiek mane " užduchinsi ". Tu  stipresnis per laida. Patenkintas?
[/quote]

DUSK SKIERKA KRW :D :D :D GINGER :D :D :D :D :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=rQpro link=topic=55.msg515#msg515 date=1337972582]
[b]Sveiki,[/b]

Prad?siu pasakoti nuo pat pradžiu: Viskas prasid?jo kai ieškojau serverio kuriame gal??iau pažaisti ir find server'i? list'e atsirado Bachur? servas, sugalvojau užeiti, na ten ilg? laik? žaidžiau, kol tope 1 vietos nepaiemiau, tuomet sugalvojau, jog jei dažnai ten žaidžiu reikia admin gauti, parašiau Gerb. Adminui. [b]MasK[/b]. Jis sutiko su visais mano nurodimais ir pažadais, bet j? aš nevykdžiau, serveryje žaidžiau gal apie 3 m?nesius kol nepasirod? išsišokelis [b]Angelas Sargas[/b]. Na bet apie tai paskui, taigi. Tur?jau vien? ger? akimirk? kai žemelapyje [b]cs_office[/b] sugalvojom padaryti bachuru foto, tiek daug ger? akimirk? buvo, kol man prad?jo stogas važiuoti, aš visus slay'inau,swap'inau buvo,kad ne t? žmogu užbaninau. Tod?l dabar pakalb?kime apie [b]Angela Sarga[/b]. Turiu kelet? demo kaip iš jo pus?s tai yra "PRIKOLINIMAS", bet tu demo nedalinsiu, nes aš netoks verksnys kaip jis. Na, šiaip jis maladiec t? žodžio prasme, tik kartais neuspranta ar aš pats prikolinu ar ne, baxuras neieškantis žodži? kišen?je, šiandien mane užduchin?s. Kol jo nebuvo, šitame serveryje buvo belekaip malonu žaisti... Tod?l aš pasitraukiu iš šio serverio ir tik kartais užeisiu pažiur?ti visgi kaip einasi šitam projektui. Gr?šiu kai žaid?jo [b]Angelas Sargas[/b] nebebus.

Taip pat pripaž?stu savo ADMIN klaidas, kurias galiu ištaisyti...

[b]P.S Aš nebandau j?s? sujaudinti,sugraudinti ar pasigail?ti. [/b]

Pasirinksiu tinkama varijanta jei man?s šitame serveryje nebus, daug kam b?t? geriau.

Taipogi, prisiminiau, jog [b]AngelaS SargaS[/b] Sak?,jog man n?ra 14 ar 13
Štai tau asmeniškas mano gimimo liudijimas:
Gimimo data: 1996
Gimimo m?nesis: 08
Gimimo diena: 28
[/quote]

Man idomu kam sita nesamone rasei? Speju bandai patlaiziaut MASKUI KAD ADMIN GAUTUM NEVYKELIS . Masko vietoj tokiam sunui ADMIN neduociau turejai ADMIN ko zaidei su juo? reikejo suprast kad gavai tai ir priziurek serveri o nekelk saves aukstai labai kazkur kad gavai admin IR DAR GYRIESI KAD ZMONIU PRIKVIETEI IR UZ TAI GAVAI :D NEJUOKAUK. Yra zmoniu kurie ir be tavo pagalbos suranda sita serveri ir jeigu jiems tikrai cia patinka ir sedi jame , dbr gal vel sakyk pakviesiu savo draugu :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D gal gausi :D IS KOJOS PER GALVA :D KAD NEMOKI SU ADMIN ELGTIS , O PASKUI KLAUPIASI ANT KELIU KAD ADMIN VEL UZDETU ;D;D;D;D;DD;D;D;D;D;DD;D;D;D;D;D. E ZINAI DEL KO KAIP TU ILIPI I JURA ZMONES BEGA IS VANDENS? :D NES TU TOKS RYZAS KAD JI NUO TAVES DEGA ;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;DD;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;DD;D;;D;D;D;D;D;D;D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Jifax link=topic=55.msg527#msg527 date=1337975985]
Krc uzraukit sita tema vsio..
rQpro prarado savo admin per issidirbinejimus ir vios neatgaus ir viskas .. gyvenimas tesiasi toliau
vadsli  galetum kadanors ir patylet ,nes jau pradedi po truputi atsibosti...
P.S. B**t as uz tave vyresnis offline :)
[/quote]


