Jump to content
Create New...

Adminai.


Katite

Rekomenduojami pranešimai

[i]Nu va issiliesiu apie admin`a eilini karta. Tik si karta ne apie Clarity rasysiu. Tai vat. Sito viso mano parasymo esme tame kad Mask atkreiptu tikrai dideli demesi y admin`us. As zinau tau cia va atrodo jie visi gerai viska daro ir pns bet.. Bet cia tiesiog kad sulinde i sikna ir nenori kad atimtu admin`o nes zino kad bus nieko verti. :) Klausimas Mask ar galima baninti zaideja del jo pingo? :) Pasiklausus kito admin`o jis man pasake kad ne. Tai kokio "sudo" mane kazkoks mazvaikis Amberiukas isbanino is servo? Dzin kad dave tik tas 30 min isvis, bet blm nesuprantu nuo kada admin`ai tokie ahujieni ir kuria savasias taisykles?
O Tau Amberiukaipasakysiu tiek uzaug neuzauga, atsigauk nuo nemokama to admin`o ir pamatysi gyvenimas grazesnis taps tau .:)) ;*** [/i]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Atsakymų 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote author=Katite link=topic=456.msg9420#msg9420 date=1374423046]
[i]Nu va issiliesiu apie admin`a eilini karta. Tik si karta ne apie Clarity rasysiu. Tai vat. Sito viso mano parasymo esme tame kad Mask atkreiptu tikrai dideli demesi y admin`us. As zinau tau cia va atrodo jie visi gerai viska daro ir pns bet.. Bet cia tiesiog kad sulinde i sikna ir nenori kad atimtu admin`o nes zino kad bus nieko verti. :) Klausimas Mask ar galima baninti zaideja del jo pingo? :) Pasiklausus kito admin`o jis man pasake kad ne. Tai kokio "sudo" mane kazkoks mazvaikis Amberiukas isbanino is servo? Dzin kad dave tik tas 30 min isvis, bet blm nesuprantu nuo kada admin`ai tokie ahujieni ir kuria savasias taisykles?
O Tau Amberiukaipasakysiu tiek uzaug neuzauga, atsigauk nuo nemokama to admin`o ir pamatysi gyvenimas grazesnis taps tau .:)) ;*** [/i]
[/quote]
Brangioji Deimante :)
Tu buvai iškickinta +3 kartus iš serverio dėl savo virš 400 pingo , bet kadangi tu nepaisei taisyklių , tiksliau ignoravai mane , nesumažinai ping , gavai pailseti 30 min . :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=c4rling link=topic=456.msg9453#msg9453 date=1374438382]
Amberiuk gal nebesvaik apie pinga? is servo kickina jau turint 73 pingo, tai kaip imanoma buti serve su 400? ir retkarciais pingas nenuomusu priklauso ir neiseina jo sumazinti.
[/quote]
Kokias ~2min neckikina

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Amberiukas link=topic=456.msg9451#msg9451 date=1374438061]
[quote author=Katite link=topic=456.msg9420#msg9420 date=1374423046]
[i]Nu va issiliesiu apie admin`a eilini karta. Tik si karta ne apie Clarity rasysiu. Tai vat. Sito viso mano parasymo esme tame kad Mask atkreiptu tikrai dideli demesi y admin`us. As zinau tau cia va atrodo jie visi gerai viska daro ir pns bet.. Bet cia tiesiog kad sulinde i sikna ir nenori kad atimtu admin`o nes zino kad bus nieko verti. :) Klausimas Mask ar galima baninti zaideja del jo pingo? :) Pasiklausus kito admin`o jis man pasake kad ne. Tai kokio "sudo" mane kazkoks mazvaikis Amberiukas isbanino is servo? Dzin kad dave tik tas 30 min isvis, bet blm nesuprantu nuo kada admin`ai tokie ahujieni ir kuria savasias taisykles?
O Tau Amberiukaipasakysiu tiek uzaug neuzauga, atsigauk nuo nemokama to admin`o ir pamatysi gyvenimas grazesnis taps tau .:)) ;*** [/i]
[/quote]
Brangioji Deimante :)
Tu buvai iškickinta +3 kartus iš serverio dėl savo virš 400 pingo , bet kadangi tu nepaisei taisyklių , tiksliau ignoravai mane , nesumažinai ping , gavai pailseti 30 min . :)
[/quote]
Pardodyk sito serverio taisykles , jei nesusnku . Nes kiek zinau pats jas kuri .

