Jump to content
Create New...

Pasiulymas retake serveriuose


v3gee

Rekomenduojami pranešimai

  • Aprašykite savo idėją , kad būtų įdėtą į serveri ar forumą : Idejimas plugino i retake serverius !votekick (!voteban didelis klaustukas, nes papildomas darbams aukstesniems rangams jeigu banai yra vos ne "pasipizdavojimas" ir tada prasidetu unbaninimai ir pns.). Mano manymu BUTINIAUSIAS dalykas siuo metu serveryje, nes adminu kaip zinoma tikrai nevisada yra, o jeigu ir steama kazkas is draugu adminas, ne visada gali ateiti padeti. Cyteriu siuo metu yra pagauseja, tad bent jau paprastiems zaidejams, padaryta tvarka, bet trumpam laikotarpiui butu labai gerai.
  • Kuriame serveryje norite ar ( forume )  (#Public  / #Retake/ ir t.t)  : #Retake
  • Papildoma info apie idėją ( ar tai būtų pats plugin ar video medžiaga ) : -
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • CS:GO Admin
1 minute ago, v3gee said:
  • Aprašykite savo idėją , kad būtų įdėtą į serveri ar forumą : Idejimas plugino i retake serverius !votekick (!voteban didelis klaustukas, nes papildomas darbams aukstesniems rangams jeigu banai yra vos ne "pasipizdavojimas" ir tada prasidetu unbaninimai ir pns.). Mano manymu BUTINIAUSIAS dalykas siuo metu serveryje, nes adminu kaip zinoma tikrai nevisada yra, o jeigu ir steama kazkas is draugu adminas, ne visada gali ateiti padeti. Cyteriu siuo metu yra pagauseja, tad bent jau paprastiems zaidejams, padaryta tvarka, bet trumpam laikotarpiui butu labai gerai.
  • Kuriame serveryje norite ar ( forume )  (#Public  / #Retake/ ir t.t)  : #Retake
  • Papildoma info apie idėją ( ar tai būtų pats plugin ar video medžiaga ) : -

Pritariu, manau reiktu komandos !votekick... esu gaves tikrai nemazai nusiskundimu, kad zaidejas trolina ir neturi galimybes iskikinti...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search