Jump to content
Create New...

pasiulymas is manes.


LittleOne

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★

tai va. manyciau reiktu padaryt steamini serva.[s] ir nuimt serve block,kad zmones galetu vaiksciot kiaurai vienas kita. nes kai serveris yra pilnas visi pradeda pjautis kokiam mazam mape kad nepraleidzia vienas kito,ir po to adminai nezino ka mutint o ko ne.[/s] o del steam servo tai galiu pasakyt kad serve steaminiu losia tikrai daugiau nei non steamu.. ten keli zaidejai minus tikrai nebutu didelis nuostuolis serveriui. o visiem nonam zaidzianciem musu serve butu paskatinimas nusipirkti steamus. o serve steamu tikrai daugiau nei nonu. patariu padaryt steamed serva ir nuimt block kad zaidejai netrugdytu vienas kitam. Tai tiek rasykit pritariat ar ne . :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Pats geriausias pasiūlymas. Nuimti visus admin ir palikti legendinius kurie buvo ankščiau skaitant (Be manęs).

Ir tuos mažus parazitus pašalinti ir daugiau jokių anketų. Turėkit savo galvas, ne pagal anketas....

Tegyvuoja BERAŠČIAI, NEMOKANTIS PADORIOS KALBOS ADMINAI !!!! :D

FUJJJJJJJJJ !!!!  :-[  :-[  :-[

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Tu gal atšok nuo mano galvos ką? Atsibodai....

Tu man, nei viršininkas, nei ką. Eik laisvas jau, gali pasivaikščiot..

Nei rašyt moki, nei į žmogų kreiptis. Ko iš vis moko tave mokyklą ar tėvai?
Eina sau gaila žinok man tavęs kaip tai....

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Nesąmonės? :D Tu gal pasižiūrėk, kaip pats rašai.... Nesuprast ką nori pasakyt tais savo pvz: "seve" "tawes" ir .t.t

Gal atsibusk ir pradėk mokytis Lietuvių kalbos mokyklose ar kur ten būtų...

Serveryje nesilankau, nes pridurkai. Aš juos skriaudžiu ir jie man ban deda. :D
Ir jie tuo patenkinti, nes yra vaikai kurie pasikėlę gavę tokias teisės...

Apgailėtina...

Jei ir unban bus, tai vistiek nesilankysiu. Mask ir Myrez, galėtu dažniau žiūrėti į serverio tvarką.
Žinodamas, kad jie dirba irgi sunkiai manau. Suprantu tai, bet būna laisvų dienų. Tikrai galėtu per jas aktyviau pasižiūrėti bėdas.
Ne vienas aš kai kuriuose forumo temose pasisakęs, dėl admin teisių pažeidimų ir panašiai.

Nenoriu su niekuo pyktis, bet jei pas jus silpni nervai... Siūlyčiau pas daktarus apsilankyti.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Nepritariu.

Pasidarysit tik steam, galesit lost tuos savo peiliu ar awp mapus kasdien 2x2. Paskui noresit susigrazinti non steamus, pamate kaip krito aktyvumas, bet bus per velu.

Ir del zaideju blokavimo nepritariu. Dabar kiek komisku situaciju buna kai vienas kitam maisyt pradeda  :D Ir nebeitu uzlipti ant geltonos backos de_nuke zemelapy...  :'(

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Tomai nekas neko nenuvertina tesiok norim paskatinti zmones legalizotis o sorsas nera brangus visa serva sudaro steam zaidejei  ir tik gal 3 ar 4 non manau neko dauk ir neprarastume ir mum atsibodo kekvena banint uz tai kad nesupranta kaip reike spreiloga pasikeisti su reklama mes jems paiskinam jie vistek nesupranta paskiau ateina su nikais reklamineis kur vaikas sedi uz pc ir rekauje paskiau ir reike banint uz tai kad reklama ir nemoka pasikeisti .... atsiprasau us klaidas mano pc neturi Lietuviu kalbos nesmerkit labai :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Manfredukas link=topic=442.msg9262#msg9262 date=1373986532]
Tomai n[b]i[/b]ekas n[b]i[/b]eko nenuvertina t[b]i[/b]esio[b]g[/b] norim paskatinti zmones legaliz[b]u[/b]otis o sorsas nera brangus visa serva sudaro steam zaidej[b]a[/b]i  ir tik gal 3 ar 4 non manau n[b]i[/b]eko dau[b]g[/b] ir neprarastume ir mum atsibodo k[b]i[/b]ekv[b]i[/b]ena banint uz tai kad nesupranta kaip reik[b]ia[/b] spreiloga pasikeisti su reklama mes j[b]i[/b]ems p[b]a[/b]aiskinam jie vist[b]i[/b]ek nesupranta paskiau ateina su nikais reklamin[b]ia[/b]is kur vaikas sedi uz pc ir rekauj[b]a[/b] paskiau ir reik[b]ia[/b] banint uz tai kad reklama ir nemoka pasikeisti .... atsiprasau u[b]z[/b] klaidas mano pc neturi [b]l[/b]ietuviu kalbos nesmerkit labai :)
[/quote]

O dieve, nesu mates daugiau rasybos klaidu vienoje pastraipoje  :-X Ir cia net neskaitant lietuvisku rasmenu nebuvimo ar nepadetu skyrybos  zenklu!!! Kaip tu Manfri savo CV parasei, kai reikejo applyint i admino darbo vieta?  :D
Jeigu tu dar mokiniesi mokykloje, tai rimtai susimastyk, nes apie valstybini egzamina net neina kalba - neislaikysi ir mokyklinio.  ::)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Manfredukas link=topic=442.msg9262#msg9262 date=1373986532]
Tomai nekas neko nenuvertina tesiok norim paskatinti zmones legalizotis o sorsas nera brangus visa serva sudaro steam zaidejei  ir tik gal 3 ar 4 non manau neko dauk ir neprarastume ir mum atsibodo kekvena banint uz tai kad nesupranta kaip reike spreiloga pasikeisti su reklama mes jems paiskinam jie vistek nesupranta paskiau ateina su nikais reklamineis kur vaikas sedi uz pc ir rekauje paskiau ir reike banint uz tai kad reklama ir nemoka pasikeisti .... atsiprasau us klaidas mano pc neturi Lietuviu kalbos nesmerkit labai :)
[/quote]

Kurioje vietoje yra pabrėžta, kad reikia steam serverio?

