Jump to content
Create New...

Public Serverio Administratorius Papeikimas


Guest Tomas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki.
Aš esu Tomas j?s? serveryje nick Tomas žaid?jas.
Turiu aš pasteb?jim? ir papeikim?, d?l admino serveryje Counter Strike Source Public, nes toks veik?jas gav?s admin? Yoshimitsu* užbanino mano broli su nick Baxuras  žaidžianti serveryje už tai, kad ? galv? pašaud? kelis kartus.
Adminas nesiskaito su žaid?jais visaip išsišaipo ir labai jau nepagarbai elgiasi.
D?l to aš ir rašau, nes kaip taip galima...

Informacija papildoma:

Player Baxuras
Steam ID STEAM_0:0:1335984249
Steam Community 76561200632234226
IP address LT 82.140.177.247
Invoked on 05-12-12 22:43
Banlength 1 d
Expires on 05-13-12 22:43
Reason Inappropriate Language
Banned by Admin Yoshimitsu*
Banned from [LT] BACHURU SERVAS|www.bachuruservas.lt
Total Bans No previous bans

Kas turite daugiau informacijos apie tai papildykite.
A?i?, jums už aktyvum?.  :-*

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Nuimkit tam OFLINE ADMIN isai steam bet losia su materials wh ir zodziu atejas sneka nesamones keiksmazodis po keiksmazodzio 15 ar 16M. neturi ir Banina be priezasties mutina irgi be priezastes aisku nebent gauna gruza uztat kad nemoka elgtis su adminu ir sedet savo vietoj. Tas kas dave jam ADMIN LABAI TUREJO PADARYT DIDZIULE KLAIDA . Aisku netikit netykekit man gilei nusispjaut.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=vadslys link=topic=45.msg340#msg340 date=1336861415]
Nuimkit tam OFLINE ADMIN isai steam bet losia su materials wh ir zodziu atejas sneka nesamones keiksmazodis po keiksmazodzio 15 ar 16M. neturi ir Banina be priezasties mutina irgi be priezastes aisku nebent gauna gruza uztat kad nemoka elgtis su adminu ir sedet savo vietoj. Tas kas dave jam ADMIN LABAI TUREJO PADARYT DIDZIULE KLAIDA . Aisku netikit netykekit man gilei nusispjaut.
[/quote] pritariu ... Jau pradeda atsibosti jo issidirbinejimai.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Maskai jaigu netiki gal?siu demo atsi?st kaip jis kalba , ir jums kit? kart patarimas matot jis ? serv? jungias iškart demo darykit .
Beto d?l to bach?ro maskai tikrai unban j?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius

Kaip ir nera ka cia labai daryti,manau visi faktai ir daugybe demo kuriuos gavome per kelias savaites padejo apsispresti,todel jis paprasciausiai nebebus serverio administratoriumi,aisku liudna kad taip viskas gaunasi bet realybe yra tokia  :'(

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Sveiki dar kart? aš nesuprantu kas prileidžia vaikus prie administracijos ne ?manoma palošti.
Kažkoks Yoshimitsu*  adminas ateina ir daro k? tik nori tai kaip suprast?
Ateina deda mute deda kada tik panor?j?s mepus kada tik nori ir už k? nori deda ban ir kitus dalykus tai aš visgi nesuprantu kas per nes?mon?s.
Negi Pagrindinis Veik?jas Administratorius negali ?vesti tvarkos negi taip sunku pajimti ir sutrumpinti ragus, jei neklauso ir vapše d?j? ant visko tai nuimti ir ban viskas palaimintas dievulio serverio ir kame problemos toliau žaidžia visi normaliai.
Padarykite sistema tokia paprasta išrinkite kelis administratorius ir viskas kurie tikrai ži?r?tu tvarka ir neb?t? tikri vaikai kaip šis adminas, nes gana kiek gali kent?ti visi už vieno nes?moni? darym?....

