Jump to content
Create New...

free gag


Almantas

Recommended Posts

Gavau gag'ą už rasizmą.
ADMIN: marrihuana

1. Negavau jokio įspėjimo;
2. Nuo kada valstybė yra rasė?;
3. Pats admin'as mane vadina vaiku, kas mane įžeidžia. Tai čia skaitosi kaip ir įžeidinėjimas iš admin'o pusės? Garantuoju, kad jeigu aš kitą adminą taip pavadinčiau, susilaukčiau bausmės.

 

logs.png

free mute.png

Link to comment
Share on other sites

Na šitas adminas taip. Bet tada kyla klausimas, kam tos taisyklės, jeigu administracijos narys, kuris turėtų būti pavyzdys kitiems bendruomenės nariams, pats nesilaiko nustatytų serverio(projekto) taisyklių.

Link to comment
Share on other sites

Na čia man pirmas buvo kartas šitam serveryje. Nes dažniausiai community serveriuose stengiuosi išlikti tolerantiškas. esu ir 1min gag gavęs, bet ten irgi free buvo, kur dalinausi dienos įspūdžiais ir kalbėjau apie bet ką.

Link to comment
Share on other sites

Geras. moki ir internetu naudotis. 
numeti screenshot'ą nieko nepakomentavęs;
dabar link'ą nieko nesakęs 😄 
dauguma mute už muzikos leidimą, kas visiškai nesusiję su tavo duotu gag'u, kiti, kaip ir sakiau, 1 minutės gag už "nesamonių" rašymą, kur nebuvo pažeista jokia projekto taisyklė. manau skiriasi 1 minutė nuo 50000 .

Link to comment
Share on other sites

  • ★Vip★

Nepasimokai iš savo klaidų, tai ir įspėjimų nebereikia tau duoti. Koks esi, toks ir liksi. Mėgsti leisti muziką, kalbėti nesąmones per mic, okei tavo reikalas, tik po to neik į forumą ir nemėgink šmeišti adminų, kad jie nedirba arba dirbą neatsakingai savo darbą.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search