Jump to content
Create New...

free ban


Kiausas:]

Rekomenduojami pranešimai

Jūsų Nick bei steam ID -Kiausas:] https://steamcommunity.com/profiles/76561199002015046/ Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? map nezinau bet kurem serve zinau cai buvo prie kokai 10 min [LT] BACHURU SERVAS|CS:GO|www.bachuruservas.lt  Ką darėte prieš gaunant baną -  zaidziau kaip ir visi ir vienas ciuvakas prase atsiusti main acc bet mano main nuchakino ir as jo negaliu atsiusti nes pakeite varda Kuris admin nubaudę ? -  nerase kuris bet prasau padekit nes taip neturi buti man fgree banas

 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

8 minutes prieš, Kiausas:] pasakė:

ir beto man perma dejio tai kaip suprasti kad negaliu main acc atsiusit tai perma reikai deti supratau 

 

geri jus perma free dalinat

Visu pirma neskubet rasyt nes su tokiu rastingumu net neina suprast ka tu ten suvemei. Visu antra taves prase main acc ir sake, kad turi 2 round. Ignorinai reikalavima, pats kaltas.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Kai ateini i serveri pasiskaityk taisykles tada nereikes sneket kad free perma dalina 

  • Atsisakymą pateikti pagrindinės steam paskyros profili ( t.y, kiti jūsų accountai ) , žaidėjas bus baudžiamas Permament ban. Galite rašyti unban anketa.
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Labas @Kiausas:] Siandien taves prasiau ,kad atsiustum savo main account, tu man pasakei jog jis buvo "nuhakintas", veliau as taves paprasiau DAR KARTA ji atsiusti.Tuomet iskarto pasikete map ir daugiau taves nemaciau serveryje. Tai manau jeigu nieko nesleptum ir nemeluotum iskarto paaiskintum ir parodytum visus irodymus ,kad tave nuhakino istikruju. Nematau reikalo daugiau kalbeti apie tavo "free ban" iki tol kol atsiusi irodymus 🙂 gero likusio vakaro.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search