Jump to content
Create New...

ZeVent į adminus


ZeVent

Recommended Posts

1. Nick žaidime, bei amžius ZeVent, 21 metai
2. Jūsų STEAM_ID arba profile https://steamcommunity.com/id/ZeVent (
STEAM_1:0:89776540)
3. Trumpai papasakokite kodėl norite tapti Adminu? Matau kad yra sumažėjas aktyvumas senųjų adminų pirmame serveryje, ko pasekoje vis daugiau prisijungia žmonių su cheatais, neturintis teisės kalbėti, nepaisiojantys taisyklių.
4. Ar esate kada nors buvęs administratoriumi, jei taip kuriame serveryje? Esu buvęs admin'u švediško projekto SURFBURKEN 3 serveriuose(TTT, Surf #2, DM), tačiau projektas deja užsidarė. Ten prabūvau adminu maždaug 1,5 metų iki projekto uždarymo.
5. Kiek laiko praleidžiate mūsų serveriuose? ( apytiksliai į dieną, į mėnesi) Dažniausiai darbo dienomis nuo 1h iki 4h, priklausomai nuo žmonių aktyvumo ar užimtumo, aišku savaitgaliais būna labai įvairiai. 
6. Kurio serverio administratoriumi norite tapti ( #1, #2, Deathmatch ar deathrun serverio admin ) #1
7. Ką darytumėte, jeigu žaidėjas ( galbūt netgi draugas ) nusižengtų taisyklėms?  Jeigu atsikalbinėjimai ar neturėjimas teisės kalbėti, gauna atitinkamai mute ar gag. Dėl cheat, tai pirma reikia 100% įsitikinti ar žmogus nusižengė, jei nesi tikras pasitarti su kitais admin ir tada gauna atitinkamai už savo prasižengimą. Draugas ar ne visiems galioja toks pačios taisyklėms, net ir adminams.
8. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? Kurti minigame, bendrauti su kitais žmonėmis, labiausiai ateitį norėčiau išmokti dirbti su pluginais ir patobūlinti serverį geresniam performanc'ui, norėčiau padaryt tarkim penktadienį nuo 17 iki 19h butų oldschool mapu eventas ir tt...

  • Pakeliam 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search