Jump to content
Create New...

luzhy anketa į Administratorius


inzero`

Recommended Posts

  • CS2 Admin

1. Nick žaidime, bei amžius  (Nuo 17metų.) - luzhy (forumo nicko neina pakeisti tai toks uždėtas); 23
2. Jūsų STEAM_ID arba profile( STEAM_0:0:00000000 ) - STEAM_0:0:115026561
3.Trumpai papasakokite kodėl norite tapti Adminu? - Retake serveryje praleidžiu ganėtinai daug laiko (280h - daugiausiai iš visų žaidejų nuo paskutinio restarto, prieš restarta irgi buvau top10 pagal daugiausiai pražaistą.) ir per tokia sukaupta patirtį manau galėčiau visiem Retake serverio žaidėjams pasiekti to, dėl ko visi ateina - pasišaudyti tarpusavyje ir praleisti gerai laiką. Ir tikiu, jog aš galėčiau prie to prisidėti ir sukurti gan geras žaidimo sąlygas visiems kurie tik nori žaisti.
4. Ar esate kada nors buvęs administratoriumi, jei taip kuriame serveryje? - Deja neteko.
5. Kiek laiko žaidžiate šitame projekte (apytiksliai ) - Manyčiau galbūt metai ir keli mėnesiai.
6. Kurio serverio administratoriu norite tapti (#Public, #Retake, AWP ir t.t) - Retake serverio Administratoriumi.
7.Ką darytumėte, jeigu žaidėjas ( galbūt netgi draugas ) nusižengtų taisyklėms? - Bausmė visiem lygi, nesvarbu ar draugas, kolega, žmona ar vaikas - visus bausti reikia vienodai.
8. Ką manai, kuo tu busi įdomus žaidėjams ir kaip sugebėsi kuo daugiau jų  pritraukti į projektą? Pastebejes per visas mano pražaistas valandas, jog nuo "map'o" priklauso žaidėju skaičius, pvz: Mirage/Dust2/Inferno pritraukia žymiai daugiau žaidėjų negu Cbble/Cache/Overpass. Ir jeigu matyčiau, jog žaidėju skaičius yra gan didelis ir nenoriu, kad žaidejai išsiskirstytu, tai būtų galimą paklausti žaidėjų nuomones koks galėtų būti kitas žemėlapis, ir tai galėtu nuspręsti kita mapa.

  • Pakeliam 4
Link to comment
Share on other sites

sitas tikraj maladec bahuras wisada zino kas kaip ir kur kada manau newerta net ieskot kitu kandidatu nes sitas biceliz atitiks wisus kriterijus ir susitwarkys su sawo pareigom be problemu;) TIKRAI WERTAS ADMINISTRATORIAUS STATUSO SITAME SERWERIJA

 

Link to comment
Share on other sites

Zdarova manau isnalazivaes anketa ir sios situacijos gravitacija galiu teigti jog esu susidares nuomone ir turiu ekspertize buti isklausytas. Esu susidares prielaida, kad asmenybe, pildanti i administracija yra puikus adekvataus ir atsakingo administratoriaus pavyzdys. Anketoje matau isvardinta visas savybes, budingas grieztai bet teisingai serverio prieziurai, o taip pat atsizvelgus i zmogaus charakteri pries savo akis matome, jog zmogus toleruoja tik tas vertybes kurias turi gerai zaidziantys non-toxic zaidejai, del to galetu spresti, kam verta zaisti, o kas tik trukdo kitiem.

 

Atsizvelgus i sia kandidato ir anketos analize balsuoju uz ir noreciau pamatyti administratoriuose si nauja puiku administratoriu!!!

Link to comment
Share on other sites

  • PysT locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search