Jump to content
Create New...

Į Administratoriaus pozicija. - krecci


krecci

Rekomenduojami pranešimai

1. Nick žaidime, bei amžius  ( Nuo 17metų ) -  Krecci, 22 metų.
2. Jūsų STEAM_ID arba profile( STEAM_0:0:00000000 ) -   https://steamcommunity.com/profiles/76561198109824672/
3. Trumpai papasakokite kodėl norite tapti Adminu? -    Esminis dalykas tai - Tikriausiai kaip ir daugelis pildančių, tam jog prižiūrėti serveryje esant neadekvatiem žaidėjam, bausti juos  bei užtikrinti tvarkingą ir saugų, smagų žaidimą žaidžčiantiesiems. Ir šiaip norisi pačiam apturėti smagų bei švarų žaidimą, nes atsižvelgus į darbatinę situacija, tai ateina visokie žaidėjai ir pradeda vienas su kitu aiškintis ir kartais pabosta klausytis = užsitildai žaidėją, bet to neužtenka kartais, nes ir užsitildant žaidėją pačiam chat'e matai kaip ten vienas su kitu pešasi, o administratoriai/ius galbūt neturi laiko arba tiesiog kažką kitą daro (Nevisada taip būna, nesupykit admin'ai ant manęs 😄 ) Nieko nesakau, būna dienų kada ir pats pasikarščiuoju kaip šiandien, būna tų dienų visiems, naturalu, bet kartais tiesiog nenori matyti kaip kiti ginčijasi, pykstasi ir nori palaikyti normalią cenzūrinę leksika serveryje. Tai būtent dėl šio dalyko visai norėčiau išbandyti save administratoriaus vietoje, nes užsidarė mano vienintelis serveris kuriame žaidžiau, tai nusprendžiau laiką pradėti leisti čia, galbūt šitas nepaves... kaip praeitas. 😅
4. Ar esate kada nors buvęs administratoriumi, jei taip kuriame serveryje? -  Ne, dėja nesu.
5. Kiek laikote žaidžiate šitame projekte ( apytiksliai ) - Šiame projekte neilgai žaidžiu, galbūt koks mėnesiukas, bet neintensyviai žaidžiant, tik dabar pradėjau dažniau prisijungti, kadangi senasis serveris nebeveikia.

6. Kurio serverio administratoriumi norite tapti ( #Public, #Retake, AWP ir t.t ) -   Retake, galėčiau ir AWP, nes didelį laiką leisdavau praeitam serveryje.

7. Ką darytumėte, jeigu žaidėjas ( galbūt netgi draugas ) nusižengtų taisyklėms? -  Nebūčiau šališkas draugams, jeigu iškiltų tokie dalykai, tai manau atitinkamai reiktų ir nubausti. Manau draugai suprastų jog tai būtų mano darbas ir vengtų tokius dalykus daryti esant man online 😅
8. Kaip manai, kuo tu busi idomus zaidejams ir kaip sugebesi kuo daugiau ju pritraukti i projekta? Manau įdomus būčiau ties tuom, jog mėgstu daug bendrauti su žaidėjais, atrasti bendros kalbos su jais nebūtų man didelė kliūtis, nes esu pratęs bendrauti, šnekėtis. Mėgstu pajuokauti, pasijuokti kartu ir šiaip praleisti daug gero laiko su visais. O dėl pritraukimo žaidėjų į projektą, tai draugams bei pažįstamiems galėčiau pareklamuoti serverį, bet pats administratorius nepritrauks žaidėjų į projektą, administratorius būdamas pozityvus, pareigingas bei su daug ambicijų galėtų tik tikėtis iš pačių žaidėjų, jog jie pritrauks žmonių į projektą, nes jeigu gera administracija, tai ir žaidėjai patenkinti lieka, kviečia draugus į projekta, pasako - va, tvarkinga, gera, administracija, draugiškas kolektyvas, smagi atmosfera ir t.t  😅
 

 

Linkiu sėkmės ir kitiems kandidatams.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • PysT locked this tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search