AAAAAA VYRESNIS NEJUOKAUK ZMOGAU AS IRGI GALIU PASIKEIST GIMIMO DATA TAI IRGI BUSIU JAUNESNIS :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Ar jus galite nors neverkšlenti vienas ant kito?
Jau nusibosta vienas per ta pati...
Jei jau kalbat apie problemas, j? turi kiekvienas ne jus vieni...
Taigi pagalvokite ne tik apie save, bet ir kitus kuriems galb?t yra sunkios dienos...
Taigi kalb?kite normaliai, negu kaip ma?iau kažkas reiškiasi per daug stipriai, su flood dideliu.
Aš tik vieno nesuprantu, kod?l jus taip vienas kitam reiškiat tokias emocijas, jei nematot negirdyt realyb?je ir dar kažk? bandote šnek?ti apie ryzikus apie kojas depiluotas ir panašiai...
Tai gal atsibuskime viena kart? su t? koja su kuria reikia išlipti iš lovos ir pagalvojus šiandien gera diena reikia nuveikti kažk? ypatingo. Jums gyvenimas visas prieš akys matosi kai kurie ?sijaut? ?ia jau varo tai si?ly?iau pamiršti, ištrinti css ir eiti ? lauk? susirasti mergina, jei dar neturite kaip tik laikas j? susirasti. Nes paskui bus per v?lu, kai rinksit ašaros nuo kelio savo...

Per viena diena. 2012.05.25 iki pat šios dienos. Mano statistika pareišk?, kad daugumai atmosferos sl?gis ir žem?s kažkokios nes?mon?s, paveik? žmones. Pvz: Merginos kai kurioms pavažiavo stogas ir nusprendžia viska baigti su vaikinais ir pasakyti su dideliu suk?limo skausmu sudie... Ryte viskas tvarkoje po piet?, jau nes?mon?s prasid?jo ir taip iki pat šios dienos, nežinau kaip dar kitiems, bet jau daugiau nei 5 žmon?s nukent?jo ir nebeturi antros pus?s ar kitos problemos dideles, bent jau ryte atsibu?iavo kas ? darb?, kam ? mokykl?, bet viskas tvarkoje buvo linksmi, o po to... galb?t kažkur kažkas ir savižudybe patyr?...

Užuojauta kam blogai yra  :-*
Manau suprantate visk? ir atsižvelgsite, kad ne vienam b?na blogai, bet nežinodamas ir kitas ken?ia...
Taigi aš jums nieko blogo nesakau, tik bukit supratingi vienas kito atžvilgiu ir ne r?kaukit forumuose....
Jei kam nepatiko komentaras, prašau nefloodint nes?mon?m...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Tomas link=topic=55.msg533#msg533 date=1338012093]
Ar jus galite nors neverkšlenti vienas ant kito?
Jau nusibosta vienas per ta pati...
Jei jau kalbat apie problemas, j? turi kiekvienas ne jus vieni...
Taigi pagalvokite ne tik apie save, bet ir kitus kuriems galb?t yra sunkios dienos...
Taigi kalb?kite normaliai, negu kaip ma?iau kažkas reiškiasi per daug stipriai, su flood dideliu.
Aš tik vieno nesuprantu, kod?l jus taip vienas kitam reiškiat tokias emocijas, jei nematot negirdyt realyb?je ir dar kažk? bandote šnek?ti apie ryzikus apie kojas depiluotas ir panašiai...
Tai gal atsibuskime viena kart? su t? koja su kuria reikia išlipti iš lovos ir pagalvojus šiandien gera diena reikia nuveikti kažk? ypatingo. Jums gyvenimas visas prieš akys matosi kai kurie ?sijaut? ?ia jau varo tai si?ly?iau pamiršti, ištrinti css ir eiti ? lauk? susirasti mergina, jei dar neturite kaip tik laikas j? susirasti. Nes paskui bus per v?lu, kai rinksit ašaros nuo kelio savo...

