Jump to content
Create New...

Admin nevisprotis


f0rever`

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★

buvau išvadintas bomžu, duhu ir t.t., kad neminavau bombos 2v1 situacijoj, kai buvo pilna laiko ir t.t., bei buvo įžeidinėjami ir kiti serverio žaidėjai šitos BŪTYBĖS

o šitas vaikas su savo kaimišku bazaru stojo "gint" jo/jos

  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

nėra demo retake serve jei neklystu.

@de1ka tu dabar pasižiūrėk ,kaip pats rašai žemini “kaimietišku balsu” ,tu gal atsibusk iš sapno,karalius atsirado. Nesuprantu kas tau adminą davė,kai net elgtis su juo teisingai  nemoki ir  pats pasižiūrėk kaip šneki ,juokina tokie “suaugeliai “ kai tau 19 ir kitus snargliais vadini,erelis atsirado 

  • Haha 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
On 11/17/2020 at 12:29 AM, de1ka said:

buvau išvadintas bomžu, duhu ir t.t., kad neminavau bombos 2v1 situacijoj, kai buvo pilna laiko ir t.t., bei buvo įžeidinėjami ir kiti serverio žaidėjai šitos BŪTYBĖS

o šitas vaikas su savo kaimišku bazaru stojo "gint" jo/jos

Ir man atrodo perdedi su pravardžiavimais,aš spėjau tave tik vieną kartą pavadinti,nes tu mane užmutinai 😉 Bet kadangi tu adminas ,tu teisus 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Gavai mute savaitei, kadangi manau abipusiskai esate neteisus, tiek ten bendraudami tiek cia, net temos pavadinimas izeidziantis, tai atbusi tu ta savaite mute ,patrumpinsiu keliom dienom iki 5 dienu, gal daugiau nebesinores veltis i konfliktus ir izeidinet. Jusu grupele tikrai nepasizymi graziu bendravimu, ko tikites, kad kiti su jumis graziai bendraus..  
Deika irgi nepamirsk, kad adminas neturetu nusileist iki tokio lygio, kad izeidinet kitus zaidejus

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search