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Amberiukas link=topic=456.msg9451#msg9451 date=1374438061]
[quote author=Katite link=topic=456.msg9420#msg9420 date=1374423046]
[i]Nu va issiliesiu apie admin`a eilini karta. Tik si karta ne apie Clarity rasysiu. Tai vat. Sito viso mano parasymo esme tame kad Mask atkreiptu tikrai dideli demesi y admin`us. As zinau tau cia va atrodo jie visi gerai viska daro ir pns bet.. Bet cia tiesiog kad sulinde i sikna ir nenori kad atimtu admin`o nes zino kad bus nieko verti. :) Klausimas Mask ar galima baninti zaideja del jo pingo? :) Pasiklausus kito admin`o jis man pasake kad ne. Tai kokio "sudo" mane kazkoks mazvaikis Amberiukas isbanino is servo? Dzin kad dave tik tas 30 min isvis, bet blm nesuprantu nuo kada admin`ai tokie ahujieni ir kuria savasias taisykles?
O Tau Amberiukaipasakysiu tiek uzaug neuzauga, atsigauk nuo nemokama to admin`o ir pamatysi gyvenimas grazesnis taps tau .:)) ;*** [/i]
[/quote]
Brangioji Deimante :)
Tu buvai iškickinta +3 kartus iš serverio dėl savo virš 400 pingo ,[font=arial][size=12pt][color=red] bet kadangi tu nepaisei taisyklių , tiksliau ignoravai mane[/color][/size][/font] , nesumažinai ping , gavai pailseti 30 min . :)
[/quote]


ooo koks didelis nusizengimas, tamsta adminas buvo ignoruotas :/ ar cia tiesiog toks pavydo isreiskimas del demesio stokos? :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Prašė, kažkas taisyklių štai ir jos:

[quote]Serverio Taisykles:

Nenaudoti jokiu "hacku" ar  skriptu . Tai liecia saudymo bei konstravimo(statymo) automatinius kodus.
Negrasinkite adminams ar kitiems zaidejams.
Bet kokie grasinimai serverio ar adminu atzvilgiu bus traktuojami labai grieztai.

*Zaidime vartojama kalba/chatas/mikrofonas:
Keiksmazodziai Bachuru Serveryjei nera leidziami nei chat'e nei per mikrofona.
Jei zaidejas ant ko nors supyko,vienas ar keli gruboki  komentarai yra pilnai pakankami,todel nereiketu perlenkti lazdos.
Netransliuoti muzikos ar kitu irasytu nesamoningu garsu.
"Nefloodint" bereikalingai chato web nuorodomis,svetainemis ar kitu serveriu ip adresais.
Nebukite nacionalistais, rasistais  ar seksistais! Jei serveryje zaidejes ne is Lietuvos,ne tos rases ar lyties neuzsipulkite jo/jos.


* Komandinis darbas
Is kiekvieno zaidejo tikimasi  aktyvaus dalyvavimo zaidimo eigoje,tam kad butu uztikrinta komandos pergale.

*Ginklai/Klases
Musu serveriuose nera jokiu apribojimu ginklams ar klasiu (personazo) pasirinkimui. Zaidejes gali naudoti koki tiktais nori ginkla ir saudyti is jo kiek tik sirdis geidzia,taip pat gali rinktis bet kuria jam patinkancia klase. Taciau, jei komandai sunkiai sekasi reiketu pagalvoti ir apie kitokia taktika...[/quote]

Nekabina normalios merginos, tai nusivylė žmogus ir pradėjo nervuotis :D
Ką jau ir padarysi..

