Jump to content
Create New...

BALAGANAS (Pirmoji Dalys)


Tomas

Rekomenduojami pranešimai

Laba diena, taigi daug neplepėjus norėčiau pristatyti pirmąjį video apie serverio bardaka.

Pirmoji serija nebus labai įdomi, nes veikėjai itin labai nesistengė įsijausti į aktoriaus vaidmenis.

[i]Pagrindiniai vaidmenis ir įgarsintojai:[/i]

[list][li]Manfredukas[/li]
[li] Barbe Kenas[/li]
[li]Mechaniks[/li]
[li]piliukė[/li]
[li]Yeezzy[/li]
[li]John McClane[/li]
[li]Ir kiti....[/li][/list]

Montažo atsisakė daryti, tenka paprastai. :D
Na turbūt, tai dėl to mažo atlygio. Kadangi yra krize dar vis, tai nėra ko stebėtis. :D

[i]Taigi pirmasis siužetas apie serverio bardaka.[/i]

[move][color=yellow]PRESENTO.[/color][/move]

[move][color=green]BARDAKAS.[/color][/move]

[move][color=red]PIRMOJI DALYS.[/color][/move]

[url=http://youtu.be/iphcoE_Q_SI]http://youtu.be/iphcoE_Q_SI[/url]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Oj tik nepradedam čia tik peštis....

Viskas čia normaliai yra. Pasikartosiu kurie dar nežino.... Man juokai nepraeina, nesuprantu aš tų juokų.
Taip, kad nereikia čia kažką sakyt.

O į lauką suspėju pabėgiot nebijok.... Visada galva normaliai yra, tik kartais išgeriu viena kitą alaus ar dar ko ir pasitaiko nesąmonių.
Kiek ten ir reikia man žvirbliui.... Ne pastoviai geriu. ;)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote]Tomai jei juoku nesupranti kam tu zaidi su voice_enable 1? kad rastum prie ko atsiprasant prisipist nes zmones prikolina? nepatinka prikolai isjunk voice ir ramiai zaisk "voice_enable 0"[/quote]


Vieni iš paprasčiausiu žodžiu. Ne aiškink tu man piemburni...

[quote]bardako nebuvo tikrai, bet nenustok filmuot, idomu is salies paziuret.[/quote]

Nesustosiu, kiek laiko turėsiu tiek filmuosiu ir dėsiu.
Vien pavadinimas, nėra įvaizdis į tai ką norėjau parodyt.

Ačiū, tie kas supranta. Kurie nesupranta prašau neteršti be reikalo savo postais. Dar kartą AČIŪ.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Tomai, jei turesi laisvo laiko, pabandyk pagaudyti WH. Paprasciausiai nufilmuoji demo, tada kai pasileidi ziureti tai, ka irasei (konsoleje irases [b]demoui[/b]), tada konsoleje irasai [b]sv_cheats 1[/b]  ir [b]r_drawothermodels 2[/b] ir tau jau rodo ka mato WH. Tada visa tai nufilmuoji su kokia nors programa, kaip, kad dabar darei, uzdedi gal net muzono, jei servery niekas nekalbejo ir smagaus ziurejimo.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Žinok aš to nežinojau, kad yra tokios komandos ir jog galima tokių būdu gaudyti CHEATER OMG NAUJOVĖ PASAKĖ :D

Chloridas eik šalin ir baik burnot. Loji už laido, kai šuo.
Jei tau pofik, tai prašau nekreipk čia dėmesio ir nerašyk. Ačiū, jei tu toks protingas ir nerašysi.

P.S: Adminai reikalingi, kad žiūrėtu tvarką, tai jie tegu ir žiūri.  Šūdo nemalę... Jie ir skirti žiūrėti, filmuoti, gaudyti tuos čyterius.
P.S: Aš žaidėjas, taigi man visiškai nusispjaut ir neprivalau už juos atlikinėti namų darbus.. :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search