Jump to content
Create New...

gautas banas


FragShow323

Rekomenduojami pranešimai

Nick bei steam ID -  STEAM_0:1:586568862
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? ( PUBLIC, RETAKES ir t.t) - 20-09-2022, 22:09  publikas ( 91.211.247.236:27035) mapo nlb zinau pavadinimo  

Ką darėte prieš gaunant baną - tiesiog zaidziau  kaip visi esantys serve zmones 
Kuris admin nubaudę ? - W!HYN0T?

Redaguota FragShow323
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

prieš 13 minutes (-čių) , W!HYN0T? parasė:

cia kaip suprast ? koki dar vengima ? tai kad cia vapsie kazkoks randomnas baltarusas su vac'u tp kaip pas mane nick. sitam serve senai jau losiu tai tp nebuvo jokiu problemu nezinau cia net uz ka man ban davei. zaizdamas publice sedziu minuse visa beveik  laika 😄 

 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

prieš 33 minutes (-čių) , W!HYN0T? parasė:

tai tp koks tikslas man cia butu rasinet registruotis sitam web  jei rimtai vengciau anticheat sistema ar naudociau kazkokius chitus toliau eiciau i kitus servus lost ir  nieko cia nerasyneciau . Tai buciau dekingas jei nuimtum bana ir toliau galeciau lost sitam serve 🙂

 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

prieš 21 valandas (-ų) , FragShow323 parasė:

Nick bei steam ID -  https://steamcommunity.com/profiles/76561199248800419/
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė?  PUBLIC neatsimenu kokiame mape ir kada.

Ką darėte prieš gaunant baną -Nes mano main accauntas turi vac bana, gavau vac ban dėl to, kad buvo pavoge accounta ir su juo cheatino ir dėl to gavau vac. Paklauses adminas duok main accounta aš daviau ir sako kad su vac banintais accountas negalima žaisti o vac bana buvau gaves prieš 246dienas. Ir prašau gal išeitu gauti unban.
Kuris admin nubaudę ? -Nežinau

 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas
On 9/20/2022 at 9:00 PM, FragShow323 said:

cia kaip suprast ? koki dar vengima ? tai kad cia vapsie kazkoks randomnas baltarusas su vac'u tp kaip pas mane nick. sitam serve senai jau losiu tai tp nebuvo jokiu problemu nezinau cia net uz ka man ban davei. zaizdamas publice sedziu minuse visa beveik  laika 😄 

 

Kaip manai kiek yra sansu kad kazkoks randomas baltarusis turetu identiska nick kaip tavo ? Kad atejai su vpn palosti su cytais ir gavai bana pats kaltas . Atejas antra karta net smegenu neturejai nicko pasikeisti . Gero zaidimo kitame projekte.

Redaguota PysT
  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

kaip manai kiek pasaulyje zmoniu ???? tp random ciuvakas negali tokio pacio niko sugalvot ? ????? ir koks tolkas su cytais man lost paziurek statistika ir pamatysi kad ateidavau i si serva praleist norm laika pasisaudyt o ne xujniom uzsiiminet ir su cytais lost kai acc 1.5k eu kainuoja :DDDDDDDDDDDD

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

kokiu dar durneliu ieskau as normaliai noriu kad man ta ban nuimtu nes ne uz ka gavau tiesiog random ban nes ciuvaka kazkada su tokiu nick uzbanino ..... koks man tolkas cia butu aiskintis jei rimtai su cytais losciau ir butu ten mano acc. Tai apie baltarusus sneku nes ta ciuvaka uzbanino ir ten baltarusu veliava yra ( pats pasiziurek) ir kame problema kad pas mane rusu kalba steam tp cia yra blogai tp iskarto paleva ????? ir tu sakai ir esi 100proc isitikines kad ten jau mane buvot kazkada uzbanine ir tp turiu antra acc su vac banu .....

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas

Ziurek pasaulyje yra netoli 7 milijardai zmoniu ir kad butu zmogus sugalvojas identiska nica kaip tavo ira geriausiu atveju ( cia yra maziausia tikimybe ) 1 is 8 milijardu cia jai zmogus tik sugalvotu nica toki pati is pirmo karto..... plius tikimybe kad jis ateitu i musu serveri kai serveriu ira tuksanceis per visa community.  Dabar supranti kaip apsurdiskai tu skambi ? Tai ka tu sakai yra tokia pati tikimybe kaip ateveivei nusileistu i mano soda nors turetu pasirinkima is visos visatos kur leistis ... .ieskok laimes kol uzbanins kitam projekte . 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

tai tp esu uzbanintas del same nick ir tp kad naudoju vpn ( buciau cyteris manu jau seniausai gauciau VAC steame). nu tp jei tau nebutu vpadlu manau kad tu moki naudotis kompu ir patikrintum kad esu norm playeris ir seip sau uzbaninatas tai tp abidna kai gauni bana nors esi basic zaidejes kaip dauguma normaliu zmoniu ....

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • PysT locked this tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search