Jump to content
Create New...

Administratorių sąrašas


Guest Amberis

Rekomenduojami pranešimai

[b]Pagr. Administratoriai:[/b]
[color=red]1.Mask
2.Myrez[/color]
[b]Css administratoriai :[/b]
[color=green]1.Ga3 66
2.Manfredukas
3.Shumis
4.Piliukė
5.Tuktukas
6.Velniukė
7.Fuzzy
8.Mantelis
9.Amberiukas
10.Clarity [/color]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=vadslys link=topic=348.msg3565#msg3565 date=1364153105]
[quote author=Amberis link=topic=348.msg3564#msg3564 date=1364152089]
[b]Pagr. Administratoriai:[/b]
[color=red]1.Mask
2.Myrez[/color]
[b]Css administratoriai :[/b]
[color=green]1.Ga3 66
2.Manfredukas
3.Shumis
4.Piliukė
5.Tuktukas
6.Velniukė[/color]
[/quote]
IR?
[/quote]
Tas , kad nebeklausinės manęs serve kas tokie adminai :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Tomas link=topic=348.msg3569#msg3569 date=1364237914]
Ačiū dievui, nors mane jau visi užmiršta  :D :D :D
[/quote]
Dėl tavęs svarsčiau , ar admin ar ne :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Velniuke link=topic=348.msg3580#msg3580 date=1364401053]
Kiek pastebėjau dar Original css administratorius ;)
[/quote]
Original tf2 administratorius :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=Amberis link=topic=348.msg3582#msg3582 date=1364417043]
[quote author=Velniuke link=topic=348.msg3580#msg3580 date=1364401053]
Kiek pastebėjau dar Original css administratorius ;)
[/quote]
Original tf2 administratorius :)
[/quote] Ai nūūū...  :) :) :) 8) gerai suklydau sorry;DDD

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • 3 weeks later...

[quote author=Ponas Mantelis link=topic=348.msg3997#msg3997 date=1366197321]
Nesupratau , kur aš ?:D
[/quote]
Pats kaltas , kai pisei man protą , kad jau nebe admin :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • 2 months later...

Nežinau už kokius nuopelnu skiriat adminais, bet manau vertetu susimastyti del Clarity. Žmogus ištisai mutina, banina, gagina, slayina už nieką, nepaisant to, kad tuo pat metu žaidžia ir daugiau adminų, bet nuolatos kasnors užkliūna tik jam.

Šios dienos pavyzdys: prisijungiau, pažaidžiau kelias minutes, likau 1x3, begau link varžovų (ne sekundes necampinau) ir gavau iš niekur SLAY nuo Clarity. I chatą supykęs parašiau "už ką, py*ere?" Ir tada dėjo permanent  gag....
Jei už tai, kad pavadinau homosexualu, tai juk pats provokavo, iš oro duodamas slay.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

tu pravokatoriau.. patyletum isvis. nes tada kai gavai slay buvo visi ispeti kas begs centra ar b gaus slay. begai centa ir gavai. nes buvo nepakankamai zmoniu lost visam mapui o mapas buvo dd2. buvai del slay ispetas. ir tik tu vienas man atsiprasant pisi prota kad darau nesamones ir jau totaliai atsibodai ne tik man bet ir visiem adminam. su tavim istorija baigta,neturiu ka as tau pasakyti. prisidarai nesamoniu pats o poto pats suda mali forume. apsiramink zmogau.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Čika boom va čia, tai va nuomonė dar viena apie tą ožkelių varinėtoją :D

John McClane - Pritariu tau visu procentaliai procentalių kiek galima.

Ne aš vienas nuskriaustas :D Žiūrėkit ką jis išdarinėja su reason ir vien žaidėjai ban nuo jo.
Vien ne rimtos priežastis, o kenčia savaitėm. Kur tai matyta, kad už smulku nusižengimą kaip keiksmą žodinį dėtu savaitėm mute, visam silence.
Tai nesąmonė, švaisto savo admin pareigas be reikalo... Protestuokim prieš ji !!!
Prieš OŽKŲ VARINĖTOJA :D


P.S: Man visai pochuj ką jis ten sapalioja :D Ožkų varinėtojas visad burbuliuoja kaip jam gerai :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

gal ir ozku varinetojas,be tu ozka. taip kad buk savo vietoj. ir isvis nustok kada visiem prota pist idiote 24 metu. pagal prota tau 16, uzdusk naxui jibala. nes dapisai jei net manfredukas sake kad visam laikui bana gausi. buk naxui ramus ir niekas tau nieko nesakys. vsio. end of story ir su tavim.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Piemuo tu esi, kitokių žodžių nemoki. Ar tu žmogus ar kas? Manau, kad kažkoks urvinis ar kaip ten kas yra kuris nemoka bendraut pagal žmonių tipą normalių bendravimą, bet ne čia kaip tu išsireiškei piemuo tikras...

Eik išskalauk burna sau, gal truputi bendravimas pasikeis pas tave, nes labai ir šiuolaikiškai, vaikiškai čia išsireiškei.
Būtum padorus žmogus kuriam tikrai metai tiksėtu galvoje, kad su žmonėmis bendrauti žmogiškai, bet ne gyvuliškai...

Aš tai mažai kreipiu dėmesį tokius kaip tu ar koks ten manfredekas ar kaip ten jis....
Man nusispjaut ant tokių kurie mato savo ateiti, tik kompiuterio ekranuose prie interneto ir smaukydami su internetinėmis panelėmis. Man tai nors ir dabar banink :D Aš nežaidžiu, kaip jus čia ištisai ir vienodai durnas tas žaidimas yra...

Nors jos protingos, kai kurios iš jūsų tik išsijuokia :D :D Man tai patikti tikrai :D
Kai kurie durneliai, piemenis nesupranta. Vedžioja merginos jus už nosies :D :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search