Jump to content
Create New...

Mute.


Itachi*

Rekomenduojami pranešimai

Jūsų Nick bei steam ID -  Dovis?*; STEAM_0:1:585906592
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? ( PUBLIC, RETAKES ir t.t) -  Public. Visi užtildymai ir t.t.: https://imgur.com/a/sekyGAc
Ką darėte prieš gaunant baną - Info mirus pasakinėjimas.
Kuris admin nubaudę ? -  Phnx. Administratorius uždėjo klaidingą bausmės laiką. Pirma bausmė kiek mačiau yra įspėjimas, antra 60minučių, tada 240 minučių(primenu, nes matomai administratorius nežino bausmių). Man buvo skirtos bausmės kurios visiškai neatitinka taisyklėse parašytų bausmių. 1-a bausmė: 30minučių; 2-a bausmė: 7 valandos. 3-a bausmė: 1 mėnesis. Taipogi gavau gagą už "bazarinimą už nugaros", bet tarkim teisėtai. Kaip apie tave gerai galima šnekėt, jeigu tu, būdamas serverio administratorium net laiko kurį reikia skirti už nusižengimus nežinai?:D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Nenurašyk savo klaidingos bausmės ant to jog norėjai, kad aš išmokčiau kažką ko tu pats nežinai. Labai gražiai šnekėjau, dar kartą pasikartosiu, kai būsi pavyzdingas administratorius tada ir bus kalbama kitaip, dabar tu toks nesi. Neesu pirmas serveryje kuris sako jog tu pats labai daug šneki, o kai tau yra pasakoma atgal tu baudi bausmėmis kurios yra tavo galioje, išskirinėji žmones. Laikas išmokti taisykles, jeigu nori būti serverio pavyzdys, o nenurašynėti visko ant kitų. 

Redaguota Itachi*
dadėjau.
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Nežinau vaikinas kokias tu nesamones čia rašai. Šneki be palevos? Sveikas atvykes į masofkę. Info pastoviai? Padedu komandai. Info dalinau chatte 5sec po mirties, kas yra leistina, nežinau kur tu čia ieškai problemos kai jos nėra. Nežinau kada sakiau, kad aš esu gerutis, bet ant žaidėjų stumimo nebūna, o dėl admin įžeidinėjimo kiek matau taisyklėse(kurių tu turbūt iki dabar dar neperskaitei???) negalima baninti, jeigu tau taip sunku paspausti tą mygtuką "Taisyklės" viršuje forumo aš tau įkelsiu būtent tą taisyklę už kurią kaip tu sakai galima baninti:

 Įžeidinėjimai žaidėjų adminų  / racism / bet koks tėvų įžeidinėjimas  :
1. Įspėjimas 
arba mute iškart priklausomai nuo įžeidimų 2. 20000 min; 3. 40000 min; 4. 80000 min...

 

 

Galbūt būtų pats metas nustoti kurti savo taisykles? Fantazijos kaip matau tau netrūksta. Net argumentų savo nesugebi tvarkingai išdėstyti...

Redaguota Itachi*
klaidelė
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Koks skirtumas į kokį čhat'ą aš rašau, jeigu rašau nepraėjus 5 sekundėms nuo mirties viskas yra teisėta ir aš galiu rašyt kur aš noriu. 

prieš 13 minutes (-čių) , Phnx parasė:

Tai tada rasyk i team chata o ne per visa chata.kaip nekeista.As tau galiu demo atsiusti kaip dust2 mape labai graziai snekejai apie mane,manau tos dalies ziuriu nenori pasakyti.Mute/Gag seip turetu buti,nes matau pakeistos tasykles.Bet kai jau gaves mute,galejau deti ir gag.Tad ka noretum is manes dabar,vis dar nesuprantu?

Mano 2 parašytos pastraipos rašo, cituoju:

1) "Labai gražiai šnekėjau, dar kartą pasikartosiu, kai būsi pavyzdingas administratorius tada ir bus kalbama kitaip, dabar tu toks nesi."

2) "Taipogi gavau gagą už "bazarinimą už nugaros", bet tarkim teisėtai."

Kurioje vietoje aš nenoriu, kad kažkas kažką sužinotų jeigu pats parašiau jog gagas dėl šnekėjimo apie tave blogai kaip ir teisėtas(nors ir tai po tavo tokių poelgių nesutikčiau), tu ir vėl eilinį kartą nori ieškai problemos, kažkokio atmazo kaip galėtum nusisukt nuo savo pridirbtos košės? Kaip tu išvis esi serverio administratorius aš nesuprantu, pas tave administravimas toks jausmas pagrįstas melu ir atmazais 😄  

 

 

Redaguota Itachi*
pataisiau.
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Nes po tavo gag'o ir kelių kitų žmonių pasakymų, kad baudi tada net kai pats prisikalbi, nuėjau į taisykles paskaityt bausmes ir tada pamačiau kad bausmių laikai visiškai neatitinka tokių kokios turi būt, nes matomai administratorius per daug sau leidžia.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

prieš 2 minutes (-čių) , Phnx parasė:

Beje savo mutes/gag laiko nekeisiu.nebent jeigu nori kreipkis i vyr.Admina.

