Jump to content
Create New...

Mano main acc


Beat (non prime)

Rekomenduojami pranešimai

as ngl numesti savo main nes ciuvas nuscamino ir pakeite nicka. As negaliu jokiu proof kad mane nuscamino tik mano draugai zino ir net mano vienas dragas buvo nuscamintas nuo to pacio linko . Steam support nieko negalejo padaryti 

 

Btw mano dabar main buvo mano alt nes as norejau palosti su savo silver draugu comp 1 kart per gal savaite ir tada nustojau nes radau komanda su kuria galejom lost as ant savo main seno ir dabar tai mano main ir pls unban kazkaip 

  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Narsykles istorija panaudok kad rast savo sena paskyra. 

Emaile tau anksciau vistiek siųsdavo laiskus i tavo "pavogtos" paskyros mail. 

Steam id finder googlei ivesk, daugelis ju randa paskyra pagal username su kurio jungdavais i steama. 

Bent viena tikrai pavyks atkartot, sekmes! 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

prieš 21 minutes (-čių) , pilkiuke parasė:

Be proof nebus unban arba pirk vip tada galesim kalbet del unban 

man va toks scamas buvo man linka atsiunte ciuvas ir as papaudziau ir loginninau i ta fake steam site ir viskas btw proof kazkaip stengiuos surast senus msg su mano draugu nes tie scameriai daro taip nuscamina acc ir tada plecia linka per steam msg ir mano draugui pries menesi nuscamino su tuo linku ir man atsiunte tas scameris bet as ta scama jau zinojau tai manes antra karta nepascamino btw nzn koki proofa galiu atsiusti

Redaguota Beat (non prime)
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Steam supportas visada padeda tikriem savininkam paskyru, ne tu vienas buvai apgautas ir prarades paskyra, per daug fishy man tavo istorijos skamba tbh. 

Stai, ivedus TIK mano username (Ne nicka, ne sena koki anksciau naudota nicka o username su kurio jungies i steama) gavau savo steam id, profilio linka ir visa reikiama info.

image.thumb.png.03dc3eebdf676d059c71fe995dc0d5e2.png

 

Stai palieku id finderio nuorada nes gal ne ta naudojai. https://steamid.xyz/

Sekmes, toliau reikala palieku bachuru pagr adminam pilkiukei ir verticui.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
prieš 5 minutes (-čių) , Drolis parasė:

Steam supportas visada padeda tikriem savininkam paskyru, ne tu vienas buvai apgautas ir prarades paskyra, per daug fishy man tavo istorijos skamba tbh. 

Stai, ivedus TIK mano username (Ne nicka, ne sena koki anksciau naudota nicka o username su kurio jungies i steama) gavau savo steam id, profilio linka ir visa reikiama info.

image.thumb.png.03dc3eebdf676d059c71fe995dc0d5e2.png

 

Stai palieku id finderio nuorada nes gal ne ta naudojai. https://steamid.xyz/

Sekmes, toliau reikala palieku bachuru pagr adminam pilkiukei ir verticui.

deja su prisijungimo vardu neina, deivius1 yra tavo url tai dėl to ir randa info

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Yup. pats efektiviausias metodas, tesiog prisijungti i emaila kuri naudojai ant pavogtos paskyros ir i Search langeli irasyti viena zodi "STEAM"

Betkuria zinute is steamo paimk ar tai kai zaidima pirkai, ar kazka markete pardavei, 

image.png.d9b1edf8b5c1511012e836e121543fd7.png

image.png.17f3d474de7e179fa310caa689c7ede5.png

Ir gausi bent jau username.

Su to username ir tiksiu emailu kuri naudojai gali arba kreiptis i steam support, nurodyt kad va "tokia ir tokia diena atlikau toki ir toki pavedima ar pirkima is savo paskyros kas irodo kad paskyra mano"

ARBA gali bandyti susirast save su to nicku jeigu zaidei bachuru serve save per hlstats ar ban/mute lista

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

prieš 1 minute , Beat (non prime) parasė:

bruh as nenoriu moketi btw as zinau gi savo username ir steam supporte kai ieskojau acc su savo gmail man rase kad nera nes speju scameris paeme pakeite gmail bet keisciausia kad man nebuvo email apie tai btw einu ieskoti saves ant bx servo listo tuoj grisiu

 

ir tas yra kad as nenoriu svaistyti pinigu nes ant mano main as ir turejau prime ir daba sad nes nenoriu svaistyti pinigu ant tai geriau palauksiu 21 rank

 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Mum nelabai turetu rupeti tau patinka ar ne, jei durniais mus laikai, mes stengiames apsaugoti savo kitus zaidejus nuo tokiu kaip tu, svaistyt pingu nenori, o lost nori, proof neturi ir nerandi, tai kodel mes turetume tavim tiket? 
Jeigu butu pavoge mano main paskyra as tikrai bandyciau visais imanomais budais ja susigrazint tada butu like email i steam support siusti ir pan. nenori viesint savo asmeniniu duomenu cia tai siusk i pm. bet manau tu ju net neturi

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
16 hours ago, Beat (non prime) said:

jauk sakiau pakeite nicka kaip man surasti ??

ir bandziau ta steam supporta neranda acc su gmailu gal pakeite ji nu speju taip

 

Shiuksh*e, Atsiusk vac baninta acc, gal tada kazkaip iseis susitarti.

  • Haha 3
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search