Jump to content
Create New...

For Free banas.


Gelik'as

Rekomenduojami pranešimai

Labas, 

Jūsų Nick bei steam ID -  Gelik'as    https://steamcommunity.com/profiles/76561199027094078/
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? ( Bachuru servas #2 ) - antrame, kur yra skinai.
Ką darėte prieš gaunant baną - zaidziau serveryje.
Kuris admin nubaudę ? - jaPONAS

Gavau bana visiskai atsitiktinai, prisikabino is oro jaPONAS sako duok main Accounta, sakau jei rasiu po matcho, bet mano maina pries mazdaug metus nuscamino, ir as jam sakau kad cia mano mainas, ir banino. Seip normalus serveris, smagu pazaist.

Beto tikiosi atbanins!

Iki.

 
Redaguota Gelik'as
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Tave prase paziuret zmogus ta ir padariau. Paprasius atsiust main acc pradejai issikalinet is pradziu sakei cia mano main, seno nebeturiu, tada paprasiau atsiust sena, tu man atsakei ka parasei pats pameni bent? Rasei apscammino tave tik kazkodel nieko neminejai apie vac bana, vadinasi nuo pat pradziu issisukinejai. Beto trecia kart paprasius parasei isvis neturiu seno acc, sitas mano main. 🙂 Vyresni administratoriai tokie kaip @vericas ar @pilkiuke nuspres tavo likima sitame projekte, bet as tokiais zaidejais nepasitikiu ir nezaidziu kai jie issipisineja paprasomi main acc.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
prieš 5 valandas (-ų) , Gelik'as parasė:

Kaip as tau surasiu, atsiunte kazkoks gaidziuks anglas site, kad ten giveaway csgo skin vyksta, ir prisijungiau, nakti kiek pamenu atsiunte kad viskas pakeista. Kaip siulai surast tokius irodymus?

 

Gmaile laiškai turi būti 🙂

 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search