Jump to content
Create New...

Dropas


Bobutes Paskola

Rekomenduojami pranešimai

Tai va, esu naujas Bachuru serve, nei savaites nesu pražaides bet vienas labiausiu dalyku kas man patinka ir dėl ko savo draugus čia kviečiu žaisti tai dėl dropo kaip gauni. tai šendiena žaidžiau ir turėjau gauti 5 dropus 4 iš jų nufilmavau, kad parodyčiau kad tikrai negavau o pačio pirmo nespėjau nufilmuot. negaliu čia ikelt nes leidžia tik iki 1.95MB failus kelt tai irodymus galiu kitu būdu ikelt.

*UMP-45 Scaffold

*M4A4 Modern Hunter

*AWP Capillary

*MP9 Capillary

*P90 (nepamenu pavadinimo ir nenufilmavau)

Tai norėjau paklaust ar galit kaip nors sutvarkyti ir duoti man tuos dropus ar čia taip apgaudinėjat? nes pirmą syki kaip žaidžiau gavau net 2 dream cases tai tikrai pagalvojau kad labai geras servas, ir linksma žaisti su visais ir dar dropus gauni legit. o dabar nieko..... HELP PLEASE

  • Haha 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
2 hours ago, Bobutes Paskola said:

tai kad Dream Cases dave o tai ko tų neduoda i inventorių? ir kur jie vapšie eina tada?

Visi keisai kuriuos gauni iš serverių žaidimo pabaigoje yra tikri. Tie "skin dropai", kuriuos matai serveryje nėra tikri, jie niekur neeina, jie čia tik dėl vaizdo (nežinau kodėl tokį dalyką iš vis idėjo, manau tai labai klaidina žmonės kai kuriuos). Kitaip sakant, čia serverio plugino darbas.

Redaguota oteek
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

1 minute ago, oteek said:

Visi keisai kuriuos gauni iš serverių yra tikri. Tie "skin dropai", kuriuos matai serveryje nėra tikri, jie niekur neeina, jie čia tik dėl vaizdo. Kitaip sakant, čia serverio plugino darbas.

supratau. tai ko nesutvarko? nes tokiems naujiems kaip aš tai belekaip confusing

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
5 minutes ago, Bobutes Paskola said:

supratau. tai ko nesutvarko? nes tokiems naujiems kaip aš tai belekaip confusing

čia jau reikėtų aukštesnios hierarchijos žmonių klaust  : )

Redaguota oteek
  • Ačiū 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius

Ne visai bugas 😂   Cia panasiai, kaip temos autoriaus nickas - tu juos gauni, bet is tikruju neturi ir dar skolingas lieki :laugh:

O jei rimciau, tai pradzioj buvo uzmojis tuos skinus padaryt ale kaip "tikra dropa" , aisku kuris veiktu tik serveryje.  Bet dabar visi iprate, gauti visus skinus iskart ir tuoj pat. Todel kad ir kokia idomi ideja buvo, turbut visiskai iskristu is konteksto ir nepriliptu, nes gi tuoj pasipiltu komentarai, kas cia per nesamone, juk visuose servuose parasau ws ir renkuosi ka noriu, ir  jokiu dropu laukt nereikia. :bored:  O dabar jie paprasciausiai ten ir atlieka paivairinimo funkcija ir kaip matome kartais sukelia gero juoko doze! 

  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • MaSk locked this tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search