Jump to content
Create New...

Clarity i administratorius


LittleOne

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★

1. Nick zaidime: Clarity
2. Amzius N-18: 19
3. STEAM_ID :  STEAM_0:1:47290996
4. Ar esate kada nors buve administratoriumi? : Esu.
5. Kokiame serveryje buvote? buvusiame mares serveryje jei zinot toki.
6. Kiek laiko praleidziate musu serveriuose? priklauso nuo mapo,ir nuo mano uzimtumo,del laginimo dar.
7. Kokio zaidimo administratoriumi norite tapti(TF2/CS:S) : CS:S
8. Ka darytumete,jeigu zaidejes keiktusi per mikrofona? pirmiausia ispeciau kad nesikeiktu,jei tai nepadetu,uzdeciau mute 1h kad nusiramintu.
9. Jeigu jus rekomenduoja kitas administratorius, cia galite parasyti jo nick.: amberiukas rekuomenduoja

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

jai as nematau reikalo mutint ir nemutinu, o ir jai nezinau visu komandu tai jau cia mano reikalas. nemanau kad tau tai turetu rupet ka as zinau ko ne. jis ne nesugeba paziuret i ban lista kas ka uzbanino, atejas iszeidineja....  sis net kaltina kad as tau ban uzdejau ir panasei....

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

kaip as galeciau knist prota tau tada? jei alexandros mape butum ss padares ir butu buve viskas svaru? nieko nebuciau sakes,gal buciau atsiprases bet kad bijojai net ss padaryt tai as jau susidariau nuomone apie tave :) ir dabar kalbam ne apie tuos ss ir t.t. cia anketa del admino, o ne del ko kito.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Tu supranti jog jai buciau wh tai atjungciau viska taip kad svaru butu . Tai kam man tau tokia nuotrauka siust>? , Gerai , turi nuomone tai ir turek , tik nerekauk ir neverk kad as wh , nes cia Bachuru servas o ne mazvaikiu ir verksniu kaip tu. Nemoki lost , nelosk isviso , o kam sekasi , tai nerekauk kad wh ir pan . Amberis turi imest video , kai as alexandroi taskiau visus . isitikinsi pats.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search