Jump to content
Create New...

Gavau ban


光Cr0mso₩

Rekomenduojami pranešimai



Jūsų Nick bei steam ID -  光Cr0mso₩ STEAM_0:0:92835130
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? ( 1, 2 DM ) - Man atrodo ant abiejų, labai seniai, gal prieš metus.
Ką darėte prieš gaunant baną - Kalbėjau su DaTroller, paskui perėjom prie rimtesnės kalbos, pradėjom vienas ant kito stumt nu ir gavau perma ban, nei gag, nei mute, iškarto baną
Kuris admin nubaudę ? - DaTroller (Kol dar egzistavo kaip adminas)

  • Haha 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Butum senai unbanned jeigu hlxe budamas nebutum vares ant sio projekto ir adminu. Proof neturiu , viska kas su bx projektu susyja, istrynes, bet skaiciau chat istorija hlx ir zaidejas kuris pasakydavo info is hlx buvo pats praneses apie stumimus ten esant ant manes, adminu, projekto.

Jei nusipirks vip 3 menesiam, sutikciau  del atban, kadangi pagrinde stume ant manes labiausiai, ne ant kitu, o nieko bendor su projektu nebeturiu sio

  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Man įdomu iš kur šitos tavo pasakos kyla, jeigu aš stumdavau visados ant tavęs ir dabar taip netikėtai išdygsta nauja informacija ir tu neturi jai įrodymų??? Tai jeigu neturi įrodymų tai gal net nereikia ir pasakoti savo... Nebent nori dar savo "informatorių" pakviest, kad man viską paaiškintų.

  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Kadangi issipisineji, atmetu automatiskai unban anketa. Pist proto neturiu reikalo ir 100% skaitydamas hlx projekto chato maciau tavo stumimus, nepagarba, izeidinejimus ir to projekto iskelima auksciau uz sita, dabar kai ten kazkas nutiko, bandai su kitais autistais kurie rasydavo "bee cia dead servas" cia sugryzt ir zaist lyg niekur nieko. dream on.

  • Like 1
  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
16 valandas prieš , 光Cr0mso₩ pasakė:

Man įdomu iš kur šitos tavo pasakos kyla, jeigu aš stumdavau visados ant tavęs ir dabar taip netikėtai išdygsta nauja informacija ir tu neturi jai įrodymų??? Tai jeigu neturi įrodymų tai gal net nereikia ir pasakoti savo... Nebent nori dar savo "informatorių" pakviest, kad man viską paaiškintų.

galejai nerasyt sito :DDDDD

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search