Jump to content
Create New...

Padėkit didelis pingas/lagina [TF2] ;/


Guest PoKeRiUkAsS

Rekomenduojami pranešimai

Guest PoKeRiUkAsS

[b]Sveiki, man iškilo problemos su TF2 mano kompiuteris yra gan geras ir tikrai turėtu pavežti žaidima be problemu vakar aš jį atsisiunčiau ir kai pradėjau žaisti sukilo pingas, ilgai krauna mapus, laggina. Žiurėjau tema dėl FPS didinimo grafika visur Low vistiek laggina procesai išjungti bet laggina ir pingas labai didelis steam nieko nesiunčia padėkit prašau :/. Štai per Can I run it Minimum recomendation CPU: Pentium 4/Athlon XP or better
CPU Speed: 1.7 GHz
RAM: 512 MB
OS: Windows 2000/XP/Vista
Video Card: DirectX 8.1 compatible video card (NVIDIA GeForce4+ / ATI Radeon 8500+)
Sound Card: Yes
Free Disk Space: 5 GB
Recomendation
CPU: Pentium 4/Athlon XP or better
CPU Speed: 3 GHz
RAM: 1 GB
OS: Windows 2000/XP/Vista
Video Card: DirectX 9 compatible video card (NVIDIA GeForce 7900+ / ATI Radeon X1900+)
Sound Card: Yes
Free Disk Space: 5 GB

O mano PC info :[img]http://www.part.lt/img/3c4256174e7f30201f749b2dd734cf0a331.bmp[/img]
[img]http://www.part.lt/img/b8f20f1f42d8b1bc889d1e194a1a7038725.bmp[/img] [b]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius

Su Pentium 4 ir 1gb Ram stebuklu jau nesitikek. TF2 ypac daug resursu naudojantis zaidimas,daug daugiau nei pavyzdziui ant to pacio varikliuko veikiantis CS:S. As pats galiu zaisdamas cs:s isgauti iki 800-1000fps(kai kuriuose map) o siaip zaidziu pasidares limita iki 300 ir maziau net nekrenta ,tai TF2 apie tokius fps net svajot neverta,viskas ten svyruoja nuo ~80 iki max ~250 ir stabilumo jokio. .Buciau dar gal pasiules multithreding isijungt,bet kad pentium 4 tik vieno branduolio. Taip kad daug ka pasiulyt cia neiseis,tik bandyt ivairius konfigus aprasytus anoj temoj ant maziausios grafikos :'(.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=PoKeRiUkAsS link=topic=413.msg8961#msg8961 date=1370877450]
[b]Mano kompiuteris yra gan geras.[b]
[/quote]
[b]Can I run it[/b] rodo visiškas nesąmones..
Laikas naujam kompiuteriui šitas senukas tik interneto naršymui tinkamas.

P.S. AimBOT XP by LuiziPT made my day  :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search