Jump to content
Create New...

max ping limito didinimas


c4rling

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★

c4rling ne taip parase.

mane irgi kikina pastovei,esu irgi is UK.padidinkit bent iki 130...nes man irgi rodo kad tipo 85-90,bet konsolei virs 110,ir kikina pastovei.

siulau padidint iki 130.nes tikrai ne viena pastebejau kad kikina,ypac kai servas beveik pilnas.jei 5x5 tai dar dar. :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=452.msg9411#msg9411 date=1374401777]
Na pritarsiu jum kad truputi ji reiktu pakelti. Visgi jusu Cs:s servas retai buna full, tai kiekvienas zaidejas svarbus.
[/quote]
Retai būna full ? :D , nebejuokink :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius

max pingas ir taip yra 120 nors skelbiama 110, ir to tikrai pilnai turi pakakti zaidziant is uzsienio. su tokiu ping ir is afrikos probemu nebutu :D . O jei kyla tai jau kazkas negerai,pamirskit visokius wi-fi ir mobile netus.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

MaSk as glaiu isvardinti vien 3 zaidejus iskaitant LiQuid mane ir dar viena, kuriuos pastoviai kickina ir mes bent jau as naudoju Virgin Media Broad Band be Wi-Fi o per kabeli. atjungus skype, torrentus we browserius ir visa kita tik css su steam online.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[url=http://www.speedtest.net/my-result/2861475275]http://www.speedtest.net/my-result/2861475275[/url]
intiko greitis.

pas mane SKY intikas.

ir cia per wi-fi.su kabeliu ar ne sukabeliu jokio skirtumo.

isjunkti visi torentai skypes.

ir MAskai kikint pradeda kai servas buna puspilnis dazniausiai.nzn ir dazniausiai vakarais nesvarbu kiek losia daznaiusiai,ir seip is lietuvos zmones pajaucia kad pradeda lagint servas vakarais.

ir seip ka zinau galetum tada padaryt kokius vipu  sisitemas,jeigu jau taip uzsiraukes esi.jeigu rasom kad kikina reiskias kikina,ir su jokiais mobile wi-fi.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius

[quote author=Fosters link=topic=452.msg9680#msg9680 date=1374844156]
[url=http://www.speedtest.net/my-result/2861475275]http://www.speedtest.net/my-result/2861475275[/url]
intiko greitis.

pas mane SKY intikas.

ir cia per wi-fi.su kabeliu ar ne sukabeliu jokio skirtumo.

isjunkti visi torentai skypes.

ir MAskai kikint pradeda kai servas buna puspilnis dazniausiai.nzn ir dazniausiai vakarais nesvarbu kiek losia daznaiusiai,ir seip is lietuvos zmones pajaucia kad pradeda lagint servas vakarais.

ir seip ka zinau galetum tada padaryt kokius vipu  sisitemas,jeigu jau taip uzsiraukes esi.jeigu rasom kad kikina reiskias kikina,ir su jokiais mobile wi-fi.
[/quote]
Sitas tavo testas darytas i Londono viena is serveriu, o ne i LT ir tavo upload labai mazas,o jis siuo atveju svarbesnis nei download. Ir dar karta sakau realus leidziamas yra 120, tai nemanau kad pakelus +10 tave tai isgelbes.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius

[quote author=Fosters link=topic=452.msg9703#msg9703 date=1374884597]
mane?zodziu su tavim cia beprasmiska :D
[/quote]
Tai kad as nesuprantu, kokio galo ikelei savo speed testa parodydamas koks pas tave greitis vietiniam tinkle?  Ka cia turejom is tokio testo pamatyti?  :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius

[quote author=Fosters link=topic=452.msg9718#msg9718 date=1374943777]
o tai tau reik to speedtesto ir paskuj pats spresi ar istikruju mane kikina ar ne?tau dar gal nufilmuot?ar tu ant tiek jau letu apsuku?:D
[/quote]
Pas mane apsukos neletos, cia tu vienintelis bandai pateikti klaidinga informacija! Man to tavo speedtesto isvis nereikia! Tu ji pats ikeliai noredamas kazka tuo pasakyti, bet jei jau nori tai daryt, daryk normaliai ,o ne i savo provideri testinkis ! Ar tu galvoji kad tokia leistina ping norma pasirinkta atsitiktinai? A? Pasakysiu tik tiek ,kad kazkada ji buvo 150 ir jeigu numazinta iki tokio lygio koks yra dabar,  tai nebereikalo. Tai gal baigiam sita diskusija, nes nera reikalo daryti taip kad lagint pradetu visiem ,o ne tau vienam.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search