Jump to content
Create New...

Admin clarity


T-star

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★

clarity geras adminas ir nereik ant jo cia poemu kurt,su tais flasais visiem iseiles ban dar isdaliciau perspeja kad baiktu metyt respe,toliau svaido ir cia netycia?!!! jai netokie adminai kaip clarity tai ir lostume raundo pradzia nespeja is respo isbegt pilas flashai
P.S dar forume ideciau ban tokiem uz nusiskundimus!

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=Katite link=topic=444.msg9416#msg9416 date=1374412895]
Nieks nestumia ant jo. Tiesiog isakom savo nuomone apie ji kaip apie admin`a. Vienam jis galbut geras kitiem ne. Tai ir vsio .:>
[/quote]
man piktis ima kai matau neteisybe kalbant  >:(

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Gal laikas apsispręsti, ko šiam pasauly norit....

[quote]visi vyrai blogi[/quote]

[quote]gerai kad as neuzkliuvau[/quote]

Tai jei visi, tai visi. Truputi suprantam ką rašom, viena eile. Visi blogi, o jau už kito kablelio atsirado nekaltu :D

Tai gal apsispręsk visi ar ne visi ?


Katyte geras žmogus, kad jau ramiai jus čia būkit. Paisot nesąmonių.
Pabendravus įvairiomis temomis ir visaip, tai žmogus visai kitaip atrodo ir visai mielai pakalbama.
Taip, kad jau jei nebendravę su žmogumi ir nežinote kas ji per žmogus ir panašiai. Tyliai būkit tokių atvejų.  ;)

Ačiū, jei kas mane supranta dar šioje interneto pasauly. Tarp noliferiu.... :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Ačiū profesoriau, kad suprantam vienas kitą. Būna kurie iš lempos nesupranta ir kažką blogo sako.

Suprantu tave, nes pačiam nepatinka jog tildo.
Respect +

Aš juokų nesuprantu, nes šiam gyvenime juokai darosi labai graudus. :)
Kartais jei tai juokai būna juokais, galima ir pajuokaut proto ribose ir tai ne visada užkabina nusijuokti ar nusišypsoti. :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Profesoriau jau cia tai belenka pasakei. Nu suprantama nebetoks jaunas esi ir mastymas keicias, patikek manim man ne visi vyrai blogi. Kaip ir clarity KAIP VYRAS nera tikriausiaoi blogas nezinau dar sito. Bet kaip admin`as kai kuriuo atzvilgiu jis taip blogas. ;>

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

ko jus cia visi vaziuojat an to Clarity kiek zaidziau tiek viskas normalei ner jokiu nusiskundimu kiek maceu banu tai visi verti to. nes labai daug zmoniu ateja daro visokes izdivalkes ten per mikrafonus rekauja ar saviem trugdo zaisti .

taigi jis tikrai nieko blogo nera padares mano akimis :))

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=John McClane link=topic=444.msg9702#msg9702 date=1374874383]
Brusq, tu WH, maciau kaip zaidi, nereikia man jokiu demo.

Ir dar karta siulau adminam nesipist su demuskem, dalinti banus be perspejimo, juk ir taip akivaizdu kas yra WH
[/quote]
tau john akivaizdu nes pats naudojai :D Gedos nebesidaryk ir isnyk is sito forumo.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Hera link=topic=444.msg9715#msg9715 date=1374932143]
Mcclane pats prigautas kokius 4 kart kad su wh ir dar drysta rasyti apie kitus blet
[/quote]

Tu gal patylek transeksuale, savaite laiko kaltinai, kad as wh, bet po to pats pradejai su wh lost (budavai visada minuse, paskui pradejai 16-5 rezultatais varyt)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search