Jump to content
Create New...

Sl1tis į tobuliausio administratoriaus vietą


Sl1tis

Rekomenduojami pranešimai

1. Nick žaidime, bei amžius  ( Nuo 17metų ) - Sl1ty, 21 metai.
2. Jūsų STEAM_ID arba profile( STEAM_0:0:00000000 ) -  https://steamcommunity.com/id/sl1tis420/
3. Trumpai papasakokite kodėl norite tapti Adminu? -
Nes reik bent vieno tobulo, o šiaip tai nežinau, pamačiau kad ieškomi, tai pagalvojau reik pabandyt prisijungt prie komandos.
4. Ar esate kada nors buvęs administratoriumi, jei taip kuriame serveryje? - CSGO neteko, 1.6 uzas.lt ir dar keliuose bet jau nepamenu pavadinimų.
5. Kiek laikote žaidžiate šitame projekte ( apytiksliai ) - Žaidžiau kažkada seniau, tada daugiau žaidžiau kitame serveryje, na ir dabar vėl čia, tai manau sudėjus be pertraukos tos tai pora metų gal kažkur.
6. Kurio serverio administratoriumi norite tapti ( #Public, #Retake, AWP ir t.t ) - #MASOFKĖ
7. Ką darytumėte, jeigu žaidėjas ( galbūt netgi draugas ) nusižengtų taisyklėms? - Tai žiūrint kokioms dar taisyklėms nusižengia, jeigu ten menkas nusižengimas tai įspėji pirma, o jei kažkas daugiau tai šauni baudų ir nesvarbu ten draugas ar ne 😄
8. Kaip manai, kuo tu busi idomus zaidejams ir kaip sugebesi kuo daugiau ju pritraukti i projekta? Savo tobulumu tikriausiai, šiaip nu ką žinau, ne viskas nuo manęs čia priklausytų, priklauso nuo visos bendruomenės ar ateis naujų žaidėjų ar ne, bet prižiūrint tvarką ir palaikant gerą skaičių žaidėjų, manau atkreiptų dėmesį ir nauji žaidėjai.

  • Haha 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas
On 9/26/2022 at 6:12 PM, PysT said:

Laukiu nuomoniu is adminu . As asmeniskai nezinau taves ir nepamenu . 

Mano nuomonė... Aš prieš būčiau , kad ir kaip trūkumas mums čia jų ,  Bet nu....reikia kantriems pasistengti pabūti ir sulaukti atitinkančio žmogaus ir beabejo tikrai žinomo mūsų bendruomėneje... Be patirties ir beabejo atsiprašant Randomai/Nežinomi/Apsimeteliai ar koki velnia 😄 bando laimę parašydami postą į adminų atrankas su nuojauta kad gaus tai lengva ranka , veliau dings visos Manieros,Bendravimai,Mandagumai. Prasidės dar didesnis bardakas nei kada galejo buti.. 

Čia tik mano nuomonė.Atsiprašau nuoširdžiai už mano atvirumą... 🧐

Pagarbiai ,

Sync.

  • Like 1
  • Suglumęs 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search