Jump to content
Create New...

Nežinau


NoRank

Rekomenduojami pranešimai

  • Veteranas

Kaip zadejau uzklausiau splius tiekeju del ip adreso unikalumo. 

Zaidejui dekite permament bana atgal jeigu cia jokerio ip. Jeigu sis zaidejas tikina kad nera jokeris bet turi toki pat ip, tiekejas jam be problemu suteiks unikalu, kuris nesikartotu su kitais

Screenshot_20200406_150346.thumb.jpg.361511438ad9c28cea7aac89fbd13009.jpg

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

1 minute ago, Drolis said:

Zinoma, jeigu nesi tas jokeris, apsicheatines ligoniukas. Tiekejas mato IP ir jei matys kita vartotoja su to paciu, pasiulys tau kazka.

Jeigu jūsų nuomone ponas bučiau tuo kuo mane laikote, tikrai negaisčiau čia laiko ir nebandyčiau kažko įrodyti.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
Just now, NoRank said:

Jeigu jūsų nuomone ponas bučiau tuo kuo mane laikote, tikrai negaisčiau čia laiko ir nebandyčiau kažko įrodyti.

Negative.
Atvirksciai. Dar daugiau apsicheatine raso nei isties nekalti. Nezinau kodel ju smegenys taip uzkoduotos i gynybos rezima eit ir bandyti VISAIS imanomais budais issisukti.

Galbut bando pasamoneje pateisint savo poelgius, galvodami kad tai ka daro nera jau taip ir blogai, bet greiciausiai tesiog issivyscius kazkokia protine liga, ar kompleksas, neleidziantis suprast kad zaidime egzistuoja geresni, saziningi zaidejai kurie ideda daug laiko ir pastangu kad tobuletu ir butu geriausi.

Nesakau kad esi toks, bet ir negaliu atmest tokios galimybes, zinant kiek tokiu veikeju raso tiek sitam tiek kitose projektose bandydami issisukt. Is manes tiek, sekmes.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

19 hours ago, NoRank said:

Jūsų Nick bei steam ID -   NoRank , 
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? ( 1, 2 DM ) -  de_dust2_new2x2 , 2 serveris.
Ką darėte prieš gaunant baną -  Žaidžiau.
Kuris admin nubaudę ? -  Nežinau.

 

16 minutes ago, Antifr33z3 said:

said no one ever.

Visi cia tokie cukriukai (nesakau apie tave, bet sako kaip tu ir ziurek tu man, uz savaites su vac banais vaiksto 🙂 )

 

tikiuosi problema su ip isspresi

Nežinau iš kur pas jūs tiek hate ant manęs, bet whatever, taip ieškau ir bandau išpręst parašiau laišką jiems ir laukių atsakymo, pirma kartą susiduręs su tokia situacija.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

16 minutes ago, pilkiuke said:

Puiku, kaip mes gaistam laika su tavim, taip tu sugaisk siek tiek laiko susisiekdamas su savo interneto tiekeju, jeigu viskas pavyks gausi unban, nes tokiu, kurie "cheatina" ir vistiek kreipiasi i foruma yra labai daug.  

Tikriausiai nei vienas iš jūsų, net nebandė peržiūrėt mano last Demo ir palygint su to ,,jokerio'' ar pažiūrėt mano voice, nes kažkas iš adminu lyg ir sakė girdėjo jo voice.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

19 minutes ago, Drolis said:

Negative.
Atvirksciai. Dar daugiau apsicheatine raso nei isties nekalti. Nezinau kodel ju smegenys taip uzkoduotos i gynybos rezima eit ir bandyti VISAIS imanomais budais issisukti.

Galbut bando pasamoneje pateisint savo poelgius, galvodami kad tai ka daro nera jau taip ir blogai, bet greiciausiai tesiog issivyscius kazkokia protine liga, ar kompleksas, neleidziantis suprast kad zaidime egzistuoja geresni, saziningi zaidejai kurie ideda daug laiko ir pastangu kad tobuletu ir butu geriausi.

Nesakau kad esi toks, bet ir negaliu atmest tokios galimybes, zinant kiek tokiu veikeju raso tiek sitam tiek kitose projektose bandydami issisukt. Is manes tiek, sekmes.

Aš puikiai suprantu jūsų darbą, tiesiog piktą, kad kažkas ant mano IP taip pasielgė, daug metu žaidžiau 1,6 , perėjau į CS:GO aišku čia esu low tier žaidėjas, nepavydėtina situacija, Ačiū  už nuomone.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search