Jump to content
Create New...

Banas už nieką


✪︎ Maikis

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, šiandien apie 19:20 gavau bana bachuru serveryje už nieką. Nieko nedariau blogo, neižeidinejau, nei naudojau cheatus ar kažką panšaus. Mano nickas Maikis ir norėčiau sužinoto už ką gavau bana. Taip įtarimų buvo kad gerai žaidžiu ant non prime accounto bet tai tik todėl nes visados su draugais žaisdavome cs 1.6 ir tiesiog norėjau išbandyti naujesnią versiją. Serverio adminui irgi viską tai paiškinau ir kaip ir viskas buvo gerai.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

prieš 2 valandas (-ų) , vericas parasė:

Pala pala, aš gavau bana dėl šių dviejų accountu? Čia net nemano accountai ir nepažystu aš šitų bambukų. Wtf jei čia for reall tada čia didžiausia nesąmonė kokią esu girdėjęs. Dar prieš tai rašiau kad neseniai parsisiunciau cs go...

  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Jeigu turėtum tik viena vac ban ir jis būtų virš 400d. galėtume kalbėtis dėl unban, šiuo atveju turi ne viena, o net kelis vac ban, ant skirtingų accountų, todėl apie unban kalbos būt negali, plius pradžioj sakei, kad accountai net ne tavo, vadinasi tavim pasitikėt negalima. 

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search