Jump to content
Create New...

Banas Del Vac'into main'o


Rarr

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, siandien retake serveri buvau uzbanintas nes pateikiau uzbaninta main paskyra, vienas piktas zaidejas paprase manes nulinkinti jam savo maina kadangi per itin gerai saudziau turedamas vos 200 valandu, numeciau jam savo main'a, po keliu minuciu i serva uzejo adminas ir uzklause ar tai mano paskyra patvirtinau ir paaiskinau situacija kodel as buvau uzbanintas, negalejau diskusijos uzbaigti kadangi banas parejo labai greit, kaip bebutu mano draugas vis dar zaide serveryje ir bande issaiskinti administratoriui kodel ir kaip as gavau bana ant maino, isklause jo argumenta jie smaiksciai nusizvenge. Taigi visai neseniai mazdaug pries menesi valve uzbanino tukstancius zmoniu iskaitant ir mane del raudono trust factoriaus matchmakinge, zaisdavau gn-mge ranke kuris yra gerokai per mazas mano zaidimo lygiui mano manymu susirinkdavau nemazai reportu del kuriu kogero mano trust factorius nukrito, taigi mano main'as ir kelios mano paskyros kurios buvo prilinkintos prie to paties numerio gavo banus, is pradziu gavau game bana po poros dieneliu jis pakito i Vac bana jokiu cheatu nenaudojau nenaudoju ir nenaudosiu, esu gerai zinomas Vimo.lt projekte, su keliais priziuretojais diskutavome del ko as gavau bana ir jie buvo visiskai nenustebe kadangi nemazas kiekis zaideju twitteryje, reddite ir kituose socialiniuose tinkluose skundesi del uzbanintu accountu, prie to pacio tuo metu as buvau pareportinas vieno is zaideju, tad manau butu labai neblogai jeigu uzmestumete demo ir isitikintumete kad jokiu cheatu as nenaudoju, tam kartui tiek, lauksiu atsakymo.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Gavai ban ne uz cheat o uz vac ban accounta (vac 21d. tik...)
Jūsų Nick bei steam ID -  
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? ( 1, 2, DM ) 
Ką darėte prieš gaunant baną 
Kuris admin nubaudę ? - 
O taip pat ateidamas i projekta skaityk taisykles 
Turint CS:GO VAC/Game ban steam paskyroje (kuriam nėra praėję - 365d.+), ban bus nuo 1 iki 12 menėsių. Nebent turite ban už griefinima matchmaking'e, galėsite įrodyti už tai ban negausite.
*Turint multi vac ban (daugiau nei vieną vac ban) - ban yra Permament.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Aiskinau, tiek tam zaidejui tiek tau minejau, su draugu dar discorde tuo metu sedejau ir viska girdejau, tarpkitko demo yra kuria galima perziuret, ir ties cia tu klysti, unbanino tik dali zmoniu daugiausiai tuos kurie gavo banus rugpjucio 13-14 diena del kazkokiu priezasciu, panasi banga buvo ir lygiai pries 4 men ir tik siomis dienomis dalis zaideju buvo atbaninti, nesu tikras kaip valve dirba tai daugiau pasakyt kaip ir negaliu, neturiu jokio preteksto meluot nesu cheateris nei melagis, pateikiau savo maina be jokiu kompromisu nieko neslepdamas ir tikrai neturejau jokio motyvo meluot ar kazka slept.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
prieš 15 valandas (-ų) , Rarr parasė:

Aiskinau, tiek tam zaidejui tiek tau minejau, su draugu dar discorde tuo metu sedejau ir viska girdejau, tarpkitko demo yra kuria galima perziuret, ir ties cia tu klysti, unbanino tik dali zmoniu daugiausiai tuos kurie gavo banus rugpjucio 13-14 diena del kazkokiu priezasciu, panasi banga buvo ir lygiai pries 4 men ir tik siomis dienomis dalis zaideju buvo atbaninti, nesu tikras kaip valve dirba tai daugiau pasakyt kaip ir negaliu, neturiu jokio preteksto meluot nesu cheateris nei melagis, pateikiau savo maina be jokiu kompromisu nieko neslepdamas ir tikrai neturejau jokio motyvo meluot ar kazka slept.

Nebent jus man aiškinot kai buvote kitoj komandoj ir per voice ,tai aš negalėjau girdėti,o dėl vacu tai ok kai gausi unbanus tada rašyk tema su proofs:)

 

Redaguota KeNTaS
Klaida
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Prabanino nes evadinau bana kuri buvau gaves uz izeidinejimus, kalbek uz save kiausini nes duchas kaip reta, nesuprantu esmes tik kai metai tuos accountus kai betkada galima susikurt kita pasikeitus ip adresa, zaisiu as tam serve kaip zaides ir del to tu nieko negali padaryt, ir siaip klavieturos ziurke esi, turek drasos ateit i voice ir islement man ta siuksle paraidziuj nusmurgeli.

  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search