Tai taip išeina kad n* tos taisyklės, aš adminas aš ir bausiu kaip norėsiu, viskas aišku su tavim 😄 Administratorius kuris nesivadovauja taisyklėmis, pagarba. Gal paprašyk taisyklių koregavimo pareigų tuomet, nes vistiek viską savaip darysi.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas
10 minutes ago, Itachi* said:

Tai taip išeina kad n* tos taisyklės, aš adminas aš ir bausiu kaip norėsiu, viskas aišku su tavim 😄 Administratorius kuris nesivadovauja taisyklėmis, pagarba. Gal paprašyk taisyklių koregavimo pareigų tuomet, nes vistiek viską savaip darysi.

Ok matau cia pasaka be galo . Kaip supratau buvai perspetas jau 2 kartus del tos pacios priezasties , po to gavai mute nes isvedei is kantrybes o on top of it dar ir stumei chate ant admino , po to ateini ieskoti taisykliu kazkokiu ir teisybes . Tai kai suprasi kad mes cia i diena po keleta tokiu atveju turim ir jau atsibosti pradeda ir kada pats sukuri problema ir ieskai tiesos joje . Tai nematau as kad tamstai reiketu koreguoti bausme .... priezatus todel kad reikia priminti ne viena karta ne du bet tris ir po to dar kovoti chate su neklauzada. Manau pamoka bus gera ir ateicei tikrai pades. Sekmes zaisti serveri kolkas bus ramu is tavo puses . 

  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

prieš 2 minutes (-čių) , Phnx parasė:

Kam tau susvelninti jeigu,rasei kad. ("Taipogi gavau gagą už "bazarinimą už nugaros", bet tarkim teisėtai)

Mes tikrai žemėje dabar? Čia gal ne ta planeta? O tai Mute sušvelnint nereik ar paliksi 44444?

@PysT Jūs tikrai nieko nesumaišėt adminus renkant?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

prieš 1 minute , PysT parasė:

Ok matau cia pasaka be galo . Kaip supratau buvai perspetas jau 2 kartus del tos pacios priezasties , po to gavai mute nes isvedei is kantrybes o on top of it dar ir stumei chate ant admino , po to ateini ieskoti taisykliu kazkokiu ir teisybes . Tai kai suprasi kad mes cia i diena po keleta tokiu atveju turim ir jau atsibosti pradeda ir kada pats sukuri problema ir ieskai tiesos joje . Tai nematau as kad tamstai reiketu koreguoti bausme .... priezatus todel kad reikia priminti ne viena karta ne du bet tris ir po to dar kovoti chate su neklauzada. Manau pamoka bus gera ir ateicei tikrai pades. Sekmes zaisti serveri kolkas bus ramu is tavo puses . 

O tai kaip man ant admino nestumt kai jis bausmes lempines duoda?:D

Cirkas, tikras cirkas.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas

Sveikas atvykes i cirka . Lempine bausme gavai nes tamstai reikia 3 kartus kartoti kazko nedaryti , nemanau kad numatyta bausme tave sudrausmintu ir atkeiptu tavo demesi . Dabar net jai pagunda kils taip daryti , vistiek negalesi . Siuliciau susitaikyti su savo veiksmu atoveiksmiu ir ramei islaukti bausmes pabaigos . 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Tai prie to pačio taisykles ištrinkit, nes jos vistiek nenaudojamos, visi daro kas kaip nori 😄 Kam rašot prie taisyklių ties kelintu nusižengimu kokia bausmė jeigu vistiek tai neturi jokios reikšmės, koks adminas tokios ir taisyklės, pagrįstos melu 😄

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas

Jai matyciau kad bent biski gailiesi ar megini atsiprasyti tada gal ir patrumpinciau , bet kolkas girdziu priekaistus ir nepasiteisinima . Cia kaip lukiskiu kaleime 95% nekaltu sedi . 

  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas
1 minute ago, Itachi* said:

Tai prie to pačio taisykles ištrinkit, nes jos vistiek nenaudojamos, visi daro kas kaip nori 😄 Kam rašot prie taisyklių ties kelintu nusižengimu kokia bausmė jeigu vistiek tai neturi jokios reikšmės, koks adminas tokios ir taisyklės, pagrįstos melu 😄

Taisykles yra tam kad zmogus nepiktybiskai jas lauzo , uzsimirsta , nepastebi , is emociju pasako ar padaro . Tavo atveju matau atsiprasant " bybio dejima " ir akiu draskima . 

  • Suglumęs 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas

O paciam tamstai rekomenduociau kita karta visu pirma laikytis taisykliu antra jai taip neisejo , atsiprasyti admino ir paprasyti sutrumpinti bausme vietoi to kad ispusti krutine ir eiti irodineti kaip visi blogai atlieka savo darba . As tokiu atveju paimciau parasyciau adminui grazu laiska , isdesticiau savo minciu eiga kodel taip ivyko ir paprasyciau atsizvelkti i tai jog nepasverei savo atlaidumo . Tada manau atoveiksmis is admino butu visiskai kitoks negu dabar . 

  • Like 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search