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Tomas link=topic=456.msg9554#msg9554 date=1374494235]
Prašė, kažkas taisyklių štai ir jos:

[quote]Serverio Taisykles:

Nenaudoti jokiu "hacku" ar  skriptu . Tai liecia saudymo bei konstravimo(statymo) automatinius kodus.
Negrasinkite adminams ar kitiems zaidejams.
Bet kokie grasinimai serverio ar adminu atzvilgiu bus traktuojami labai grieztai.

*Zaidime vartojama kalba/chatas/mikrofonas:
Keiksmazodziai Bachuru Serveryjei nera leidziami nei chat'e nei per mikrofona.
Jei zaidejas ant ko nors supyko,vienas ar keli gruboki  komentarai yra pilnai pakankami,todel nereiketu perlenkti lazdos.
Netransliuoti muzikos ar kitu irasytu nesamoningu garsu.
"Nefloodint" bereikalingai chato web nuorodomis,svetainemis ar kitu serveriu ip adresais.
Nebukite nacionalistais, rasistais  ar seksistais! Jei serveryje zaidejes ne is Lietuvos,ne tos rases ar lyties neuzsipulkite jo/jos.


* Komandinis darbas
Is kiekvieno zaidejo tikimasi  aktyvaus dalyvavimo zaidimo eigoje,tam kad butu uztikrinta komandos pergale.

*Ginklai/Klases
Musu serveriuose nera jokiu apribojimu ginklams ar klasiu (personazo) pasirinkimui. Zaidejes gali naudoti koki tiktais nori ginkla ir saudyti is jo kiek tik sirdis geidzia,taip pat gali rinktis bet kuria jam patinkancia klase. Taciau, jei komandai sunkiai sekasi reiketu pagalvoti ir apie kitokia taktika...[/quote]

Nekabina normalios merginos, tai nusivylė žmogus ir pradėjo nervuotis :D
Ką jau ir padarysi..
[/quote]
Prie banų yra toks reasonas "Ignoring admin" , šį kartą ji mane ir ignoravo , nekreipė į perspėjimus mažinti ping.

Tomai wtf ?
Tu man siūlai kabinti per laidą tą kurva deimante ? :D
P.s
Tomuli greitai keičiasi tavo nuomonė , vakar vos neverkdamas rašinėjo į steam , kad atmutinčiau , o dabar jau bando užstumti , ok atsiminsiu :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Amberi ne nu tu vistiek ziuriu nesigaudai aplinkoj. 15 metu skacas o tai banguoja cia. Neprikolas zinok. ;) Ignoravau tave? :) Gi rasiau kad tuoj tave sumazinsiu koks cia ignoravimas? :) Jai tu toks nekantrus tai cia jau tavo problema ne mano vaikas. Ir viso sito ban`o esme yra pingas o ne ignoravimas. Nes nieks taves neignoravo neuzauga. O ziurek vaikas "pisai" mane kad sakai kad as kurva? Apgailetinas vaikas esi. Pirma byby uzsiaugink piena nusivalyk ir tada snekek apie kazkokias nebutas kurvas. Nes dar matau neisaugai is kompiteriuniu riteriu kovu. :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Amberi niekad ant tavęs nestūmiau, nes tu man nieko nepadaręs esi.
Omeny turėjau apie Chlorida-Clarity-Ožkų mylėtoja :D

Joa ir dabar prašau atmutink :D

Norėčiau kabinčiau aš tą Deimantė, nesvarbu būtų tas laidas susitinki ir bac oplia jau ir normali pana ne laidinė.
Normali ji man atrodo. Gaila turiu kitą taikini smagu :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Tomas link=topic=456.msg9554#msg9554 date=1374494235]
Prašė, kažkas taisyklių štai ir jos:

[quote]Serverio Taisykles:

Nenaudoti jokiu "hacku" ar  skriptu . Tai liecia saudymo bei konstravimo(statymo) automatinius kodus.
Negrasinkite adminams ar kitiems zaidejams.
Bet kokie grasinimai serverio ar adminu atzvilgiu bus traktuojami labai grieztai.

