Jump to content
Create New...

Free ban / Perma ban


Brazauskas

Rekomenduojami pranešimai

Jūsų Nick bei steam ID -  Brazauskas / https://steamcommunity.com/profiles/76561198978396141/
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? ( 1, 2 DM ) -        2020/06/23                     Mirage       [LT] BACHURU SERVAS.EU /CS:GO/  #2
Ką darėte prieš gaunant baną - Žaidžiau su draugu buvau topfrageris ciuvakas apsiverke ir piso bana 
Kuris admin nubaudę ? - Marrihuana https://imgur.com/a/F8FZ8Lf

 

 

+ "Geriausias Lietuvos csgo  serveri".... cia tipo normalu nepagrįstus banus dalint ??

Redaguota Brazauskas
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Ok, pagal tave tai buvo nepagristas banas? Visu pirma pries ateinant i serveri reiktu pasiskaityti jo taisykles, ir nepradeti aiskinti adminams kai jie kazko taves praso, tuo labiau ispat pradziu as tau daviau gan daug laiko surasti maina , taip kad banas yra pilnai pagristas ir nematau tikslo tave unbanint , nes nemanau kad tokiu reikia ereliu 🙂

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
18 minutes ago, Brazauskas said:

Jūsų Nick bei steam ID -  Brazauskas / https://steamcommunity.com/profiles/76561198978396141/
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? ( 1, 2 DM ) -        2020/06/23                     Mirage       [LT] BACHURU SERVAS.EU /CS:GO/  #2
Ką darėte prieš gaunant baną - Žaidžiau su draugu buvau topfrageris ciuvakas apsiverke ir piso bana 
Kuris admin nubaudę ? - Marrihuana https://imgur.com/a/F8FZ8Lf

 

 

+ "Geriausias Lietuvos csgo  serveri".... cia tipo normalu nepagrįstus banus dalint ??

Atsiusk Maina.

  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

man graudu realiai tiesiog kad naujas acc top fragina iskart banas net nespecteitinot tiesiog iskart " SIUNTI MAINA ARBA BANAS" graudu. As norėčiau normaliu įrodymu demo ar kažka panašaus  o ne "neatsiunte maino"nes kad neatsiunte naujo acc yra pateisinima priežastis uzbanint tai pizda atsiprašau tikrai graudu.. .Dar aš labai norėčiau kad ta demo kur žaidžiau per mirage jeigu butu galima  viešai paskelbt nes graudžiausia kad ten nieko ypatingo nebuvo ..

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
prieš 2 minutes (-čių) , Brazauskas parasė:

man graudu realiai tiesiog kad naujas acc top fragina iskart banas net nespecteitinot tiesiog iskart " SIUNTI MAINA ARBA BANAS" graudu. As norėčiau normaliu įrodymu demo ar kažka panašaus  o ne "neatsiunte maino"nes kad neatsiunte naujo acc yra pateisinima priežastis uzbanint tai pizda atsiprašau tikrai graudu.. .Dar aš labai norėčiau kad ta demo kur žaidžiau per mirage jeigu butu galima  viešai paskelbt nes graudžiausia kad ten nieko ypatingo nebuvo ..

dieve mano, pasiskaityk taisykles pries ateinant i serveri 😉

  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Rašau ne del to kad noriu unbano , as tikrai neketinu cia zaist.Rašau nes tiesiog tokia neteisybe įvyko KAD MANE TOKS PYKTIS  IMA ... o jeigu cia tokios taisykles kad galima baninti PRIME NAUJUS ACC BE ĮRODYMU TAI PIZDA TIKRAI GERIAUSIAS SERVAS LIETUVOS.JEIGU BUTU GALIMA KAŽKAIP TA DEMO MIRAGE PAVIEŽINTI PIZDA KAIP GERAI BUTU 

 

+ JOKIU JIBANO MAINO AŠ NETURIU VA MANO ACC https://steamcommunity.com/profiles/76561198978396141/  UŽTENKA? JUM UŽTENKA ŠITO ACC TIESIOG ŽMOGU UŽBANINTI?? 

