Jump to content
Create New...

Unban


_Alah_

Rekomenduojami pranešimai

Jūsų Nick bei steam ID -   _Alah_ STEAM_1:0:635665970
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? ( PUBLIC, RETAKES ir t.t) -  Public, Inferno.
Ką darėte prieš gaunant baną - Buvau išėjas pavalgyt gryžau pavalges buvo rezultatas 3x5 kažkas taip Sulošėm visa mapa nieko nebuvo prasidėjo naujo mapo vote ir vėl išsirinkom inferno kadangi nebuvo mapo kurio norėjom buvau discorde su draugais ir kuriais kalbėjom paskyras sukurtas 1 mėnesio 2d lošiau compeške taip pat kaip ir pas jumis. Prasidėjus mapui inferno ir įpusėjus jam gavau bana nuo anticheato 😄 net nustebau kai cheatu nenaudojau... Bet prisipažystu cheatus esu naudojas 2017 ant kito accounto kurio nebuturiu. Nu bet buvau užpildes anketa ir sakykim kaip administratorius " Lauris " Teigė jog naudoju wh... Wh tikrai nebuvo o jeigu būtčiau naudojas manau būtų anticheatas iškarto suregaves ir būčiau gaves bana iškarto. O ne po 3-5h kaip pražaidžiau bet Tarkim Atsiprašau. Manau atkreipsit dėmesį ir galėsiu toliau praleisti laiki su Draugišku community ❤️ 
Kuris admin nubaudę ? - image.png.947e5d1356327acbb39320c274691027.png

  • Haha 1
  • Suglumęs 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search