Jump to content
Create New...

T4[Energy] į administratorius


ssnrg

Rekomenduojami pranešimai

1. T4[Energy]
2. Amzius - 20
3. STEAM_0:1:13742809
4. Ar esate kada nors buve administratoriumi? - Taip.
5. Kokiame serveryje buvote? - Skygame(puma css)
6. Kiek laiko praleidziate musu serveriuose? - Jai masofke, tai tik sitas servas.
7. Kokio zaidimo administratoriumi norite tapti? - CS:S
8. Ka darytumete,jeigu zaidejes keiktusi per mikrofona? Priklauso nuo situacijos. Pirmiausia ispejimas, jai nekreipia demesio, tada ir mute.
9. Jeigu jus rekomenduoja kitas administratorius, cia galite parasyti jo nick.  - Rekomendaciju pats neieskau, tad man paciam i adminus pasiule tuktukas:)


Galbut ir skygame nebuvau pavyzdingas adminas, taciau jeigu kalbet apie cytu gaudymus, tai cia yra mano sritis, labai greit pamatau ir atskiriu, kas zino mane - gali patvirtinti.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Galbut ir skygame nebuvau pavyzdingas adminas, taciau jeigu kalbet apie cytu gaudymus, tai cia yra mano sritis, labai greit pamatau ir atskiriu, kas zino mane - gali patvirtinti.

T4 tavo zodziai beprasmiai , mane kaltini kad as wh , cytas , bote tu . Xui tu ka atskiri , nezinai tai ir nesakyk .
Taip zinau tave , - bet nepatvirtinu , kad esi gera cytu gaudykle.!

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Viperizz777 link=topic=368.msg3869#msg3869 date=1365691876]
Galbut ir skygame nebuvau pavyzdingas adminas, taciau jeigu kalbet apie cytu gaudymus, tai cia yra mano sritis, labai greit pamatau ir atskiriu, kas zino mane - gali patvirtinti.

T4 tavo zodziai beprasmiai , mane kaltini kad as wh , cytas , bote tu . Xui tu ka atskiri , nezinai tai ir nesakyk .
Taip zinau tave , - bet nepatvirtinu , kad esi gera cytu gaudykle.!
[/quote]

Ko tu cia isterikuoji? Jai turi kopusta ant galvos ir nesupranti ka as tau gal 10kartu aiskinau tai nekaltas.  Kartoju paskutini karta:

[b]AS TAVES NEKALTINU IR TAVES NEPRIGAVAU[/b]. Amberiukas tave prigavo ir demo sake padare, su juo ir aiskinkis del busimos tavo ateities. Man demo siunte URL, bet uzmirsau paziureti, o dabar jau dingo chatas per steama, todel nieko nezinau ar tu esi WH ar ne. Dabar jau daejo?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Viperizz777 link=topic=368.msg3874#msg3874 date=1365699933]
Tai pasakyk jam kad mestu ta supista demo i webo pagrindini! uzpiso laukt , ir uzpiso girdeti is jusu supistus kaltinimus kad as wh . SUPRANTA tavo vietoj galvos kopustas?
[/quote]

Jomajo, tai tu su juo ir susisiek jai tau idomu, kam tu cia isvis rasai ir prie ko cia as, jai tai amberiukas ir tu susije? :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Manau . cia visiem idomu , ne tik man , Tu gi man pasakei kad nufilmavo ir zada ban man duoti , tai davai parodykit ka jis ten nufilmaves yra. Davai T4 jaigu irodot jog as wh su tuo video , ISTRYNSIU CSS , nematysit manes jokiame serve , Tu tapsi adminu , Busi Tope 1 , ir duosit Ban webe ir BACHURU serve. O jaigu neirodysit jog as wh ir pan Tai TU nebusi To servo ADMINAS , ir is AMBERIUKO bus atimta teise but to servo admin.
                                                              S U T A R T A ?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Viperizz777 link=topic=368.msg3869#msg3869 date=1365691876]
Galbut ir skygame nebuvau pavyzdingas adminas, taciau jeigu kalbet apie cytu gaudymus, tai cia yra mano sritis, labai greit pamatau ir atskiriu, kas zino mane - gali patvirtinti.

[/quote]
Uz savo wh skygame ir gavai ban'a , o dabar meginsi per wh kitus wh gaudyti? Psss

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=vadslys link=topic=368.msg3885#msg3885 date=1365718175]
[quote author=Viperizz777 link=topic=368.msg3869#msg3869 date=1365691876]
Galbut ir skygame nebuvau pavyzdingas adminas, taciau jeigu kalbet apie cytu gaudymus, tai cia yra mano sritis, labai greit pamatau ir atskiriu, kas zino mane - gali patvirtinti.

[/quote]
Uz savo wh skygame ir gavai ban'a , o dabar meginsi per wh kitus wh gaudyti? Psss
[/quote]

Tu gal nekurk cia pasaku? Tu bent zinai kokia situacija buvo? Uzbanino todel, kad gyniau savo drauga Cibuli ant kurio stume pats clano vadas pagrindinis adminas Puminis. As budamas adminas, gyniau drauga nes tas pradejo skiesti apie cibuli. Poto perejo ant manes kad buvau prastas adminas, nors ten buvo tvarka kol as tik buvau. Poto ant manes pasake jog neprizejau servo, todel pasakiau viska ka galvojau apie ji ir serva ir pasakiau, kad nuimtu man admina, poto dar apsizodziavom ir uz visa tiesa mane dar uzbanino. Taip kad jai nezinai geriau patylek.

O Viperi, kurkis nauja tema ir diskutuok, man jokio skirtumo tave uzbanins ar ne. O jai manai kad gerai zaidi, tai tavo kdr tik 1,6KDR, tai koks tu ten skillas ir dar nonsteamas? :D

Beto, apie manfreduka, tai as ji pati buvau pagaves Skygame jog WH naudojo ir dabar cia jis adminas  :)

P.s As pats i adminus nelendu. Man paciam pasiule Tuktukas. Admino darbas yra pareigingas ir skirentis demesio serveriui, o ne tik del statuso adminas. Tad zinodamas kiek tai laiko uzima, tikrai neprasau ir nemaldauju, jog man ji uzdetu. Nes tokiu "amdinu" sitam serve pilna yra, kurie nieko neveikia.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

tai as del to ir pasiuliau parasyt anketa i admin nes noriu perleist savo pareigas vienam is serverio zaideju. o t4 turbut is normaliausiu, nes turi savo nuomone ir neklauso kas ka sako, man sitam serve kartais ne nemalonu zaisti nes susirenka pastovei vaikai ir laido ryteriai... o tai serveriui tikrai ne i nauda. be to sitam serveri but adminu reikia ir pagalvot apie tai jai busi teisingas admin tai priesu daug susirasi. man net ir Maskas tai primine. isvis niekas nieko cia negerbia. ateina cia parodyt savo kalbesenos igudziu o ne zaidimo ;D butu zaidejai mandagesni vieni kitiem tai ir atmosfera serverije kitokia butu. sky games del to tokie ryteriai ir nelose arba gave mute visam arba ban. nes ten su rytereis niekas nezaidzia.....

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search