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
prieš 3 minutes (-čių) , Brazauskas parasė:

Rašau ne del to kad noriu unbano , as tikrai neketinu cia zaist.Rašau nes tiesiog tokia neteisybe įvyko KAD MANE TOKS PYKTIS  IMA ... o jeigu cia tokios taisykles kad galima baninti PRIME NAUJUS ACC BE ĮRODYMU TAI PIZDA TIKRAI GERIAUSIAS SERVAS LIETUVOS.JEIGU BUTU GALIMA KAŽKAIP TA DEMO MIRAGE PAVIEŽINTI PIZDA KAIP GERAI BUTU 

 

+ JOKIU JIBANO MAINO AŠ NETURIU VA MANO ACC https://steamcommunity.com/profiles/76561198978396141/  UŽTENKA? JUM UŽTENKA ŠITO ACC TIESIOG ŽMOGU UŽBANINTI?? 

Tai siulyciau tau i esport eit , nes labai greit mokais 🙂

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
8 minutes ago, Brazauskas said:

man graudu realiai tiesiog kad naujas acc top fragina iskart banas net nespecteitinot tiesiog iskart " SIUNTI MAINA ARBA BANAS" graudu. As norėčiau normaliu įrodymu demo ar kažka panašaus  o ne "neatsiunte maino"nes kad neatsiunte naujo acc yra pateisinima priežastis uzbanint tai pizda atsiprašau tikrai graudu.. .Dar aš labai norėčiau kad ta demo kur žaidžiau per mirage jeigu butu galima  viešai paskelbt nes graudžiausia kad ten nieko ypatingo nebuvo ..

Zmogau prie ko cia Demo, kokiu tau irodymu? Jeigu taves niekas cheateriu nevadino, taves paprase Main Acc, tu pradejei issip*sinet, tempti laika, veliau tu atsiuntei maina, mes taves paprasem prisijunkti prie to maino, tu ir vel pradejei issip*sinet, tempti laika. Ir poto tu ateini i foruma, parases kad Free Banas? Sad.

  • Nusiminęs 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

o del ko prašet mano main??? taip išsipisinėjau bet tipo išsipisnėjau nes graudi situacija + aš šitam serve nežaides ir etc BET klausimas jeigu tu sakai kad niekas manes cheateriu nevadino ir tiesiog praše mano main ir as nusprendžiau nepateikti jo tai esu baudžiamas perma ban?? ar teisnigai supratau taisykles??

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
prieš 1 minute , Brazauskas parasė:

o del ko prašet mano main??? taip išsipisinėjau bet tipo išsipisnėjau nes graudi situacija + aš šitam serve nežaides ir etc BET klausimas jeigu tu sakai kad niekas manes cheateriu nevadino ir tiesiog praše mano main ir as nusprendžiau nepateikti jo tai esu baudžiamas perma ban?? ar teisnigai supratau taisykles??

Atsisakymą pateikti pagrindinės steam paskyros profili ( t.y, kiti jūsų accountai ), žaidėjas bus baudžiamas Permament ban. Galite rašyti unban anketa. ,tu tai padarei, kas dar neaisku?Jeigu butum dares viska ko mes taves prasem, tai sitos situacijos net nebutu, tu ja pats ir padarei tokia sudetinga 🙂

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
prieš 9 minutes (-čių) , Brazauskas parasė:

Nu ok supratau  durnos taisykles perma baninti žaidėjus kurie neturi main acc ir atsisako jas pateikti yra labai logiška taisykle... Bet kaip lmg žaidėjas norėčiau kad pateiktumet įrodymus kaip aš atsisakau pateikti steam paskyra. 

