Jump to content
Create New...

Banas dėl kalbėjimo discorde. . nestea


'wesT

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, kaip kiekviena miela diena prisijungiau i bachuru serva praleisti laiko, nuejau i discord calla, pasileidau muzikos, atejo i call žaidėjas taip pat gavęs bausmę už tapati kaip ir aš. Tai toliau tiesiog žaidžiau gal 4-6 mapus , train mape  likau as ir mano kitas komandos narys, cepka buvo kitoje komandoje likęs vienas, nei žodelio jam neištariau jis pamatęs kad bomba yra T spawne bego link ten ir numetes flash nušove mano komandos nari, tuomet aš išlindau ir ji nušoviau, po keliu sekundžiu ant mūsų pradėjo šaukti adminas Cyclop , ir sako kad jis mus stebi jau 3 mapus ir kad mes dalinames info su Cepka discorde, o tam nėra visisškai jokios priežasties, ateiti praleisti laiką ir dalintis info discorde kad būti kažkuo geresniais?  Chebra nebejuokaukit, dėl vienos ar kitos sus situacijos kad nepachekino vieno ar kito kampo duoti ban kad aceit mes viska žinom ?  Na nežinau, jeigu taip čia vyksta ir negalima nei būti calle kai žaidi ir šnekėtis , jei jums geriau bus atsiprašau, daugiau discorde nebesedėsiu. Noriu gauti unban ir toliau čia žaisti, o dabar jau jūsų eilė spresti....

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search