Jump to content
Create New...

Sl1ty į administratoriaus kėdę


Sl1tis

Recommended Posts

1. Nick žaidime, bei amžius  ( Nuo 17metų ) - Sl1ty, 21 metai.
2. Jūsų STEAM_ID arba profile( STEAM_0:0:00000000 ) -  https://steamcommunity.com/id/sl1tis420/
3. Trumpai papasakokite kodėl norite tapti Adminu? - 
Na tiesą pasakius, kartais tikrai nebūna admin'ų ir tenka rašyti į dc arba steam'ą kažkuriam admin'ui, todėl noriu prisidėti ir padėti palaikyti tvarką kartu.
4. Ar esate kada nors buvęs administratoriumi, jei taip kuriame serveryje? - CSGO neteko, 1.6 uzas.lt ir dar keliuose bet jau nepamenu pavadinimų.
5. Kiek laikote žaidžiate šitame projekte ( apytiksliai ) - Žaidžiau seniau, tada žaidžiau kitame projekte, bet gryžau čia ir dabar žaidžiu manau beveik metus be didesnių pertraukų. O šiaip kalbant apie aktyvumą, prisijungiu kiekvieną dieną, kartais valandai, dviem, o laisvesnėmis dienomis (kai nereikia į darbą) būnu ir keturias ar net daugiau.
6. Kurio serverio administratoriumi norite tapti ( #Public, #Retake, AWP ir t.t ) - #Public
7. Ką darytumėte, jeigu žaidėjas ( galbūt netgi draugas ) nusižengtų taisyklėms? - Tai visų pirma žiūrint kokioms taisyklėms nusižengia, jeigu menkas nusižengimas tai įspėjimas visų pirma, o jei kažkas rimčiau ir su įspėjimu neapsieiname, tai irgi žiūrint pagal situaciją gag/mute/ban ir nesvarbu ten draugas ar ne.
8. Kaip manai, kuo tu busi idomus zaidejams ir kaip sugebesi kuo daugiau ju pritraukti i projekta? Savo tobulumu tikriausiai, o jei rimtai, ne viskas nuo manęs vieno priklausytų, priklauso nuo visos bendruomenės ar ateis naujų žaidėjų ar ne, bet prižiūrint tvarką ir palaikant gerą žaidėjų skaičių bei atmosferą, manau atkreiptų dėmesį ir nauji žaidėjai.

  • Like 2
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search