Jump to content
Create New...

Banned x)


Heckus

Recommended Posts

Jūsų Nick bei steam ID -   ⸸ ʎʇ⇂lS ⸸ STEAM_0:0:524009196
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? ( 1, 2 DM ) - 1, mirage
Ką darėte prieš gaunant baną - bėgau iš jungle per ct XD
Kuris admin nubaudę ? - pilkiuke

Link to comment
Share on other sites

parašyta multi vacs, vienas acc draugo kuris net ne vacintas, kiti du acc bbž net neįsivaizduoju kieno, vienas acc yra mano kuris vac ~500d. tada gavau game baną dėl grief, paprašiau kad duotų unban'ą steamas gavau vac po poros dienų 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

O šiaip už ką ban'as dabar? jeigu aš nei čytinau, nei kažką blogo dariau, tiesiog atėjau gerai praleist laiką, pabendraut su žaidėjais ir pnš 🙂 net neslepiu savo nick'o, jei norėčiau čytint tiksliai neičiau su tokiu pačiu nicku ir ypač prime acc x)

Link to comment
Share on other sites

  • Veteranas

Naudodamas cheatus tu zudai sita zaidima, gadini kitiem expierence ir verti zaidejus leavint serverius. O kad dabar to nedarai, argi tai aktualu? 
Jeigu galvoji kad susikures kita paskyra ateisi ir zaisi lyg niekur nieko, klysti jaunuoli. Prisisikai tai dabar sedek arba pirk unbana.

Link to comment
Share on other sites

  • Veteranas

Ateidamas į serverį skaityk taisykles, mūsų taisyklėse aiškiai nurodyta, kad nesvarbu su kokiu accountu tu ateini į serverį, jei bent vienas iš tavo turimų accountų turi vac ban arba multi vac ban esi baninamas iš mūsų projekto. Tai nepriklauso ar tu cheatini serveryje ar tu cheatinai kitur ankščiau su kitais accountais, tai įspėjimas mums, kad tu žaidėi nelegaliai ir gavai bausmę. Kai visiem tavo vac banam sueis metai, galėsi bandyti kreiptis dėl unban iššipirkimo. Sėkmės.  

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search