Jump to content
Create New...

Css round end soundai , gal jau pakeičiam pagaliau ? :)


Guest Amberis

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki , taigi jau iš temos pavadinimo turbūt supratote apie ką mes kalbėsime.
Dabartiniai round end soundai (dar vadinami res) yra naudojami ~2metus.
Buvo iš žaidėjų skundų , kad jie jau tikrai pasene ir pabode. Juos norint tikrai galima lengvai pakeisti .
Na ždž ką aš čia rašysiu , užbalsuokte :)
Beto jeigu kažkas turite gerų round end soundų , galite talpinti čia :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Ponas Mantelis link=topic=376.msg4012#msg4012 date=1366213536]
Na tiesiai į dešimtuką Laurynai .
Tikrai jau pabode ir įgryse end sound'ai serveryje , reikia keisti .
Veliau įkelsiu šiokių tokių dainų , bet pasakyk kiek laiko trunka end sound'ai ? ~
[/quote]
7 sec , bent pats darydavau
Dabar visada vadinsi mane , mano vardu ? :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=iFiXas link=topic=376.msg4015#msg4015 date=1366214040]
hmm gal ir 7 bet man atorodo tiek nespeja isgrot
[/quote]
Na nežinau kiek čia tiksliai , bent kiek teko daryti ant kitų projektų tai 7 sec. , kai kur net ir iki 14sec :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • 2 months later...

Butinai reikia nauju mapu ideti i nominate sarasa. Uzsiknist negyvai galima kaskart atejus pazaist rasti losiant 4x4 AWP arba D-Eagle AIM, arba knife mapa... Isvis, tie trys ir dar de-dust2, cbb_ble ir italy mapai viskas kas yra zaidziama. Sesi mapai diena is dienos...
Arba jei prabalsuojam uz $2000_HD tai Clarity paima ir perjungia i koki kita mapa... Jei zmones nubalsavo uz toki mapa tai palik, kam jis perjungia. O kai kiti nenori zaisti jo awp ar knife mapu tai jam PX

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

kas tau blet perjungia mapa kita??  patys norit ir surasot "rtv" as net mapo blet keites nesu voto neuzdejus,o ir ta vota del mapu jei dejau tai tik kokius 4 kartus. ir isvis pats prisisneki ir poto verki "ungag,unmute" ir siaip puesei zaideju rasa voteban uz nieka.. pasiulymas tau ismok zaist tada rasyk voteban zaidejam. nes kiek zinau jau visiem adminam su savo votebaninimu atsibodai.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search