Mane užbanino šiandien už tai, kad pasakiau jog ?iul.... bachurams, kad pajimtu loma ir savo klina pakrapštytu....
Nes d?l ko tai, o d?l to nes keitelioja mepus .... ir deda votes visokias nes?moningus pvz:

Kei?iame mepa?
Jaunikis Jonas Teip
Žmon? Ne

Ar kažkas panašaus ... Na tai skaitau nes?mone nžn kaip jums...

Player Nexis.Lt™ Tomas
Steam ID STEAM_0:0:1335984249
Steam Community 76561200632234226
IP address LT 82.140.181.200
Invoked on 05-14-12 21:29
Banlength 1 d
Expires on 05-15-12 21:29
Reason Inappropriate Language
Banned by Admin Yoshimitsu*
Banned from [LT] BACHURU SERVAS|www.bachuruservas.lt

Bukime ir gyvenkime draugiškai  :-*

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Amberiukas link=topic=45.msg362#msg362 date=1337023401]
Bet juk jis admin nebeturi FTW ?
[/quote]
K? tik pasitikslinau , jis dar admin . Kol maskas nenuims jam admin tol serveryje bus daug free ban? :(

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Nu vaizdas tai tragiškas, ne tai kad užbanino, bet dar užd?jo reason wh tipo ir dar 4 valandom. Tai kaip suprast nei spect, nei k?... Mantelis kas jums toks Amberiukai? Jis gal tau grasin?, kad tu jo klausai, bet kokio šnibždesio... Ar kas ten yra? Matosi dauguma toki? yra problema [b]nepastov?jimas už save, neišsakymas savo nuomon?s tam tikroje situacijoje[/b].....

Galiu tik tiek pasakyt Mantelis yra padauža, na nepykstama užaugsi dar tik?kim?s :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Oj cia jifax nesuprasi reikejo but serveryje , Tau tomai vien bana galima buvo det uz ta vis? stumim? ant kit? žmoni? . Bet banas tau buvo už wh . Dar mat?si kaip tu per sienas saudai ir nusauni kaip tai paaiskinsi ? Ant vieno round kaip pro losia ant kito jau botina , vaidina kad ne wh . Beto tu gali sakyt kad tu nenaudojai to wh bet juk yra serveryje pilna liudinink? , kurie vis? t? ?vyk? mat? . Vienu žodžiu veltui aš ten ant yoshio stumiau kai jis tave užbanino , šiandien atsiskleidei visu gražumu . Maskai jai kils abejoni? , kad jis wh gal?si roliko paklausti . + Tomai dar džiaukis kad 4h bana gavai o ne ilgiau.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Jifax link=topic=45.msg389#msg389 date=1337265185]
Kiek zinau tai tas yoshikmatas ar koks ten kur issidirbinejo su admin tai jau nebeturi admin :),o kiek girdejau tai rolik nebus admin ,kaip cia suprast? Kas atsitiko?  :-\ :P :)
[/quote]

Ne isai turi ta admin gal nebus taip kaip manai. O girdet visi gali ir mela zinok.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote]Oj cia jifax nesuprasi reikejo but serveryje , Tau tomai vien bana galima buvo det uz ta vis? stumim? ant kit? žmoni? . Bet banas tau buvo už wh . Dar mat?si kaip tu per sienas saudai ir nusauni kaip tai paaiskinsi ? Ant vieno round kaip pro losia ant kito jau botina , vaidina kad ne wh . Beto tu gali sakyt kad tu nenaudojai to wh bet juk yra serveryje pilna liudinink? , kurie vis? t? ?vyk? mat? . Vienu žodžiu veltui aš ten ant yoshio stumiau kai jis tave užbanino , šiandien atsiskleidei visu gražumu . Maskai jai kils abejoni? , kad jis wh gal?si roliko paklausti . + Tomai dar džiaukis kad 4h bana gavai o ne ilgiau.[/quote]