Jei žaidėjai daro spray tokius kokius jiems reikia, tai jie toliau dės. Čia ne nuo tavęs, ne nuo serverio priklauso.
Kaip žmogui geriau, kaip jam patogiau. Na jis ir deda tada, jei jam tai patinka. Čia nieko nepakeisi....
Reklama - Čia jūsų bėdos, kad nesusitvarkote su "reklameriais". Tiesą sakant, jie buvo ir bus. Čia jau nieko nepakeisi...
Ar ten vaikas ar ne, tai tikrai ne tau spręst. Palik spręst jam pačiam, kaip jis elgiasi. Galbūt jis išsireiškia kaip ir kiekvienas kuris neturi kur parėkaut... Pvz: Grįžta vaikinas namo ir mergina jam aiškina, na jis ir sėdi po padu. Nenori tiesiog konfliktuoti, tai tokių atvejų ateina į serverį ir išsilieja.
Tai manau puikus pavyzdys.

Dėl nick pasikeitimų. Deją gimę netampame "vunderkindais", kad viską žinotume ir mokėtume daryti.
Jei jis nemoka pasikeisti, tai pakeisk padėk žmogui. Banint čia jau paskutinis atsiprašant admino ant žaidėjo dėjimas skerso...
Kai adminas nesupranta ir nesuvaldo situacijos, jis banina. Po to sako jis teisus :D Na taip ir būna....

Dėl Lietuvių kalbos. Trumpai ir aiškiai. Nereikia primesti šlangą ir sakyti "Atsiprašau, bet kompiuteris ar klaviatūrą neturi tokios rašomos dalies..." Tai žmogau, kad ir nėra tų Lietuviškų raidžių. Stenkis rašyti be jų ir vietoje "us" galima parašyti tikrai šitaip "uz" ir suprantama yra. Kai jau nesuvokiama ir pats nesistengi, dėl savęs. Na sorry niekas kitas nepadės, kaip pats sau.
Pradėkime galvot suaugę žmonės esam, bet neskaitant kai kurios. Kuriems nėra dar (+18)

(P.S - Nesikreipk į manę vardu, juk mėgsti pastumt. Tai kur tavo išdidumas varymo? (Nuleisk ragelius ir susimąstyk, kuo mažiau gyvenime pavydėsi, tuo tau geriau gyventi bus. Nereikia neigti, juk pats matau.))

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Manfredukas link=topic=442.msg9271#msg9271 date=1374104523]
Tu zmogus budamas gali daryt klaidu gyvenime, ivairiose situscijose, kalboje, rasyboje, bet kad toks nemastymas ir nemokejimas saves isreiksti aplinkai mano atveju labai retai sutinkamas

Didelis pavyzdys esi Tomai  :)
[/quote]

Aš suprantu turi didelės problemas su sveikatą, bet aš to žmogaus per daug nesmerkiu.
Kadangi nori pyktis ir toliau, tai siūlau viena kartą ir visiems laikams. Kalbėk ką nori daryk, ką nori man nusišvilpt. :)

Didesniu klaidų negali padaryti? Manau verta pas logopedą nueiti. Mąstydamas žmogus jis stengiasi nedaryti klaidų, bet tu visai kas kitą. Nesistengi, nei kiek.

Ant manęs gali nieko nesakyt. Pochuj tebūnie kaip yra sakyk ką nori, kaip nori. Išklausysiu didžiojo problematiško žmogaus silpnavališku požiūrių. Bent jau vienas žodis yra auksinis. Manęs nematęs ir realiai prieš akys nebendravęs, taigi patylėk ir toliau ten čiulbėkis už laido ribu. Net nepažįstą manęs ir jau daro išvadas... Vajetauuuuu.....
Jei aš nesugebėčiau išreikšti aplinkai savo nuomonės ar panašiai. Aš net neturėčiau klientų ar dar daugiau ko nors.
Šiuo metu visi su manim bendrauja ir visi patenkinti kurie su manim bendrauja, pabrėžiu su manim. Ne laidu galais kur tik garsą skleidžia.

Daryk išvadas ir baik savęs skriaust, jau graudu darosi.

Atsiprašau, jei užteršiu tema, bet dėl tokių atsilikusių žmonių negaliu neparašęs būt. Tas žmogus nesuvokia, tai jau įsitikinau ir bus lai paskutinis žodis dabar.

Ate šioji temą. :P

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Manfredukas link=topic=442.msg9295#msg9295 date=1374182109]
Tomai, o kam ale pats rašai su nosinėm, bet darai klaidų apsurdiškų, kurios tiesiog rėžia akį.
[/quote]

Spėsiu Sadiste padėjo parašyti? :D Juk nėra pas tave Lietuviškų raidžių :D

Kas rėžia aky tai tik tavo apsurdiškas melavimas, bendravimas ir panašiai, panašiai ....

Nori būti už visus protingesnis, bet to ne išeina. Tai tikrai tiesa nereikia nervintis. :)

ATE ATE !

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search