Jump to content
Create New...

DaTroller ban for spray


Vandaem

Rekomenduojami pranešimai

banai uz lempas tau proofai .. + visas forumas pilnas tavo pleiskanu .. axujeno reglamento laikais bendraujant forume sedek jai nori .. bet elkis kaip zmogus nx tu save iskeli  ? toki cia protinga suduka primeti eilinis loxas :D gaves admina ;D o db verk kiek nori cia nebeziuriu as to forumo man nepriklauso :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Nezysiu aš čia toi temoi, bet kas nuspresta tas nuspresta, esi gyliai įlindęs Maskui į subinę, piknaudžiauji privilegijomis ir šiaip bendraut nemoki su kitais. Spresti kitiem, ką su tavim daryti, bet va man nuimk baną, pats turėtum žinoti už ką..

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius

Tema jau issipletojo iki begaliniu nesamoniu ir isvis pamirsot apie ka kalba cia buvo! Zmogus buvo gaves trumpalaiki ban uz neleistina spray nuo vieno admino. Po savaites istorija pasikartojo,vel gavo bana ilgesniam laikui, visai nuo kito admin. . Tai kur cia problema? Kaip kitaip perraukleti tuos kurie piktybiskai taip elgiasi? O kad diskusijos perrauga i asmeninius gincus tai cia jau ne i tema!
                                                                                                                                                             
                                                                                                                                                        [color=red] [size=14pt][b]The End[/b][/size][/color]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search