tiesa pasakius, as jau net nebenoriu su tavimi cia aiskintis , nes tu tokias pievas jau rasai kad graudu net, kokiu tau irodymu reikia? Skleroze sergi, neatsimeni gal , kad tau buvo duoti gal kokie 5-6 roundai maina numest? Pats pradejai kazka irodynet, tuo labiau tu gi cia net nesiruosi zaisti tai eik miegot ramia galva , nes matos kad perkaitai ant saules 

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Nemeluosiu man irgi užpiso čia rašyt,bet dabar taip trumpai ir aiškiai visus savo motyvus kodėl aš išvis čia susikuriau forumo acc ir meginu to "UNBAN PASIEKTI KUOMET NET NEKITINU ČIA ŽAIST" .Tai pradėsiu nuo to kad vienintelė priežastys kodel as čia visus šitus šudus rašau tai ne del to kad GAUT UNBAN O DĖL TO KAD MANE SUĖMĖ PYKTIS ANT KIEK ŠITAS  SERVERIS NETEISINGAI MANĖ NUBAUDĖ PAGAL SAVO NELOGIŠKAS TAISYKLES.Dabar taip visi galvoja ka šitas durnelis nusišneka  "TAIGI AIŠKIAI PARAŠYTA NEPATEIKI STEAM MAIN ACC PERMA BANAS KA JIS ČIA ĮRODYT NORI??" o dabar iš kitos puses pažiurim  tarkim mano pusės.Aš jūsų tam KENTU BACHURU SERVE jau ilga laika žaidžiu aišku ne public kur gavau bana o bhop jau kokius 4 5 men ten žaidžiu tiesiog smagiai praleidžiu laika jau ne viena top 10 ar net top3 mapu time  pasiemiau (biski flex) ir tiesiog ši vakara mane draugas pakviete pažaist GERIAUSIAM LIETUVOS PUBLIC  SERVERI "BACHURU SERVAS"  atėjau ir realiai nieko ypatingo nepadariau tiesiog topfraginau biški (gavau mute nes uztrolinau biski per team chata suprantama čia ) tačiau prie manes pradėjo prisipisinėti ir prašyt steam MAINO ACC ir man buvo kažkiek juokinga kad per pirmus 4 - 5 roundus per kuriuos susirnkau 15killu  ir jau prašo main acc. Aišku aš jokio main acc neturiu ir jei turėčiau tikrai nebučiau daves bet logiškai pagalvokit kokia taisykle leisti baninti žmogu kuris net necheatino tiesiog nedave antro acc :DD negaliu aš iki dabar nesuvokiu ant kiek supuvusi serverio baninimo sistema. Visu pirma jeigu aš visa game bučiau nieko nerašęs ir nekalbejes tiesiog žaidžiu nekalbu ir žaidžiu ir butum papraše pateikti main acc ir aš toliau tylėčiau tai irgi sulaukčiau perma banos?? o visu antra jeigu jau užbanini žmogu nemanai kad reikia turėt įrodymu ar šitam serveri žodis įrodymai nieko nereiškia? "kokiu tau irodymu reikia? Skleroze sergi, neatsimeni gal , kad tau buvo duoti gal kokie 5-6 roundai maina numest?" tipo ka?? kas čia  per nesąmonė? tu nors turi įrodymus kaip aš nepateikiu steam acc?  ir koks skirtumas ka tu sakei serve tipo čia nieko nepakeičia čia kaip bausti žmogu be įkalčiu tiesiog nuteisi nes taip sakei 

  • Haha 2
  • Nusiminęs 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Ponas brazauskai, sveikas! Raso buves sio servo adminas.

Leisk paaiskint tau kodel tokia taisykle egzistuoja ir kodel jos reikia laikytis. Nezinau ar pastebejai, bet zaidimas tapo nemokamas, kartu su sia naujiena atejo kruva protiskai serganciu veikeju (cheateriu, hackeriu kurie dabar tai gali daryt nemokamai). Ka tai reiskia?

