Jump to content
Create New...

Ban


Keny

Rekomenduojami pranešimai

Jūsų Nick bei steam ID -  TurboSystems Kenny Steam Community :: TurboSystems Kenny
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė?  RETAKES 
Ką darėte prieš gaunant baną -  Tiesiog zaidziau paprase main acc, atsiunciau, pazaidziau dar 5min, isejau is servo, ir gavau ban! uz tai kad neatsiunciau main, nors linkas buvo imestas.
Kuris admin nubaudę ? vericas

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

prieš 2 minutes (-čių) , vericas parasė:

Nu yra taip, itare wh tave, paprase taves main account ir pabegai is serverio. Cia tokia info gavau is admin. bet yra demo tai wait

Aciu kad bent kazkaip suregavot i tai, laukiu atsakymo, grazaus vakaro!

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Dabar, Phnx parasė:

Man realiai keista,kodel zaidi su visiskai new acc? 🙂

Viskas labai paprasta, megstu buti topuose kaip ir manau matot kad su praitu acc buvau ir top 2 ir t.t 

Taciau manau kad serve mane daug kas zino ir zino mano situacija, bet praitas acc yra pavogtas...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

prieš 1 minute , Phnx parasė:

Tai kad uz topa nieko negauni,delko cia tiek stengtis? 😄 Nu as realiai taves nezinau,todel ir rasau ^^  Koki cia acc pavoge,numesk linka

Steam Community :: TurboSystems KeNNy

 Zinau kad uz topa nieko negauni, bet cia man sirdele paguosti 😄 

Labai malonu kad domites, bet gal jau susitelkime i problema ir ja ispreskim? 🙂 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Dabar, vericas parasė:

nu taip nieko nebuvo daug, rekomenduoju imest main account link'a i smurfo descriptiona, nes daug sansu yra kad kitas adminas paklaus. unbanned 

Buvo malonu pabendrauti, grazaus vakaro ❤️ !

 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Phnx locked this tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search