Jump to content
Create New...

nekka Į adminus.


nekka

Rekomenduojami pranešimai

  • Veteranas

1. Nick žaidime, bei amžius  ( N 17-18 ) -  nekka, 17.

2. Jūsų STEAM_ID ( STEAM_0:0:00000000 ) - STEAM_0:1:106369269

3. Trumpai papasakokite kodėl norite tapti Adminu? -  Žaidžiu šiame projekte 4metus ,tad norėčiau padėti palaikyti tvarka serveryje.

4. Ar esate kada nors buvęs administratoriumi, jei taip kuriame serveryje? -  Ne,nes niekada nemačiau to prasmės ir buvau per jaunas.

5. Kiek laiko praleidžiate mūsų serveriuose? ( apytiksliai į dieną, į mėnesi) Maždaug nuo 2 iki 3 valandu per dieną, bet buną ir daugiau, tai priklauso nuo savaitės dienos ir mano dienotvarkės.

6. Kurio serverio administratoriumi norite tapti ( #1, #2, Deathmatch ar deathrun serverio admin ) Norėčiau tapti 1# serverio administratoriumi ,bet tai pat galėčiau prižiūrėti ir 2# serverį.

7. Ką darytumėte, jeigu žaidėjas ( galbūt netgi draugas ) nusižengtų taisyklėms? Žiūrint kaip jis/ji nusižengė ,bet pirmiausiai duočiau įspėjimą. Taisyklės visiems yra lygios,o jeigu tai būtų mano draugas taip pat nubausčiau jį fiziškai realybėje 🙂 

8. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? -Turiu keleta įdėjų kartu su Jūsų projektu padaryti eventus realybėje, kurie žinoma yra susįję su CSGO. 🙂 

  • Pakeliam 1
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
7 valandas prieš , Antifr33z3 pasakė:

-, serve buni, bet kaip bendraujancio su kitais nematau

Jeigu zmogus buna serve ir nebendrauja, tai nereiskias kad Jis negali buti Adminu, gal taps Adminu ir prades bendrauti. 😄

  • Ačiū 1
  • Pikts 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search