Jump to content
Legit Haskis

Siulau išimti šokius iš pagrindinio serverio

Recommended Posts

Sveiki,

Siūlau išimti šokius iš pagrindinio public serverio.

Trugdo žaidimui, galima žiūrėti per kampus iš trečiojo asmens.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sita reiktu apsavrsyti rimatai, nes yra bugintoju , kaip sako sokdami treciu asmeni gali matyti per kampus ir net sienas kaikur . todel manau jai @MaSk sutiktu galetume pakeiti i koki kita plugina. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaip visada, isimti galima ir labai greitai, bet ar nebus paskui daugiau zalos nei naudos?   Visgi cia daugelio pamegta pramoga, juolab, kad cia public serveris.  Ant kiek jau atsiranda tokiu, kurie pries kiekviena kampa pradeda sokti tam , kad ten kazka pamatytu? Todel pries kazka nusprendziant , gal reiktu viska pasverti, labiau paklausineti zaideju, ar jiems tai maiso, o gal patinka? Susirinkit daugelio zaideju nuomones, pstebejimus, susideliokit +/- ir tada jau turedami rezultata galima bus daryti sprendima i viena ar kita puse.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buginančių pasitaiko nemažai, bet lygiai taip pat pasitaiko ir tokių kas tiesiog visą round'a prašoka spawne.. Kai tai daro vienas ar du, tiesiog nubaudi arba gražiai perspėji. Kai tai pradeda daryti puse komandos, kažkaip nesinori sušaudyt tiek daug bausmių, bet tuo pačiu nervuoja ir likusią komandos dalį... Manau galima pastebėti ir pažiūrėti +/-. O pakeisti manau nebūtinai kažkokiu pluginu, manau galima būtu peržiūrėti turimų žemėlapių sąraša, mažiau žaidžiamus pašalinti, ir įdėti keletą naujų. Nes jau ne kartą girdėjau kaip vieni ar kiti map'ai visiškai nepatinka, ir pasigenda kitų..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dar siek tiek pakoregavau veikima, kad rodant animacijai nerodytu priesininku, tai turetu panaikint problema su matymu per kampus.

  • Thanks 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...