Jump to content
Create New...

Angelas Sargas per daug sneka. Nick kopintojas as


Jofix

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki manau kad Angelas Sargas peza kad man ban duotu del to kad nukopinau PreFix nick. Esu kopines nick bet nebekopinu atejau i serva mes buvom susitare su nick savininku PreFix ir jis pries susitarima prireklamino kad as nick vagis
Jifax man sake pasikeisk nick kol raundas praeis as taip ir padariau as ne steam ir mano css'o nick keiciasi tik per rev failiuka
tada pasikeites ir sugalvojas sau nick atejau i serva ir Angelas Sargas per mikrafa reke kad gauciau ban uz nick kopinima as jam paaiskinau bet jis nekreipdamas demesio toliau rekavo ir po to gavau ban 30 min as pasimokiau nes man prigrasino PreFix ir toliau nekartosio sios klaidos atsiprasau nuo ko nick kopinau visgi is klaidu mokomes ir as tos klaidos nekartosiu. :(

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=JoKeR link=topic=51.msg436#msg436 date=1337435543]
Sveiki manau kad Angelas Sargas peza kad man ban duotu del to kad nukopinau PreFix nick. Esu kopines nick bet nebekopinu atejau i serva mes buvom susitare su nick savininku PreFix ir jis pries susitarima prireklamino kad as nick vagis
Jifax man sake pasikeisk nick kol raundas praeis as taip ir padariau as ne steam ir mano css'o nick keiciasi tik per rev failiuka
tada pasikeites ir sugalvojas sau nick atejau i serva ir Angelas Sargas per mikrafa reke kad gauciau ban uz nick kopinima as jam paaiskinau bet jis nekreipdamas demesio toliau rekavo ir po to gavau ban 30 min as pasimokiau nes man prigrasino PreFix ir toliau nekartosio sios klaidos atsiprasau nuo ko nick kopinau visgi is klaidu mokomes ir as tos klaidos nekartosiu. :(
[/quote]

:D Tu nejuokauk zmogau . Tu vagei nick dar ir offline tarkim isai buvo offline tai tu buvai yoshis JAU VAGEI paskui arbuzas paskui REMBO NORS TIKRAS NICK TURI BUT RAMBO IR DBR PREFIX. O ban gavai uz tai kad kitus necenzuriniais zodziais vadini ir floodini veltui tam xate. O del nick buvo sitaip tau jifax aiskiai pasake pasikeiti nick iki round kito nes jeigu ne gausi ban o tu iskart ten teisintis pradejai ir krc pabegai is serverio kad isvengtum bano ir sakai pasikeitei nick ir is kart atejai? nejuokauk vargseli nuejai gal ir pasikeitei o atejai i serveri kaip pamatei kad PREFIX TIKRO NERA IR GRUZO TAU NEBUTU BET ISAI BUVO KITU NICK IR NEKURK BEVYLTISKU TEMU.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

na del nick Joker nelabai jau ir galima prisikabint ,nes cia nesugalvotas nick , jis tiesa pasakius niekeno , tiesiog batman filma paziuri ir uzsidedi , del sito nick nieks negali kabinetis ,nebent prie uzrasymo kas nors gali sugalvoti prisikabint ir tiek :), o del paveikslelio vel gi ,jei jis platinamas per google tai kas neleidzia uzsideti , as pats sio paveikslelio nesideciau is pagarbos  tikrajam sio paveikslelio savininkui ,o seip kaip ir sakiau jei jis platinamas google tai vel gi :)....

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius

Tai cia faktas kad nickai yra niekieno,t.y koki noriu toki ir naudoju. Per visa pasauli tukstanciai zmoniu su tokiais nickais ir su vienodais avatarais ir niekam problemu neiskyla  :D. Kad ir pvz kiek zmoniu su vienodais vardais?  :) .Tai kas cia butu ,jei susitke trys Petriukai pradetu kapotis tipo kodel toki pati varda naudoji  ???
Aisku tokiam zaidime tik is pagarbos kitam nereiktu naudot jo nicko,paprasciausiai kad nesimaisyt.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=MaSk link=topic=51.msg449#msg449 date=1337512582]
Tai cia faktas kad nickai yra niekieno,t.y koki noriu toki ir naudoju. Per visa pasauli tukstanciai zmoniu su tokiais nickais ir su vienodais avatarais ir niekam problemu neiskyla  :D. Kad ir pvz kiek zmoniu su vienodais vardais?  :) .Tai kas cia butu ,jei susitke trys Petriukai pradetu kapotis tipo kodel toki pati varda naudoji  ???
Aisku tokiam zaidime tik is pagarbos kitam nereiktu naudot jo nicko,paprasciausiai kad nesimaisyt.
[/quote] nu sakau,cia tik is pagarbos kitam ir tiek  ;). Seip kiek pastebejau tai labai imantrius nick css bando sugalvot tik vaikai arba naujokai ,nes tie kurie jau pasadeja yra prie sio zaidimo kiek matau apsiriboja kuo paprasciausiu nick :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=JoKeR link=topic=51.msg452#msg452 date=1337523762]
Pagarba tai kai nestumi ant zmogaus ir nevarai kaip tu Angelai ir isvis kodel tu kisies ne i savo reikalus.  :o
[/quote]

Kisuos? ar tu cia kazkur mane kisi vaike. As neinu ir nekuriu temu apie tave kaip tu sukurei tipo apie mane ir dar sakai kad as kisuos.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search