Per viena diena. 2012.05.25 iki pat šios dienos. Mano statistika pareišk?, kad daugumai atmosferos sl?gis ir žem?s kažkokios nes?mon?s, paveik? žmones. Pvz: Merginos kai kurioms pavažiavo stogas ir nusprendžia viska baigti su vaikinais ir pasakyti su dideliu suk?limo skausmu sudie... Ryte viskas tvarkoje po piet?, jau nes?mon?s prasid?jo ir taip iki pat šios dienos, nežinau kaip dar kitiems, bet jau daugiau nei 5 žmon?s nukent?jo ir nebeturi antros pus?s ar kitos problemos dideles, bent jau ryte atsibu?iavo kas ? darb?, kam ? mokykl?, bet viskas tvarkoje buvo linksmi, o po to... galb?t kažkur kažkas ir savižudybe patyr?...

Užuojauta kam blogai yra  :-*
Manau suprantate visk? ir atsižvelgsite, kad ne vienam b?na blogai, bet nežinodamas ir kitas ken?ia...
Taigi aš jums nieko blogo nesakau, tik bukit supratingi vienas kito atžvilgiu ir ne r?kaukit forumuose....
Jei kam nepatiko komentaras, prašau nefloodint nes?mon?m...
[/quote]
Cia ne tavo reikalas. Isai pats tikriausiai nezino uz ka as taip elgiausi , as elgiausi nes atejas i serva reke visi voteban angela nu tai bus jam pamoka kaip kelti save aukstyn o siaip net nesiruosiu prie jo cia kabinietus man isai nk nereiskia .

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

krc angelai "XA XA XA XA nevykelis ryzas krw neachuielink :D rodo isai cia save gal blt BACHURAI PATINKA kad save i puslapi dar BX DEDI nu NAFIK. Nemaniau kad tu toks LOSER. Krw krw sedi ryza austre krw apsivaflinus prie kaliano :D suprasciau kazkas rimot butu nu nx is saves nors klauno nedaryk juokdari blt" ,o dabar rasai "man isai nk nereiskia ." Tai istiesu apsispresk :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Aš si?ly?iau vienai, tiek kitai pusei šioje vietoje patyl?ti ir priimti sprendim?, kad niekuo neišsiskiriate iš kitu tokie patys žmones esate ir nereikia ?ia užgaulioti kiekvieno, jei jau esate toks, tai ne m?s? problemos ir savo problemas spr?skime namuose su šeima.

Administratoriai užbaikit tokias lavinas nes?moni? ir trinkite ar rakinkite tema.
Juk jums patiems blogiau, d?l žaid?ju kurie taip raunasi...
A?i? už supratingum?.  :-*

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Tomas link=topic=55.msg538#msg538 date=1338050329]
Aš si?ly?iau vienai, tiek kitai pusei šioje vietoje patyl?ti ir priimti sprendim?, kad niekuo neišsiskiriate iš kitu tokie patys žmones esate ir nereikia ?ia užgaulioti kiekvieno, jei jau esate toks, tai ne m?s? problemos ir savo problemas spr?skime namuose su šeima.

Administratoriai užbaikit tokias lavinas nes?moni? ir trinkite ar rakinkite tema.
Juk jums patiems blogiau, d?l žaid?ju kurie taip raunasi...
A?i? už supratingum?.  :-*
[/quote]
Ir ka bandai pasiekt su savo pamokslais?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search