Jump to content
Create New...

wallhack?


LittleOne

Rekomenduojami pranešimai

  • 2 weeks later...
  • Atsakymų 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote author=LittleOne link=topic=454.msg12675#msg12675 date=1403029139]
T4[Energy] banas visam laikui uz no smoke. jei prasysit kas demo greit gausiu, nes ne as turiu. o kitas zmogus, kai as spektindavau jis taip akivaizdziai nesaudydavo per dumus ,tai demo padare kitas zmogus.
[/quote]

Atsiusk, idomu paciam dabar, koks tas demo. Bent ziurejai pats?

T4[Energy].

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Ir kurioj as vietoj maciau per dumus tu man atsakyk???????? Juokdariai as negaliu, kad rusinat ir droziu veliau per dumus is toli?? Visus roundus sitaip zaidziau tam mepe, jus visus roundus rusinot, as uzmetu fb, ir paskui droziu i visus. Ir cia tipo pasigaves ir permanent ban??

Clarity sorry, bet nukritai uz tokius vejus baninti.

Laukiu aukstesniu adminu komentaru, nes cia man juokia kelia tokie "pagavimai".

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

P.s, ismokit radarais naudotis.

Beto apie adminus.

Del cytinimu ir veliau banu dalijimu, tokiems zaidejams kaip clarity isvis atimciau teise. Kaip gali zaidejas baninti kita zaideja, jai jis vos pliuse sedi ir net nezaides rimtai csso niekada, jus man paaiskinkit. Jis net who negali pagauti, kol jam nepasakai ir neparodai pirstu, ir tai dar jam reikia spektinti visa mapa, kol galiausiai dingsta zaidejas. Tokiems banintojmas tik tvarka priziureti del bendravimo, viskas, daugiau teisiu tokiems nereikia.

Del cytinimo adminas turi buti auksto lygio, zinoti visas vietas ir kaip zaidziamas zaidimas sitam mape. Toki admina galiu ivardinti sitam serve tik Fuzzy, daugiau nera arba ju nesilanko.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=ssnrg link=topic=454.msg12683#msg12683 date=1403082999]
Ir kurioj as vietoj maciau per dumus tu man atsakyk???????? Juokdariai as negaliu, kad rusinat ir droziu veliau per dumus is toli?? Visus roundus sitaip zaidziau tam mepe, jus visus roundus rusinot, as uzmetu fb, ir paskui droziu i visus. Ir cia tipo pasigaves ir permanent ban??

Clarity sorry, bet nukritai uz tokius vejus baninti.

Laukiu aukstesniu adminu komentaru, nes cia man juokia kelia tokie "pagavimai".
[/quote] P.S kiek kartu pats karksejai kad nvdia buga naudoji ir matai siluetus per dumus ? pats esi prisipazines, ir visiem jau tu atsibodai per savo dumu matymus.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Pala pala.

Pradekim nuo to, kad taip, buvau isijunges. Sekantis dalykas, tai yra visai su cssu nesusijes dalykas ir tai yra tik vaizdo kortos nustatymai. Trecias dalykas, as kiaurai dumus niekada nemaciau, matesi migla tik kai esi dumuose arba esi su zoomu. Kitu atveju yra viskas tas pats kas ir be vaizdo kortos filtru.

Toliau tesiant, butent kada uzbaninai, buvo viskas atjungta, tai is kur tu gali banint mane, jai nesinaudoju ir net nera jokio pagavimo demo, kad turetum teisia mane tuo metu baninti?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Sakiciu reik ziuret pagrendiniam adminams ... jo demkes pagaigoj buvo idomus pasaudimas... as jo vietoj tikrai nematiciau kad ten kaskas sedejo...
Kitas dalykas , as nezinau ar yra tokie nustatymai kad neroditu dumu... tokia situacija matau pirma karta... sunku kanors sakiti kai pats nezinai... laukiam adminu kurie gal ir zino ar yra tokie bugai ar ne.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=Fuzzy link=topic=454.msg12696#msg12696 date=1403161212]
Sakiciu reik ziuret pagrendiniam adminams ... jo demkes pagaigoj buvo idomus pasaudimas... as jo vietoj tikrai nematiciau kad ten kaskas sedejo...
Kitas dalykas , as nezinau ar yra tokie nustatymai kad neroditu dumu... tokia situacija matau pirma karta... sunku kanors sakiti kai pats nezinai... laukiam adminu kurie gal ir zino ar yra tokie bugai ar ne.
[/quote]tai kad t4 pats prisipazino kad per dumus gali matyt ir mato, nes tai yra nvdia vaizdo kortos bugas  :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Clarity, akys duotos matyti, o protas skaityti. Bet ziuriu nei to nei to neturi ir nematai ka parasiau.

Rodykit demo normaliems adminams, nes tokio lygio kaip Clarity, ne jam baninti uz cytus isviso. Pasikartosiu dar karta. Gaudant cytus, pirma turi buti adminas auksto lygio, o ne zemo lygio zaidejas, kuris ateina serve panas ale kabinti.

EDIT/// Cia pagr adminai nesilanko ar kaip? Nes kazkokiu sprendimu gauti kolkas 0.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[url=https://www.youtube.com/watch?v=FlaQmJEsD0Q]https://www.youtube.com/watch?v=FlaQmJEsD0Q[/url]
Čia bugas kurį naudoja energy. Juom naudotis griežtai draudžiama, nes nekiekvienas tai gali pasidaryt. tema baikta galit trint postus nereikalingus lauk. Jei norės lošt tegul susitaria su masku gal parduos unban už koki 100lt. Pirkt kito steam neapsimoka, nes skaitysis kaip ban apėjimas taip , kad sedėk pavėsy. :-\

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search