Nenoriu aš pyktis ir aš sakau ant kurio sust?miau vieno ar keli? žmoni? kurie ant man?s sust?m? taip tai padariau, bet ne gi tu ži?r?si kaip ant pvz tav?s atsiprašant šudais pila.... Aš ne toks kuris s?džiu ir nieko nedarau tipo ai tegu stumia ...
Aš pagarba jau?iu tiems kurie man jau?ia kurie to nejau?ia ir stumia tai k? aš padarysiu tai ir atkertu atgal ir jei galimybe yra tai visiškai subadau jei tai galima pasakyt... Už wh net ne?ytinu... Kur aš per sienas šaudžiau k? ? Tai jei aš pamatau žmog? kuris šaud? ir jis užlenda už sienos tai ir šaudau ? sien?, kad nušaut. Na bent ne visos sienos persišauna, bet per de_dust2 persišauna... Liudininku gali b?ti daug, bet ar jie teisus ir d?l ko teisus tai yra nežinau kaip pasakyt. Taip ankš?iau viena karta laikiux.lt per?jau su wh vien d?l to, kad parodyt kaip atrodo tas wh nes vien kaltina žaid?jus nes?mon?m savo kad ?ytas nekalta žmog?... Ir tai n?ra visiškas ?ytinimas 5 minutes užsid?j?s wh ir parod?s...
Ir k? tu nori pasakyt atsiskleidžiau baikit juokus neprad?kit gerai....

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Tomas link=topic=45.msg392#msg392 date=1337272500]
[quote]Oj cia jifax nesuprasi reikejo but serveryje , Tau tomai vien bana galima buvo det uz ta vis? stumim? ant kit? žmoni? . Bet banas tau buvo už wh . Dar mat?si kaip tu per sienas saudai ir nusauni kaip tai paaiskinsi ? Ant vieno round kaip pro losia ant kito jau botina , vaidina kad ne wh . Beto tu gali sakyt kad tu nenaudojai to wh bet juk yra serveryje pilna liudinink? , kurie vis? t? ?vyk? mat? . Vienu žodžiu veltui aš ten ant yoshio stumiau kai jis tave užbanino , šiandien atsiskleidei visu gražumu . Maskai jai kils abejoni? , kad jis wh gal?si roliko paklausti . + Tomai dar džiaukis kad 4h bana gavai o ne ilgiau.[/quote]

Nenoriu aš pyktis ir aš sakau ant kurio sust?miau vieno ar keli? žmoni? kurie ant man?s sust?m? taip tai padariau, bet ne gi tu ži?r?si kaip ant pvz tav?s atsiprašant šudais pila.... Aš ne toks kuris s?džiu ir nieko nedarau tipo ai tegu stumia ...
Aš pagarba jau?iu tiems kurie man jau?ia kurie to nejau?ia ir stumia tai k? aš padarysiu tai ir atkertu atgal ir jei galimybe yra tai visiškai subadau jei tai galima pasakyt... Už wh net ne?ytinu... Kur aš per sienas šaudžiau k? ? Tai jei aš pamatau žmog? kuris šaud? ir jis užlenda už sienos tai ir šaudau ? sien?, kad nušaut. Na bent ne visos sienos persišauna, bet per de_dust2 persišauna... Liudininku gali b?ti daug, bet ar jie teisus ir d?l ko teisus tai yra nežinau kaip pasakyt. Taip ankš?iau viena karta laikiux.lt per?jau su wh vien d?l to, kad parodyt kaip atrodo tas wh nes vien kaltina žaid?jus nes?mon?m savo kad ?ytas nekalta žmog?... Ir tai n?ra visiškas ?ytinimas 5 minutes užsid?j?s wh ir parod?s...
Ir k? tu nori pasakyt atsiskleidžiau baikit juokus neprad?kit gerai....
[/quote]
Tavo t? wh aš pama?iau kai tu buvai ilgam vienas t buvo duob?j o kitas lindo iš dešin?s taikiais lyg žiotum kad jis ateina tai man pasirod? keista , beto juk pats prisipažinai kad seniau buvai wh .