Kodel tai svarbu? Tai reiskia kad per diena i serveri ateis minimaliai 8-12 cheateriu (o serveriu ne vienas). Tad tavo prasomas variantas KIEKVIENAM is tu atveju žiūreti demo yra ant tiek absurdiskas ir neimanomas kad vienintele iseitis butu idarbint PUSE servo demo ziurejimui. Tokiu resursu joks projektas neturi ir tikrai netures. 

Kodel bausme gavai tu? Kur esi mates nauja zaideja kuris atejas su 7h ant csgo uzdominuoja zaidejus pas kurios 4000h? Tai neimanoma. Vienintele iseitis tai arba tu smurfas (turi maina kazkur su daugiau valandu) arba tu cheatini. 

Jeigu turi maina, tesiog ji pateiki, prisijungi ir leidi priziuretojam zinot kad del asmeniniu priezasciu pasirinkai zaist su smurfu. Jie tave patikrine uzsirasytu tarp savo notes ir nebetrugdytu. Kam pestis, issidirbinet ar kazkokiu demo prasyt? O jeigu isties su 10h zaidimo dominuoji visus, patarciau eit i faze klana kaip bymas ar siekt kitu aukstumu sio zaidimu lygose neapsistojant ties public serveriais :). 

Tad cheatu megstamiausia strategija yra NET jei to metu ir necheatina - susikurt nauja paskyra ir galvot kad gales zaist lyg niekur nieko, prisicheatine, sugadine zaidima tukstaciams kitiems. Tikiuos tau paaiskinau civilizuotai ir suprantamai be CAPS ar pykciu kodel tokia taisykle siame projekte ivedziau seniau. Sorry uz klaidas, per tlf rasau. 

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Tai tame ir juokingausia kad aš jokiu jūsų 4000h valandu žaidėju nedominavau tiesiog per pirmus 4 3 roundus buvau lenteles viršuneje puse killu buvo paparasti killai kuruos net silveriai susirinktu (todėl ir prašiau jeigu būtų galima pateikti demo kad ji pateiktu).O ir jeigu jūsų tie  4000h valandų žaidėjai nesugeba pasiekt gold novos lygio tai gal ne aš  čia per geras o tiesiog ne jiems skirtas šitas žaidimas.Taipogi adminai tiesiog atlieka tingu darba nes aš žinau kad 100proc  jie nespeicteitino ne vieno mano killo 

 

+ mano žaidimo lygis maždaug ir atitinka mano valandu skaičiu. 

Redaguota Brazauskas
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Tada neturi ko jaudintis jei neturi paskyru kuriose cheatinta. Apsvarstys pagr adminai, ivertins abi puses ir priims greiciausiai tau palanku sprendima jei visos istorijos dalys sueis.

Edit: Tau reiks prisijungt su sia paskyra 

https://steamcommunity.com/profiles/76561198125891507

kuria buvai numetes kaip savo main ir manau problemu nebebus

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Viskas gerai xebra, is jo ta accounta pavoge arba brolis cheatino.

Bet jokes aside, vistiek daugiau nei 364 dienos praejusios. tai tesiog gal luktelkit savaitele ir jei negaus vaco, ileiskite? Aisku dar butu saunu kad prisijungtu i ta paskyra kuria stebuklingai pateike o po to *PUKST* ir nebeturi

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas
On 6/23/2020 at 9:32 PM, Brazauskas said:

Jūsų Nick bei steam ID -  Brazauskas / https://steamcommunity.com/profiles/76561198978396141/
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? ( 1, 2 DM ) -        2020/06/23                     Mirage       [LT] BACHURU SERVAS.EU /CS:GO/  #2
Ką darėte prieš gaunant baną - Žaidžiau su draugu buvau topfrageris ciuvakas apsiverke ir piso bana 
Kuris admin nubaudę ? - Marrihuana https://imgur.com/a/F8FZ8Lf

 

 

+ "Geriausias Lietuvos csgo  serveri".... cia tipo normalu nepagrįstus banus dalint ??

Todel ir yra geriauses serveris nes nepraleidziam pro akis tokiu kaip tu . 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search