Jump to content
Create New...

Nuomone apie Deivius1[DaTroller]


iFiXas

Rekomenduojami pranešimai

jofana nafik banint tokiam laikuj ? tu akiu neturi ? .... kai pasinaudoji Spray remove funkcija buna pasiulymas ka daryt su tuo zmogum uz bloga spray ir yra BAN for 10 minutes .. o ka tu padariai ? bet kadangi jis yra original Ignoruok jo lempas ir atsikabins ;D kaip man buvo su tuo slay :D sakau tu musu nepazysti ir puoli neapgalvotus veiksmus daryt ...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Atsakymų 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ne del to bano ... Cia del asmeniniu interesu kadangi as pradejau gilintis ir tu pradejai mane zemint ... o tada patrakau  ir tikrai nenusileisiu sviezienai :D .. taip zinau original megsta siautet iki galo :D Ignoruok blet ir praras esme tas trolinimas jo ir visa kita ka jis dare ... bet ne tu pasidavei provokacijai :D su dorifro tapati situacija man buvo pasidaviau provokacijai kas cia dejos iki dabar jauciu yra ta steam grupe kad man admin nuimt :D nu ir ka isjungiau POXUJ REZIMA :D ir praejo perejo ant taves :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

cia tik team swittch veikia ant taves nes ten biski bug yra ;D oseip is mano acc tu nepalieciamas nes source banuose ir ten tu turi didesni laipsi nes jai butu lygus galetume viens kita skriaust arba isvis vienas kitam nk padaryt negaletume ..

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=458.msg9493#msg9493 date=1374447410]
[quote author=ReseF link=topic=458.msg9488#msg9488 date=1374447114]
Tai tu čia nekelk bangu galim isjunkt interneta ir tada isvis be admino be pabusi
[/quote]
Nepatarciau Ddosinti, tai draudziama, ir jei be proxy :). Ir ar tu baigsi grasinti bent karta? Kodel tu negali uzaugti tesiog ir atstoti nuo manes? Suprantu pyksti kad stumiau ant happyno, kad paskui vid kuriau (kur galvojat kad pries jus, bet tai for fun buvo) bet gana yra gana. Patis taip pat atejote is Laikiux kartu su manim, bet elgiates kaip sefai. Na zinoma taip pat pyksti del L1nko, nes pries tai tavo pyktis buvo aprimes pries mane. Bet l1nkas tikrai negraziai pasielge. As tedariau ka kiekvienas adminas butu dares.
[/quote]
Ka tu nx svaigsti nieko jis blogo nepadare jis bloga daro tiem kam rura griauzia

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=458.msg9499#msg9499 date=1374447990]
[quote author=ReseF link=topic=458.msg9497#msg9497 date=1374447710]
[quote author=deivius1 link=topic=458.msg9493#msg9493 date=1374447410]
[quote author=ReseF link=topic=458.msg9488#msg9488 date=1374447114]
Tai tu čia nekelk bangu galim isjunkt interneta ir tada isvis be admino be pabusi
[/quote]
Nepatarciau Ddosinti, tai draudziama, ir jei be proxy :). Ir ar tu baigsi grasinti bent karta? Kodel tu negali uzaugti tesiog ir atstoti nuo manes? Suprantu pyksti kad stumiau ant happyno, kad paskui vid kuriau (kur galvojat kad pries jus, bet tai for fun buvo) bet gana yra gana. Patis taip pat atejote is Laikiux kartu su manim, bet elgiates kaip sefai. Na zinoma taip pat pyksti del L1nko, nes pries tai tavo pyktis buvo aprimes pries mane. Bet l1nkas tikrai negraziai pasielge. As tedariau ka kiekvienas adminas butu dares.
[/quote]
Ka tu nx svaigsti nieko jis blogo nepadare jis bloga daro tiem kam rura griauzia
[/quote]
Nu tai jeigu nieko blogo nepadare, priciom cia as? Kodel tu ant manes  uzsisedai. Per tos 9/10 menesiu turejai suprasti kad nesu is tu piktuju troliu kurie tik kitiem bloga daro. Ir taigi rasiau L1nkui tegul eina per Pm stumti o ne serve, kai man apie 4 zmones is friend listo spamina kad ji mute, o L1nkas gavo ispejima, zadejo nebestumti kai atmutinsiu, bet apgavo ir toliau izeidineja tedy...Plius ar as ant taves serve stumiu? Ar zeminu pries kitus?
[/quote]
Visas servas byby dejes ant to rekavimo jei visam servui zjbs o pora lavonu problema ju beda ir aina jie naxui