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Žinok b??iau dar nebanines nes neperdaugiausiai ?rodym? buvo , bet kadangi per chat pats žinai k? prad?jai rašyt tai taip ir gavos . Praktiškai reik?jo kitok? ban reason užd?t

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Senai ten buvo, kai demonstravau kaip atrodo ?ytas ten vaikams.....
Bet aš jo nepasijung?s. Jei nori galiu pajungti ir ateit palošt :D tada jau gal?si sakyt.
O ten duobei kai s?d?jo jis paži?r?jo ? t? ter? ir paži?r?jau aš ir išlindo tiesiog sutapimas gavosi.
Na aš nepykstu ir sakau b?na toki? atveju, kai vo ?ytas psio, bet pasigilinus ups ne apsigavau.... Bet ne tame esme nieko pofik... :)

Ten tie veiksmai chat jau sakiau neleisiu, kad ant man?s drabstytu purvais...  :-*
Suprantu tavo veiksmus ir tai buvo pateisinti, bet gal?jai tikrai reason ne tok? žiauru ... Apakau, kai pama?iau vien d?l reason nu nieko atleidžiu nepykstu..

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Tomas link=topic=45.msg396#msg396 date=1337274741]
Senai ten buvo, kai demonstravau kaip atrodo ?ytas ten vaikams.....
Bet aš jo nepasijung?s. Jei nori galiu pajungti ir ateit palošt :D tada jau gal?si sakyt.
O ten duobei kai s?d?jo jis paži?r?jo ? t? ter? ir paži?r?jau aš ir išlindo tiesiog sutapimas gavosi.
Na aš nepykstu ir sakau b?na toki? atveju, kai vo ?ytas psio, bet pasigilinus ups ne apsigavau.... Bet ne tame esme nieko pofik... :)

Ten tie veiksmai chat jau sakiau neleisiu, kad ant man?s drabstytu purvais...  :-*
Suprantu tavo veiksmus ir tai buvo pateisinti, bet gal?jai tikrai reason ne tok? žiauru ... Apakau, kai pama?iau vien d?l reason nu nieko atleidžiu nepykstu..
[/quote]
Tai ir aš man atrodo persistengiau , d?l to wh . Papraš?iausiai aš labai išsiblaškes buvau tuo metu , patik?jau kitais kurie teig? jog tu wh ir didel? klaid? padariau jog labai trumpai paspektinau , ta situacija ilgam , mane labai suklaidino , tai privert? mane m?styti kad tu kažk? naudoji. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Tomai delt o wh anksciau kai bandei reikejo ne nemineti :). O del fuksu tai Tomui pritaiu :). as pats esu vienam serve gaves visam laikui bana uz neva naudota wh ,bet nieko nenaudojau ,o kai admin atsiusnte demo daryta pries mane banindamas , tai demo buvo daug tokiu fuksu iskuriu galima pamanyti ,jog wh . Tai dar karta pasikartosiu :) Pritariu tomui istikruju buna konkreciu fuksu kurie kartais net tesiasi kelis raundus :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Jifax link=topic=45.msg399#msg399 date=1337278179]
Tomai delt o wh anksciau kai bandei reikejo ne nemineti :). O del fuksu tai Tomui pritaiu :). as pats esu vienam serve gaves visam laikui bana uz neva naudota wh ,bet nieko nenaudojau ,o kai admin atsiusnte demo daryta pries mane banindamas , tai demo buvo daug tokiu fuksu iskuriu galima pamanyti ,jog wh . Tai dar karta pasikartosiu :) Pritariu tomui istikruju buna konkreciu fuksu kurie kartais net tesiasi kelis raundus :)
[/quote]


Pritariu as irgi TOMUI. Nes as irgi baisiai kazkodel kaikuriom dienom losiu ir kartais vps botu botas esu kaip cytas as irgi zaidziu ko man niekas nk nesako? Plius as net ne STEAM tai didesne tikimybe kad as cytinu. Aciu uz demesi :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search