Jump to content
Create New...

UNBAN - Skrebutiss


🍞 Skrebutiss 🍞

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, esu jau ilgą laiką žaidžiantis Bachūrų Nr. 2 serve žmogus ir pyst šiandien atėjo kažkoks ADMINAS kuriam viskas užkliūna ir deda BAN reason ,, No MAIN " ką man padaryti kad aš neturiu tokio dalyko.

Buvo AIM deagle7k žemėlapis, šaudžiau gan gerai nei įprastai, nes vis tobulėju. Ir užkliuvau ADMINUI kE0ZAR, paprašė MAIN paskyros, pasakiau kad tokios neturiu ir pyst gavau Perm. Ban. 

Aš jau gal 100+ praleides šitam serveryje laiko ir nei vienam ADMINUI kurie ateidavo neužkliūdavau, tik atėjo kažkoks vienas jau pasikėles ADMINAS iškart nepatink imk bloką. Nesuprantu tokio elgesio, kodėl kitų neprašo, aš užkliuvau kur pašaudžiau biški geriau nei įprastai, nes gi žmogus nestovi vietoj o tobulėja ir iškart sako numesk MAIN sakau tokio neturiu ir iškart ATE ATE.

Turėjau MAIN prieš 1-erius metus, bet pardaviau, ir nustojau žaist Cs:Go tik vėl neseniai pradėjau žaisti Cs:Go ir plius žadu pirkti PRIME ant šitos paskyros kur dabar gavau bloką serveryje. 

Tad norėčiau gauti UNBAN, daug kas mane pažysta serveryje, esu kalbantis žmogus, draugiškas ir yra žaidžiančių draugų kurie žino kaip žaidžiu ir kad nenaudoju kokių neleistinų žaidimui palengvinančių programų. 

Jai būčiau naudojes neleistinas programas nemanau kad dabar pildyčiau šį laišką.

❤️ SKREBUTISS ❤️ Su pagarba ADMINISTRATORIAMS 🙂 

Redaguota 🍞 Skrebutiss 🍞
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

prieš 5 minutes (-čių) , Marrihuana parasė:
Last Connect: 29 May 2020 00:46:37 (Total: 269 Connects) 

 

Block Details
Player | Escobar'as |
Steam ID STEAM_1:1:537177857
Steam3 ID [U:1:1074355715]
Steam Community 76561199034621443
Invoked on 16-04-2020, 18:24
Block length 2 mo, 1 wk, 2 d, 10 hr, 40 min
Expires on 25-06-2020, 05:04
Reason stumimai( tevu kisimas)
Blocked by Admin marrihuana
Blocked from [LT] BACHURU SERVAS.EU ||CS:GO||#2
Total Blocks

11 (search)

 

Šito įvikio neatsimenu, kad būtų buves. Ir prie ko čia šitas logas? Jis nesusies su blokavimu.

Redaguota 🍞 Skrebutiss 🍞
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Dabar, Marrihuana parasė:

Kažkaip juokingai skamba per 2 savaites +- duomenis prisijungimo pamiršti.

Kūriaus šiaip pasižėt kas vėl gero Cs:Go kaip pasikeitė, net nesirošiau žaist, bet užkabino vėl, o gmail buvo belenkoks ir slaptažodis buvo belenkoks.

Aš net nebesirošiu gilintis čia į tas nesamones aš sakau kaip yra ir viskas.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

prieš 7 minutes (-čių) , 🍞 Skrebutiss 🍞 parasė:

Kūriaus šiaip pasižėt kas vėl gero Cs:Go kaip pasikeitė, net nesirošiau žaist, bet užkabino vėl, o gmail buvo belenkoks ir slaptažodis buvo belenkoks.

Aš net nebesirošiu gilintis čia į tas nesamones aš sakau kaip yra ir viskas.

@pilkiuke @kE0ZAR @Marrihuana Tai gausiu UNBAN ar kaip bus? Nu nes tipo viską LEGIT išpasakojau kaip kas buvo ir pnš, jai aš cheatinčiau tai net nesistengčiau rašyt dėl UNBAN 😕

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

prieš 33 minutes (-čių) , Marrihuana parasė:

Jei unban ir gausi tai gag x2 bus nuo manęs už taisyklių apeidinėjimą.

Kokį dar tau apeidinėjimą? Gi aiškiai sakau kad pamiršau visus duomenis tai teko naują susikurti.

Ir tipo jau čia toks pasikėles esi? Tvarkdarys 😄

Redaguota 🍞 Skrebutiss 🍞
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Keista logika pas tave, gi neaktualu ar tu pamirsai kad kazkurio zaidejo tevus zeminai ar ne, taisykles pazeidei, tad turi uz tai ir atbut. 

Vien kai taves paklause apie main, tavo istorija pirmoji buvo, kad neturi, pasirodo kad tesiog esi pardaves ir nezinai tos paskyros likimo. Po to, kai atrado dar viena tavo paskyra, pasirodo pamirsai prisijungimus per 2 savaites ir nebelietei jos. Tikini kad atvirai viska nupasakojai ir esi legit, bet stai, tavoji istorija keitesi 3 kartus. 

Geriau padekok uz unbana kuri gausi (jeigu gausi) nuo ju (dzin tas silence pratestas) ir zaisk toliau 🙂

  • Ačiū 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search