Jump to content
Create New...

Zmogus prisipazysta, kad cytina


T-star

Rekomenduojami pranešimai

[quote author=Ycomd link=topic=427.msg9104#msg9104 date=1372364718]
nemanau kad šitam serve daug tų nonų žaidžia, ir mano nuomone ant 1,6 daugiau čyterių ;)
[/quote]
Ant 1.6 geresni serverio anticytai , pvz admin gali spect ir matyti wh vaizdu , zdz ant 1.6 maziau nei ant css. Ant css tas Vac sunkei gaudo , bet pagauna.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Rasiau ilga komentara i tema del bano, bet berasant kazkas ja istryne, tai parasysiu cia, daugmaz on topic bus.

Man tapati beda vakar pasitaike: pasivadinau |OldSchool| ir dar kazkas, tai gavos |LTU||OldSchool| BLa Bla Bla Bla, vienzodziu net estetiskai skirtumas buvo ryskus. Uzbanino nika. Gryzau, pasikeiciau i |SenojiMokykla| McClane. Dave bana parai.

Suprantu savo piktus keslus pirmu atveju, bet koki copyright pazeidziau antra karta? Juk |SenojiMokykla| nera taspats kas |OldSchool|. Cia taspats kas visus juodus gerimus su uzrasu Kola paduotu i teisma CoCa Cola, nes skamba panasiai ir pazeidzia prekes zenklo teises.

Ir dar vienas pavyzdys pamankstinti lastelems: Kodel as galiu per alltalka dainuoti, bet muzikos leisti negaliu? Pavyzdziui mano dainavimas labai nekoks, todel kolegos zaidejai mieliau klausytusi profesionaliu dainininku, nei mano nemankstinto balso. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=John McClane link=topic=427.msg9123#msg9123 date=1372441247]
Rasiau ilga komentara i tema del bano, bet berasant kazkas ja istryne, tai parasysiu cia, daugmaz on topic bus.

Man tapati beda vakar pasitaike: pasivadinau |OldSchool| ir dar kazkas, tai gavos |LTU||OldSchool| BLa Bla Bla Bla, vienzodziu net estetiskai skirtumas buvo ryskus. Uzbanino nika. Gryzau, pasikeiciau i |SenojiMokykla| McClane. Dave bana parai.

Suprantu savo piktus keslus pirmu atveju, bet koki copyright pazeidziau antra karta? Juk |SenojiMokykla| nera taspats kas |OldSchool|. Cia taspats kas visus juodus gerimus su uzrasu Kola paduotu i teisma CoCa Cola, nes skamba panasiai ir pazeidzia prekes zenklo teises.

Ir dar vienas pavyzdys pamankstinti lastelems: Kodel as galiu per alltalka dainuoti, bet muzikos leisti negaliu? Pavyzdziui mano dainavimas labai nekoks, todel kolegos zaidejai mieliau klausytusi profesionaliu dainininku, nei mano nemankstinto balso.
[/quote]

čia su tais banais , tai priprask .Dažnai duoda iš "lempos", ne pirmas ir ne paskutinis kartas.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=LittleOne link=topic=427.msg9133#msg9133 date=1372511060]
john. del sito tu ne cia parasei. yra forume tam tikros temos kur del to gali rasyt..
  nesu girdejas taves serve dainuojancio,nei leidziancio muzikos.
[/quote]

Siandien atlikau Daft Punk nauja hita Get Lucky ir bedainuodamas negirdejau kaip Clarity dave ispejima (bent jau tokia jo versija, kad dave ispejima  :-\ ) ir poto uzmutino visam laikui  :'( Nors aiskiai prisimenu kaip sake, kad leidzia dainuoti jei dainuoji pats, o ne leidi muzika.... Pamirsta ka buvo sakes ir poto as turiu moketi...

Veliau pareiske, kad serve dainuoti gali tik Songokas ir dar vienas isrinktasis  :'( 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • 2 weeks later...
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search