Jump to content
Create New...

Perma Ban Už (Mainą Į Forumą)


BeProtis

Recommended Posts

Temos anketa:

Gavau Ban/Gag/Mute

Jūsų Nick bei steam ID -  Žaidžiau su nauju acc, papasakosiu viską iš pradžių, senai zaidziau cs, bet buvau dar 13-14 metų ir naudojau skin changerį, panaudojęs metus viršaus gavau baną už VAC. Tai yra senas senas mano accountas kuriame still pažaidžiu kažkokius games. (https://steamcommunity.com/id/Dzigitalsradijas). Tada paexperiencines normaliai valandų neketinau pirkti naujo acc ir leisti pinigus, taippat brolis išvyko studijuot ir dirbt, perėmiau jo acc (https://steamcommunity.com/profiles/[U:1:325169781]). Žaidžiau community servuose, ir comp su draugais. Galiausiai brolis po ilgos pertraukos sugrįžo prie pc žaidimų, ir naudojosi steamą, turėjau atliekamų pinigų steame ir nusipirkau sau prime prieš 3-4 dienas. Ant jo pradėjau žaisti, prieš baną žaidžiau su draugu kitame serveryje, perėjome į bachūrų, ir po 5-7 roundų gavau baną. Taipogi prikabinsiu pora game, kur žaidžiau ant žvirblio. 
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? ( PUBLIC, RETAKES ir t.t) - Publicas cj, prisijoininau net tiksliai nezinau kuris.
Ką darėte prieš gaunant baną -  Žaidžiau deagle mape, adminas patypino i chata tas pats kuris mus uzbanino, įdomu kodėl nebuvo spectatuose prieš tai ir mūsų nestebėjo su mano draugu.
Kuris admin nubaudę ? - Whynot I believe kazkoks ten, ar kažkas tokio

Įrodymai: 

https://www.tiktok.com/@digiklase/video/7064174300504362245?is_copy_url=1&is_from_webapp=v1 (BeProtis mano main vardas, prieš digiklasės buvau pasikeitęs.)

Rasiu ir daugiau, jeigu reikės

Taipogi, nemanau kad cheatinciau su savo non-vacu accountu, pilnu steam points isleidimu, ir knife inventoriuje kurį irgi persimečiau iš Žvirblio acc.

https://imgur.com/a/u855NSR

Prieš tai norėčiau paminėti, jog ant  šito acc (https://steamcommunity.com/id/_BeProtis_) Yra vac'as ant rusto. Kurį uždirbo draugelis kai rustas prime buvo dar. Norit tikėkit norit ne. Norėjau daryti jį savo main'u, tačiau su vac'u nebūtų išvis gera ideja jį ten daryti.

Edited by BeProtis
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search