Jump to content
Create New...

Ban


dog

Recommended Posts

Sveiki , esu naujas tad nelabai žinau kaip čia pildyti anketas ar pnš 😄 išvis forumais nesinaudoju tai sorry. Bet tėsiog norėjau pasakyt kad gavau baną nes mano vienas iš acc turi vac baną ( neskaitant maino jam jau virš 1k dienų štai profile link: Steam Community :: Seeking fame   )     Ir dabar noriu vėl žaisti serveryje bet kaip ir sakiau ant vieno iš acc turiu vac kuriam tik ką suėjo 300 d.

ir kai gavau baną jam buvo tik gal kažkur 170 d. Už tai Pilkiukė skyrė man baną ir sakė kol nesuėjo metų ar kažkur tiek negalėsiu žaist. Kadangi jam dar metų nėra o laukt dar du mėnesiai tai galvojau parašysiu anketą kad gaučiau unbaną. Dabar ant šito acc su kuriuo žaidžiu jau yra metai , turi 10 lvl 100+ valandų ant ceso štai link: Steam Community :: dog . Taigi ar galėčiau gauti unbaną ant serverio ar nelabai? (By the way gavau baną ant visų serverių)

Accountas ant kurio yra vac: Steam Community :: swag-iwnl-

Link to comment
Share on other sites

Prieš 1 valandą, pilkiuke parasė:

Tai tu jau dabar sumetei cia du vac banus, o pagal taisykles multi vac ban = permban bausme, unban gali gaut, tik tokiu atveju, jeigu pirksi atitinkama kieki vip, del tokios galimybes susisiek i pm. 

ok gotchu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search