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=458.msg9501#msg9501 date=1374448385]
[quote author=ReseF link=topic=458.msg9500#msg9500 date=1374448226]
[quote author=deivius1 link=topic=458.msg9499#msg9499 date=1374447990]
[quote author=ReseF link=topic=458.msg9497#msg9497 date=1374447710]
[quote author=deivius1 link=topic=458.msg9493#msg9493 date=1374447410]
[quote author=ReseF link=topic=458.msg9488#msg9488 date=1374447114]
Tai tu čia nekelk bangu galim isjunkt interneta ir tada isvis be admino be pabusi
[/quote]
Nepatarciau Ddosinti, tai draudziama, ir jei be proxy :). Ir ar tu baigsi grasinti bent karta? Kodel tu negali uzaugti tesiog ir atstoti nuo manes? Suprantu pyksti kad stumiau ant happyno, kad paskui vid kuriau (kur galvojat kad pries jus, bet tai for fun buvo) bet gana yra gana. Patis taip pat atejote is Laikiux kartu su manim, bet elgiates kaip sefai. Na zinoma taip pat pyksti del L1nko, nes pries tai tavo pyktis buvo aprimes pries mane. Bet l1nkas tikrai negraziai pasielge. As tedariau ka kiekvienas adminas butu dares.
[/quote]
Ka tu nx svaigsti nieko jis blogo nepadare jis bloga daro tiem kam rura griauzia
[/quote]
Nu tai jeigu nieko blogo nepadare, priciom cia as? Kodel tu ant manes  uzsisedai. Per tos 9/10 menesiu turejai suprasti kad nesu is tu piktuju troliu kurie tik kitiem bloga daro. Ir taigi rasiau L1nkui tegul eina per Pm stumti o ne serve, kai man apie 4 zmones is friend listo spamina kad ji mute, o L1nkas gavo ispejima, zadejo nebestumti kai atmutinsiu, bet apgavo ir toliau izeidineja tedy...Plius ar as ant taves serve stumiu? Ar zeminu pries kitus?
[/quote]
Visas servas byby dejes ant to rekavimo jei visam servui zjbs o pora lavonu problema ju beda ir aina jie naxui
[/quote]
Vot tame ir problema. Jeigu bent vienam nepatynka kai zmogus pazeidineja taisykles, as turiu kazka daryti. Negaliu atsaut tam zmogui. PX man kad tas l1nkas taisykles pazeidineja, tegul stumia ant kuo nori ir kada nori. L1nkui bano liko mazdaug menesis. Jeigu jis nori tartis del sumazinimo tegul prideda i draugus, gal iseis susitarti.
[/quote]
HUJ KASKAS SITAM SERVE PAZEIDZIA TAISYKLES

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=458.msg9507#msg9507 date=1374449387]
[quote author=iFiXas link=topic=458.msg9505#msg9505 date=1374449153]
nifiga tu jo neperauklesi :D
[/quote]
Stebuklu taip pat kartais buna. Taip pat jie turetu suprasti, kad del ju kilo sitas didelis konfliktas, kurio zinoma resef ir jo saika nepraleis niekaip. Bet manau pabusiu atlaidus(Nesijaudinkit, ne del to kad gresia admin atemimas.) Visgi suzinojau jusu nuomones apie mane.
[font=comic sans ms][size=12pt]Tik nelabai supratau pono Cemki XD Isvis is lempos pradejo rasineti ir gynti Original nieko nezinant... Lyg buciau del nieko uzbanines. Tai cemki su pagarba, baik verksniu bei narditoju vadinti, kai ne velnio nezinai.[/size][/font]
[/quote]
Adminai yra bendruomene savo saika taves jie dar neprieme

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search