*Zaidime vartojama kalba/chatas/mikrofonas:
Keiksmazodziai Bachuru Serveryjei nera leidziami nei chat'e nei per mikrofona.
Jei zaidejas ant ko nors supyko,vienas ar keli gruboki  komentarai yra pilnai pakankami,todel nereiketu perlenkti lazdos.
Netransliuoti muzikos ar kitu irasytu nesamoningu garsu.
"Nefloodint" bereikalingai chato web nuorodomis,svetainemis ar kitu serveriu ip adresais.
Nebukite nacionalistais, rasistais  ar seksistais! Jei serveryje zaidejes ne is Lietuvos,ne tos rases ar lyties neuzsipulkite jo/jos.


* Komandinis darbas
Is kiekvieno zaidejo tikimasi  aktyvaus dalyvavimo zaidimo eigoje,tam kad butu uztikrinta komandos pergale.

*Ginklai/Klases
Musu serveriuose nera jokiu apribojimu ginklams ar klasiu (personazo) pasirinkimui. Zaidejes gali naudoti koki tiktais nori ginkla ir saudyti is jo kiek tik sirdis geidzia,taip pat gali rinktis bet kuria jam patinkancia klase. Taciau, jei komandai sunkiai sekasi reiketu pagalvoti ir apie kitokia taktika...[/quote]

Nekabina normalios merginos, tai nusivylė žmogus ir pradėjo nervuotis :D
Ką jau ir padarysi..
[/quote]
Tave tai toki lopeli simtai kabina tikriausiai , kad vis dar sedi pc deze apsikabines .  Gali atrasyt su savo izofreniskais zodziais , nors nuotaika pakelsi , tau 24metai , bet tu esi visiskas absurdas , man idomu ant kiek reikia buti atsilupeliu kad eit ir suda rasynet , ir tik tam kad gaut demesio. Nes pats dauzomas lauke tikriausiai esi gaidy.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=c4rling link=topic=456.msg9602#msg9602 date=1374567754]
Isviso cia jau Off Topic gaunasi. faktas tas kad Amberiukas neturi jokios pagarbos zaidejams, o jie jam. :) ir nematau tikslo cia kelti kazokio grybu karo kad tai issiaiskinti, tai akivaizdziai matosi.
[/quote]
Vardan carling atsisakau admino posto , vistiek jis man buvo labiausiai reikalingas , kad negaučiau bano už čytus kurių nenaudoju :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Del manes nereikia atsisakyti posto, ir man is dalis visiskai vienodai tu esi jame ar ne :) tiesiog kartais uzimdami dideli posta, ypac jaunesni zmones pasijaucia auksciau kitu :) tiesiog kartais reikia nusileisti ant zemes is padebesu. tai tiek :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Amberi ne tu vienas banini uz ping :D Tu labai teisingai sakei servas pingerius kickina tik ne kas 2 o kas ~4 minutes.

As pavyzdziui po trecio kicko baninu 30-60min nes paprasciausiai uzknisa kiekviena karta kickint.

Siaip uzjauciu tave kad nevisiem tas daeina ir pradeda stumt ant adminu.

Be to tiems kuriems pakyla pingas patarciau issivalyt pc kad bent po 20Gb laisvos vietos kiekvienam diske butu, taipogi keiskit interneta :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Tai. kad visada taip būna : nieko nedarai - esi geras adminas , pradedi baninti , mutinti už nusižengimus pradeda stumti ant tavęs ....

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

O jum kas is to kad tas pingas? Bybys nesitoja nuo to? Niesti ka nors? Mano reikalas mane kickina automatiksai lai kikina. Bet ne adminas kazkoks mazvaikis ir dar bana deda del pingo vps juokinga. O Tu ten kazkoks advokate dar vienas ateik isvalysi pc gal numesiu ant zemes tau koki 5lt galesi susirinkiti uz kompo valyma. ;)))

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search