Jump to content
Create New...

FREE BAN - SWANGR


Swangr

Rekomenduojami pranešimai

Gavau Ban/Gag/Mute

Jūsų Nick bei steam ID -  Swangr https://steamcommunity.com/id/swangr/
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? ( 1, 2, DM )  91.211.247.236:27035  šitam, nežinau kaip jis te vadinas 😄 Mirage map buvo
Ką darėte prieš gaunant baną - Radau internete vakar bachuru serva, prisijungiau patiko atsijungiau, šiandien prisijungiu, sekėsi žaidžiant prišaudžiau apie 30+ kilų ir mažokai mirčių turėjau, adminas užfrozino mane, po kelių sekundžių rašo numesk savo main accounta blet:DDDD suprantu, kad turiu 400 bvk valandų, bet nereiškia jog negali 15metis/MGE gerai žaisti? :DD Steam 11lvl, turiu inventory nrml daiktų, 2020 service medalį krw ir čytinsiu :DDD prasiciuhina
Kuris admin nubaudę ? - Marrihuana 

 

Turiu VAC ban ant Team Fortress 2 žaidimo, kai norėjau trollint draugąXD

 

https://prnt.sc/tk98lt

 

Tegul prasičiūhina, 15 metis negali gerai pašaudyt jam matai krw

Redaguota Swangr
  • Haha 1
  • Sodinam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

prieš 14 valandas (-ų) , pilkiuke parasė:

Su tokiu "bazaru" su administracija ne cia pataikei del unban ...  Kitu account turi, ar esi turejes? 

Čia yra mano vienintelis accountas, nu ble 400h ir negaliu pašaudyt blet?:D

 

KUR PILDYT UNBAN ?

Redaguota Swangr
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
prieš 7 minutes (-čių) , Swangr parasė:

Čia yra mano vienintelis accountas, nu ble 400h ir negaliu pašaudyt blet?:D

 

KUR PILDYT UNBAN ?

Uzpildei ten pilkiuke turėjo omeny kad nelaistytum administracijos izeidinejimais :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

prieš 18 minutes (-čių) , KeNTaS parasė:

Uzpildei ten pilkiuke turėjo omeny kad nelaistytum administracijos izeidinejimais 🙂

Ble, žinau kad negražu ir kad negalima. Bet jau zjbl, atėjo adminas pisa prota man kad čytinu ir prašo kad numesciau main acc 😄 Vpš, gal adminas tegul pateikia įrodymus, kur aš "čytinau" XD nes ble zjbl tokie

  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Nes nervina, kad kiti galvoja, kad žmonės geriau už juos pašaudyt negali, kurie turi noro ir motyvacijos išmokti kuo geriau žaisti. Geriau pašaudai negu kiti - banas. Suprantu, kad acc 400 valandų, bet labai greitai mokinuosi bei turiu noro tai daryti.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

prieš 2 valandas (-ų) , vericas parasė:

Tai gal numesi savo kita accounta ? kadangi su tokiu movment ir 350h account'u nekazka.

Blet, kiek kartų kartot, čia mano vienintelis accountas krw.

 

On 2020-07-19 at 19:58, Swangr parasė:

Nes nervina, kad kiti galvoja, kad žmonės geriau už juos pašaudyt negali, kurie turi noro ir motyvacijos išmokti kuo geriau žaisti. Geriau pašaudai negu kiti - banas. Suprantu, kad acc 400 valandų, bet labai greitai mokinuosi bei turiu noro tai daryti.

Štai ka atsakiau jeigu nematei n

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search