Jump to content
Create New...

Ryžas Orke anketa į administratorius


R¥žå§ Örkê

Rekomenduojami pranešimai

  • CS:GO Admin

1. Nick žaidime, bei amžius  ( Nuo 17metų )  Ryžas Orke, 17m.

2. Jūsų STEAM_ID arba profile( STEAM_0:0:00000000 ) -  https://steamcommunity.com/profiles/76561199009296026/
3. Trumpai papasakokite kodėl norite tapti Adminu? -  Pastebėjau, kad retake serveryje nėra daug ir aktyvių adminu. Tai pagalvojau gal aš tiksiu į adminus. 
4. Ar esate kada nors buvęs administratoriumi, jei taip kuriame serveryje? -  Nebuvęs
5. Kiek laikote žaidžiate šitame projekte ( apytiksliai ) -  Metai gal bus, kiekvieną dieną.
6. Kurio serverio administratoriumi norite tapti ( #1, #2, Deathmatch ar retake serverio admin ) -  Retake
7. Ką darytumėte, jeigu žaidėjas ( galbūt netgi draugas ) nusižengtų taisyklėms? -  Nubausčiau atitinkama bausme :)

  • Pakeliam 2
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
2 hours ago, vericas said:
12 Mar 2021 22:01:39

klausyk tu degenerate perpistas gyvenimo, numeti adresa, varda pavarde, telefono numeri, susitinkam i akis pasakai ka tu man ci

 

Nu šiaip keista kad negavai muto už spam, bet šiaip jei nebespaminsi savo nesąmonių why not . Vienas iš aktyviausių žaidėjų 

manau  tikrai butu neblogai pasibandyt

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • CS:GO Admin
2 hours ago, vericas said:
12 Mar 2021 22:01:39

klausyk tu degenerate perpistas gyvenimo, numeti adresa, varda pavarde, telefono numeri, susitinkam i akis pasakai ka tu man ci

 

Nu šiaip keista kad negavai muto už spam, bet šiaip jei nebespaminsi savo nesąmonių why not . Vienas iš aktyviausių žaidėjų 

:D:D sori sori. Pažadu tikrai nebus jokių nesąmonių, spamų, įžeidinėjimų.

  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search